lékař

Nina Butakova

Zubař, Dentální hygienistka, hygienista Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 460 návštěv profilu během posledních 30 dní

2007-2009: postgraduální studium, Národní lekařska univerzita O.O. Bohomolcja,…

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• 2007: diplom Národní lekařska univerzita O.O.Bohomolcja (Kyjiv,Ukrajina), stomatologická fakulta.
    2007-2009: postgraduální studium, Národní lekařska univerzita O.O. Bohomolcja, certifikát prakticky zubní lekař.

2009-2010: postgraduální studium na katedře zubní protetiky "P.L. Shupyk National Medical Academy of Postgraduate Education", certifikát Protetická stomatologie.

2007-2011:lekař-stomatolog v zubní ordinace Alta - dent, Kyjev.

2010: vzdělávací školení VOCO "Hygiena v stomatologický praktice", Kyjiv

2010: Mežinarodni konference "O problémech parodontologie v stomatologické praktice.", Kyjiv.

2011: vzdělávací školení "Endodonticke tajemství", Dr. Bělohrad, Kyjiv.

2013: vzdělávací školení "Estetické restaurace", Kyjiv

2010-2016: zubní lekař, protetické oddělení stomatologie - Obvodní stomatologická poliklinika m.Kyjiv

2016: Uznání vysokoškolskeho vzděláni a kvalifikaci, Univerzita Masarykova v Brně. Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví Česke republiky "O uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lekaře na územi Ćeské republiky".

Ukončené školy

• Národní lekařska univerzita O.O.Bohomolcja (Kyjiv,Ukrajina), stomatologická fakulta.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• K
    Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Paní doktorka je velice milá, usměvavá, velmi šikovná a šetrná. Jsem ráda, že jsme se odvážila jít právě k ní.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Skvely pristup, profesionalita. Moc mila pani doktorka, vsechno dokazala peclive vysvetlit. Osobni pristup, mohu jen doporucit.

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: plomba

Pani doktorka velmi ochotna, snazila se zachranit zub i kdyz to dalo hodne prace. Opravdu mohu jen doporucit :)

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka Butakova je velmi milá, má lidský hezký vztah k pacientům, perfektně vysvětlí postup a plán léčby, ošetření je precizní a velmi šetrně provedené, opravdu doporučuji a nadále budu navštěvovat toto pracoviště na vysoké profesionální i lidské úrovni. Děkuji. Dana Menčíková

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Jsem velmi spokojená. Doktorka je velmi milá, sympatická a snaží se vám vše sdělit mile a smysluplně (Někdy sem tam slovíčko hledá, ale najde. Připadala jsem si jako žáček v kabinetu (moje zubní hygiena není vždy tak moc precizní :(

lékař Nina Butakova2017-08-17

Moc dekuji ☺

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Pani doktorka je naozaj výborná po odbornej i ľudskej stránke. Išiel som k nej s rozsiahlejším kazom a aj cez prvotné obavy bol zákrok absolútne bezbolestný. O čo viac pani doktorka nádherne modeluje zuby aj keď vám po odstránení kazu nezostane z pôvodného zubu skoro nič (ako to bolo v mojom prípade). Naozaj vás nepustí z kresla dokiaľ nie je dielo dokonalé. Pani doktorku nemôžem nič iné len odporučiť! :)

lékař Nina Butakova2017-08-04

Moc dekuji )))

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: dentální hygiena

Pani doktorka Nina je moc hodna a pecliva. Dentalni hygiena bezbolestna. Bylo videt, ze ji zalezi na vysledku a dala mi i nejaka doporuceni.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je velmi prijemna. Byla jsem u ni na sve prvni dentalni hygiene, takze jsem se dost bala, ale byla velmi jemna a opatrna. Upozornila me na nekolik defektu chrupu, o kterych jsem nevedela a doporucila jak jim predchazet. Jeji rady byly zatim nejlepsi, v porovnani s ostatnimi zubari, co jsem zatim navstivila. Pani doktorka neni puvodem Ceska. Ma roztomilou cestinu, na ktere pracuje coz musi byt obzvlaste tezke, kdyz se musi dorozumivat s pacienty s odsavadlem v ustech. Ale krasne jsem ji rozumnela a timto vyjadruji svuj obdiv :-).

• V

Paní doktorka je velmi milá, pečlivá a empatická. Vždy vše předem vysvětlí, doporučí postup. Prostě vše tak jak má být :) Vždy jsem se zubařů bál, ale po návštěvě této ordinace chodím k zubaři i rád. Více takovýchto doktorů :)

• E

U paní doktorky jsem byl na první návštěvě a byl jsem velmi spokojený. Paní doktorka je velmi milá a opravdu pečlivá ke svým pacientům a je ochotná s pacientem probrat další postup léčby . Paní doktorka má opravdu velmi profesionální a lidský přístup s jakým jsem se setkal jen jednou a to byla paní Olena Rudiy . V této ordinaci jsem byl u 4 lékařů, z těch 4 lékařů můžu doporučit jen dva , a to je MUDr. Nina Butakova a MUDr. Olena Rudiy .