Rychnovská 651, Praha
Dermato-alergologická ordinace Immunoflow

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Věnuji se dermatologii přes 25 let, mám nejvyšší dosažené vzdělání v oboru. Pracuji především jako ambulantní dermatolog, jednak dermatologii vyučuji ...

• Atopický ekzém a další ekzémy
  • Psoriáza
  • Mateřská znaménka a kožní nádory

S paní doktorkou sem byla velmi spokojená.
Na můj vkus strašně rychle mluví:))) ale poradila a to sem přesně potřebovala.

Paní doktorka je nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkal. Vždy s dobrou náladou, vše vysvětlí, poradí, léčbu provádí důsledně do posledního detailu. Prostě odborník na správném místě.

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou. K pacientům přistupuje velmi individuálně a profesionálně. Vyšetření velmi pečlivé a ptá se na veškeré detaily vašeho zdravotního stavu s přesahem mimo oblast kožních nemocí. Nikdy vám nezapomene podat ruku na pozdrav.

Určitě vřele všem doporučuji, paní doktorka je profík na svém místě.

Paní doktorka je velmi humánní, mluví sice velmi rychle zato účelně a profesionálně. Objednací lhůty krátké. Péče efektivní, doporučuji.

Paní doktorku si velice chválím pomohla mi s bojem proti neprijemnému atopickému ekzému a pomáha dodnes, její přístup k pacientovi je osobitý, je moc milá a příjemná a je opravdu videt ze ji pacient zajima a ze chce pomoct a ze ji jeji obor velice baví. Jsem s ni převelice spokojená je to moc dobrá doktorka.

Můj nejlepší spolubojovník v mém boji s lupénkou. A že jsem jich za 30 let pár potkal.

Výborná lékařka, jediná, která byla schopna po více než dvou letech zkoušení jiných dermatologů mi vyléčit obtěžující ekzém za uchem.Přehlásila jsem k ní také obě dcery, protože je také velmi ochotná a do ordinace se dostanete na čas, který jste si objednali.

Paní doktorka je velmi milá a odbornice,dobrý přístup,mohu jen doporučit!

Paní doktorka Benáková má vysokou erudici a lidský přístup k pacientům. V případě jakéhokoli problému je vždy velmi ochotná. Mohu ji jen doporučit!

• Atopický ekzém a další ekzémy
  • Psoriáza