Praktický lékař pro děti a dorost
Olbrachtova 19, Ostrava

Když jsem v porodnici hlásila jméno pediatra, kterého budu navštěvovat se svou dcerou, sdělila mi sestra, že jsem si lépe nemohla vybrat a měla pravdu! Pan doktor je opravdu fantastický, vždy veselý a dobře naladěn, má skvělý přístup k dětem, vždy ochotně poradí, zkrátka opravdový profesionál, kterého práce baví. DOPORUČUJI.

Skvělý doktor, odborník na svém místě. Chodíme k němu s dětmi už skoro 6 let a vždy nám dobře poradil. Jakákoliv léčba, kterou v daném případě nasadil, byla vždy okamžitě účinná a správná. Velmi vstřícný a ochotný. Přála bych si, aby všichni lékaři byli jako on.

jsem velmi spokojená s péčí o mé děti, ochotný, vše vysvětlí a je to odborník

Velice dobrý a příjemný lékař. Děkuji pane doktore... Ať je Vás takových víc :-)

Odborník,šoumen.

Lepšího by jste jen velice těžko hledali.Pane doktore jsme rádi že vás máme!díky.

Vřele doporučuji!

nejlepší lékař co znám

Velmi milý pan doktor, vždy pomůže, je ochoten naslouchat i rodičům. Poradí i po teleonu, své pacienty velmi dobře zná a pamatuje si konkrétní informace. K dětem je vždy milý, snaží se nasadit léčbu konkrétní a účinnou.

Pan doktor je velice příjemný a doporučuji ho s čistým svědomím.