2007: diplom Národní lekařska univerzita O.O.Bohomolcja (Kyjiv,Ukrajina), stomatologická fakulta. 2007-2009: postgraduální studium, Národní lekařska univerzita O.O. Bohomolcja, certifikát… Více

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

• 2007: diplom Národní lekařska univerzita O.O.Bohomolcja (Kyjiv,Ukrajina), stomatologická fakulta.
    2007-2009: postgraduální studium, Národní lekařska univerzita O.O. Bohomolcja, certifikát prakticky zubní lekař.

2009-2010: postgraduální studium na katedře zubní protetiky "P.L. Shupyk National Medical Academy of Postgraduate Education", certifikát Protetická stomatologie.

2007-2011:lekař-stomatolog v zubní ordinace Alta - dent, Kyjev.

2010: vzdělávací školení VOCO "Hygiena v stomatologický praktice", Kyjiv

2010: Mežinarodni konference "O problémech parodontologie v stomatologické praktice.", Kyjiv.

2011: vzdělávací školení "Endodonticke tajemství", Dr. Bělohrad, Kyjiv.

2013: vzdělávací školení "Estetické restaurace", Kyjiv

2010-2016: zubní lekař, protetické oddělení stomatologie - Obvodní stomatologická poliklinika m.Kyjiv

2016: Uznání vysokoškolskeho vzděláni a kvalifikaci, Univerzita Masarykova v Brně. Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví Česke republiky "O uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lekaře na územi Ćeské republiky".

Ukončené školy

• Národní lekařska univerzita O.O.Bohomolcja (Kyjiv,Ukrajina), stomatologická fakulta.

Znalost jazyků

• protézy

Fotografie

Hodnocení pacientů

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: preventivní prohlídky

Paní doktorka byla velmi milá, vše mi vysvětlila, byla trpělivá, i když jsem potřebovala opravdu základní informace. Nezůstalo tedy u jedné návštěvy, ale také mi opravila tuším dva, tři zuby a od té doby nemám problém. Stalo se, že jsem nebyla přijata na přesný čas návštěvy, ale paní doktorka se několikrát omlouvala. Chápu, že nemůže odhadnout přesný potřebný čas pro každého pacienta.

lékař Nina Butakova2017-11-02

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Paní doktorka je velice milá, usměvavá, velmi šikovná a šetrná. Jsem ráda, že jsme se odvážila jít právě k ní.

lékař Nina Butakova2017-11-02

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Skvely pristup, profesionalita. Moc mila pani doktorka, vsechno dokazala peclive vysvetlit. Osobni pristup, mohu jen doporucit.

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: plomba

Pani doktorka velmi ochotna, snazila se zachranit zub i kdyz to dalo hodne prace. Opravdu mohu jen doporucit :)

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka Butakova je velmi milá, má lidský hezký vztah k pacientům, perfektně vysvětlí postup a plán léčby, ošetření je precizní a velmi šetrně provedené, opravdu doporučuji a nadále budu navštěvovat toto pracoviště na vysoké profesionální i lidské úrovni. Děkuji. Dana Menčíková

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Jsem velmi spokojená. Doktorka je velmi milá, sympatická a snaží se vám vše sdělit mile a smysluplně (Někdy sem tam slovíčko hledá, ale najde. Připadala jsem si jako žáček v kabinetu (moje zubní hygiena není vždy tak moc precizní :(

lékař Nina Butakova2017-08-17

Moc dekuji ☺

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Pani doktorka je naozaj výborná po odbornej i ľudskej stránke. Išiel som k nej s rozsiahlejším kazom a aj cez prvotné obavy bol zákrok absolútne bezbolestný. O čo viac pani doktorka nádherne modeluje zuby aj keď vám po odstránení kazu nezostane z pôvodného zubu skoro nič (ako to bolo v mojom prípade). Naozaj vás nepustí z kresla dokiaľ nie je dielo dokonalé. Pani doktorku nemôžem nič iné len odporučiť! :)

lékař Nina Butakova2017-08-04

Moc dekuji )))

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: dentální hygiena

Pani doktorka Nina je moc hodna a pecliva. Dentalni hygiena bezbolestna. Bylo videt, ze ji zalezi na vysledku a dala mi i nejaka doporuceni.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je velmi prijemna. Byla jsem u ni na sve prvni dentalni hygiene, takze jsem se dost bala, ale byla velmi jemna a opatrna. Upozornila me na nekolik defektu chrupu, o kterych jsem nevedela a doporucila jak jim predchazet. Jeji rady byly zatim nejlepsi, v porovnani s ostatnimi zubari, co jsem zatim navstivila. Pani doktorka neni puvodem Ceska. Ma roztomilou cestinu, na ktere pracuje coz musi byt obzvlaste tezke, kdyz se musi dorozumivat s pacienty s odsavadlem v ustech. Ale krasne jsem ji rozumnela a timto vyjadruji svuj obdiv :-).

Moc děkuji

• Paní doktorka je velmi milá, pečlivá a empatická. Vždy vše předem vysvětlí, doporučí postup. Prostě vše tak jak má být :) Vždy jsem se zubařů bál, ale po návštěvě této ordinace chodím k zubaři i rád. Více takovýchto doktorů :)