Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

I recommend the doctor as a professional. She will carefully listen and answer all questions. She chooses an effective treatment program and tries to use the latest generation of medications. If something is urgent, it is possible to contact her by phone. She has a very good memory and remembers conversations from previous visits to the smallest detail.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pani doktorku mohu jen doporučit, je velmi milá, má osobní přístup a skvělé odborné znalosti. Vždy mi vše dobře vysvětlí a pomůže. Především si vážím toho, že mi naslouchá a zodpoví všechny dotazy k léčbě. Odborník na svém místě.

Opravdu skvělá paní doktorka, která mě vždy vyslechla a se vším mi pomohla, mohu ji tedy jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

K paní doktorce jsem šla, když jsem byla na dně. Nedusila mě zbytečnými dotazy, v klidu si mě vyslechla a následně navrhla léčbu. Vše vysvětlila klidně a srozumitelně. Doporučuji.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Za paní doktorkou chodím s nespavostí a depresemi. Jsem spokojený, protože je paní doktorka otevřená skutečně vyzkoušet, co sedí a co ne, a dělá vše pro to, abych nemusel na nespavost brát návykové léky. S léčbou, přístupem a svižností termínů návštěv jsem naprosto spokojen.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Byla to má první návštěva u tohoto specialisty. Příjemná, mladá paní, jen překvapila, že ve zprávě pro lékaře uváděla naprosté bludy rozporu s tím, co bylo mnou v její ordinaci řečeno. Její závěry spíš vycházely z jejího předem daného úsudku, zbytek byl doslova vymyšlen. Snad to bylo tím, že jako cizinka ne plně rozumí zdejším zvyklostem v běžném životě. Po konzultaci s dalšími ženami s péčí této lékařky, přikláním se ke kritice. Osobní kouzlo a její lékařské závěry jsou tady v naprostém rozporu.