Lékař

Nina Butakova verifiedCreated with Sketch.

Zubař, Dentální hygienistka, hygienista

Kontaktní informace

• J
    Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžná zubní kontrola

Skvělá paní doktorka. Vše vysvětluje, je velmi pečlivá a precizní - jsem s ní maximálně spokojená a už budu chodit pouze k ní.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Danylo Gorokhov
    Danylo Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    U dr. Gorokhova jsem byla prvykrat na preventivni prohlidke a planuji se u neho objednat i v budoucnosti. Urcite… Více

Mykyta Gorokhov
    Mykyta Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov… Více

Simona Kapołková
    Simona Kapołková
    Vratislavova 11, Praha
    Včera jsem byla u paní doktorky na vrtání kazu a můj strach ze zubařů je odbourán. Vše pečlivé, bez bolesti. Skvěle… Více

Daniela Hájková
    Daniela Hájková
    Vratislavova 11, Praha
    Paní doktorka byla milá, vstřícná vše vysvětlila. Naprostá spokojenost. Navíc mě objednala i na dentální hygienu… Více

Dmitry Zaytsev
    Dmitry Zaytsev
    Ječná 1, Praha
    Mám panickou hrůzu ze zubařů,ale pan doktor je TOP. Vše vysvětlí,empatický přístup,pěkné prostředí,sestřičky na… Více

Zkušenosti a dovednosti

• 2007: diplom Národní lekařska univerzita O.O.Bohomolcja (Kyjiv,Ukrajina), stomatologická fakulta.
      2007-2009: postgraduální studium, Národní lekařska univerzita O.O. Bohomolcja, certifikát prakticky zubní lekař.

2009-2010: postgraduální studium na katedře zubní protetiky "P.L. Shupyk National Medical Academy of Postgraduate Education", certifikát Protetická stomatologie.

2007-2011:lekař-stomatolog v zubní ordinace Alta - dent, Kyjev.

2010: vzdělávací školení VOCO "Hygiena v stomatologický praktice", Kyjiv

2010: Mežinarodni konference "O problémech parodontologie v stomatologické praktice.", Kyjiv.

2011: vzdělávací školení "Endodonticke tajemství", Dr. Bělohrad, Kyjiv.

2013: vzdělávací školení "Estetické restaurace", Kyjiv

2010-2016: zubní lekař, protetické oddělení stomatologie - Obvodní stomatologická poliklinika m.Kyjiv

2016: Uznání vysokoškolskeho vzděláni a kvalifikaci, Univerzita Masarykova v Brně. Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví Česke republiky "O uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lekaře na územi Ćeské republiky".

Služby

Zubní ordinace FAMILYDENT

Pod Klamovkou 472/7, 150 00 Praha, hl. město Praha

Dentální hygiena od 1 200 kč
    Bělení zubů od 3 000 kč
    Keramické korunky od 5 500 kč
    Běžný termín

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžná zubní kontrola

• M
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Výborná paní doktorka, byl jsem v ordinaci Familydent na přípravě zubů na ortodontickou léčbu, paní doktorka mi opravovala několik výplní, kanálky atd. Všechno bez problémů, paní doktorka je navíc velice milá a příjemná. Mohu vřele doporučit.

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: dentální hygiena

Po skvělé zkušenosti s panem doktorem Paschenkem byla paní doktorka Nina další zubař z Family Dent, kterého jsem vyzkoušel. Byl jsem u ní na dentální hygieně. Paní doktorka byla moc milá a vtipná a mohu s jistotou říci, že celá procedura byla příjemnější než návštěva kadeřníka. Totální relax, málem jsem tam usnul. Děkuji za perfektní vyčištění chrupu a cenné rady, jak o něj pečovat. Přijdu zas. Filip

Nina Butakova2018-04-25

moc dekuji????

• E
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Гигиена полости рта

Нина, спасибо Вам огромное за профессионализм!!! Такого внимания и заботы со строны врача я ещё не встречала. Вы лучшая!!!

Nina Butakova2018-04-20

Большое спасибо Вам????,мне было очень приятно и легко с вами работать.

• K
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: preventivní prohlídky

Paní doktorka byla velmi milá, vše mi vysvětlila, byla trpělivá, i když jsem potřebovala opravdu základní informace. Nezůstalo tedy u jedné návštěvy, ale také mi opravila tuším dva, tři zuby a od té doby nemám problém. Stalo se, že jsem nebyla přijata na přesný čas návštěvy, ale paní doktorka se několikrát omlouvala. Chápu, že nemůže odhadnout přesný potřebný čas pro každého pacienta.

Nina Butakova2017-11-02

• K
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Paní doktorka je velice milá, usměvavá, velmi šikovná a šetrná. Jsem ráda, že jsme se odvážila jít právě k ní.

Nina Butakova2017-11-02

• H
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Skvely pristup, profesionalita. Moc mila pani doktorka, vsechno dokazala peclive vysvetlit. Osobni pristup, mohu jen doporucit.

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: plomba

Pani doktorka velmi ochotna, snazila se zachranit zub i kdyz to dalo hodne prace. Opravdu mohu jen doporucit :)

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka Butakova je velmi milá, má lidský hezký vztah k pacientům, perfektně vysvětlí postup a plán léčby, ošetření je precizní a velmi šetrně provedené, opravdu doporučuji a nadále budu navštěvovat toto pracoviště na vysoké profesionální i lidské úrovni. Děkuji. Dana Menčíková

• R
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Jsem velmi spokojená. Doktorka je velmi milá, sympatická a snaží se vám vše sdělit mile a smysluplně (Někdy sem tam slovíčko hledá, ale najde. Připadala jsem si jako žáček v kabinetu (moje zubní hygiena není vždy tak moc precizní :(

Nina Butakova2017-08-17

Moc dekuji ☺