Praktický lékař pro děti a dorost
Olbrachtova 19, Ostrava

Naprosto skvělý pan doktor, získal si naší důvěru, ochotný pomoci, neuvěřitelný vztah k dětem, přístup, můžeme jen doporučit, a děkujeme

Pan doktor je vynikající lékař s úžasným přístupem k dětem. Syn se na něj velmi těší. Srdečně doporučujeme.

Pan doktor je nejlepší jakého znám, i sestřičky jsou moc ochotné. Děkuji všem jsou NEJLEPŚÍ.Maminka Zoltána a Karolínky

Velice milý a přístupný, vždy ochotný poradit a pomoci. Jednou léčil s holkama také mě, měly jsme všechny stejného neposlušného vira. Když na to přišel, byly jsme do týdne zdravé všechny tři. Holky Košťálovy

Má skvělý přístup.

Velmi dobrý a ochotný lékař. Výborný diagnostik, s pacienty komunikuje, má aktivní přístup. Jsme moc spokojeni a rádi pana doktora doporučíme dále.

Výborný pediatr, ale také kamarád dětí. Vybrala jsem si p. doktora jako jedinou variantu když se mě na pediatra ptali v porodnici a vůbec jsem neprohloupila!! Moc děkujem, p. doktore, za vše!!!!

Lékař mých dětí, vždy ochoten poradit

Chodime k nemu 5let a muzeme jemu jen podekovat.Velehanovi

Vřele doporučuji pana Dr.Semenďáka,jelikož jde o lékaře s velkým srdem,o čemž svědčí i výzdoba ordinace a přístup a chování k našim dětem!!!Vždy pomůže a vyléčí!!!!