Praktický lékař pro děti a dorost
Olbrachtova 19, Ostrava

Velice příjemný a profesionální pan doktor. Milé jednání, lidský přístup. Spokojenost. Návštěva na pohotovosti.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Moc hodný a přátelský pediatr, na děti velmi hodný a k rodičům má milý přístup, vše vysvětli a odpoví na otázky. Jsem ráda, že k němu chodíme a klidně bych za ní dojížděla i 70 km.

Ž

Bohužel nespokojenost, laxní přístup, neporadí, jen nás vždy odkázal na internetové stránky. Sestry hrůza. Starší sestrička z pondělní porady ještě ucházející, ale ta mladší sestra děs. Jen sedí, mlčí, kriticky si vás prohlíží, když řeknete, že bohužel nekojíte tak by vás malem zabila pohledem. A když se dítě v noci budí hlady, a pije co 2 hodiny velké množství umělého mléka tak vám odfrkne větou, tak mu dejte místo toho dudlík... Co dodat. Ještě je smutné, že máme vždy pocit, že už máme vypadnout, ať nezdržujeme, vše zkrátka hrozně odbyté. Takže NEDOPORUČUJI

Dobrý a milý pan doktor. Vždy je ochoten pomoci. Své pacienty dobře zná a pamatuje. Můžu jen doporučit.

Pan doktror je precizní, trpělivý a odborník každým coulem. jako matka jsem s jeho službami více jak 100% spokojená. K mému dítěti je vždy ohleduplný, usměvavý a přátelský.

Vynikající,vždy poradí,pomůže,v případě pacientových potíží sám vyšetří v nemocnici.Tudíž se nemusíte bát přístupu jiného lékaře.

Doktor Semenďák je výborný lékař. Laskavý, trpělivý, milý - to z pohledu dětí. A já jako matka opravdu oceňuji jeho odbornou erudici, přístup, ochotu. Kdykoli odcházíme z ordinace (už naštěstí ne tak často), si opakuji, že lepšího pediatra jsme si nemohli přát.

Perfektní přístup k dětem,úžasný,příjemný,milý,sympatický a stále usměvavý lékař.Bylo by fajn,kdyby byli všichni lékaři takto lidští,jako je pan MUDr.Semenďák.

Velmi příjemný, věcný,vždy pomohl.

Pan doktor, bývalý primář z nemocnice, je velmi nadaný a inteligentní odborník, jehož zájmem a koníčkem je práce s dětmi a rodiči. Přeji mu hodně zdraví a stálý úsměv, který jej vždy provází.

Bývalý pacient:)