Brněnská, Prague 4, Plzeň
(mapa)

Umístění:

Nejlepší zubařka, kterou jsem kdy poznala. Milá, vždy se snaží pomoci, velmi pečlivá a pacientovi se věnuje na 100%.

Umístění: Běžná zubní kontrola

Skvělá paní doktorka. Vše vysvětluje, je velmi pečlivá a precizní - jsem s ní maximálně spokojená a už budu chodit pouze k ní.

Umístění:

Výborná paní doktorka, byl jsem v ordinaci Familydent na přípravě zubů na ortodontickou léčbu, paní doktorka mi opravovala několik výplní, kanálky atd. Všechno bez problémů, paní doktorka je navíc velice milá a příjemná. Mohu vřele doporučit.

Umístění: dentální hygiena

Po skvělé zkušenosti s panem doktorem Paschenkem byla paní doktorka Nina další zubař z Family Dent, kterého jsem vyzkoušel. Byl jsem u ní na dentální hygieně. Paní doktorka byla moc milá a vtipná a mohu s jistotou říci, že celá procedura byla příjemnější než návštěva kadeřníka. Totální relax, málem jsem tam usnul. Děkuji za perfektní vyčištění chrupu a cenné rady, jak o něj pečovat. Přijdu zas. Filip

moc dekuji????

Umístění: Гигиена полости рта

Нина, спасибо Вам огромное за профессионализм!!! Такого внимания и заботы со строны врача я ещё не встречала. Вы лучшая!!!

Nina Butakova

Большое спасибо Вам????,мне было очень приятно и легко с вами работать.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: preventivní prohlídky

Paní doktorka byla velmi milá, vše mi vysvětlila, byla trpělivá, i když jsem potřebovala opravdu základní informace. Nezůstalo tedy u jedné návštěvy, ale také mi opravila tuším dva, tři zuby a od té doby nemám problém. Stalo se, že jsem nebyla přijata na přesný čas návštěvy, ale paní doktorka se několikrát omlouvala. Chápu, že nemůže odhadnout přesný potřebný čas pro každého pacienta.

Umístění:

Paní doktorka je velice milá, usměvavá, velmi šikovná a šetrná. Jsem ráda, že jsme se odvážila jít právě k ní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Běžný termín

Skvely pristup, profesionalita. Moc mila pani doktorka, vsechno dokazala peclive vysvetlit. Osobni pristup, mohu jen doporucit.

Umístění: plomba

Pani doktorka velmi ochotna, snazila se zachranit zub i kdyz to dalo hodne prace. Opravdu mohu jen doporucit :)

Umístění: ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka Butakova je velmi milá, má lidský hezký vztah k pacientům, perfektně vysvětlí postup a plán léčby, ošetření je precizní a velmi šetrně provedené, opravdu doporučuji a nadále budu navštěvovat toto pracoviště na vysoké profesionální i lidské úrovni. Děkuji. Dana Menčíková

Umístění: Běžná zubní kontrola

Umístění: dentální hygiena

moc dekuji????

Umístění: Гигиена полости рта

Nina Butakova

Большое спасибо Вам????,мне было очень приятно и легко с вами работать.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: preventivní prohlídky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Běžný termín