Odhadovaná doba odpovědi:

210 Kč

890 Kč

1 200 Kč

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

„Když jsem se po absolvování gymnázia rozhodovala, kam dále směřovat, jednoznačnou volbou pro mne bylo studium medicíny. Z množství specializací jsem ...

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Účty sociálních médií

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velice milá, zodpovědná a důsledná. Před zákrokem vše vysvětlí, úkony provádí bezbolestně a vždy informuje o dalším postupu. Myslím, že vždy dělá vše pro to, aby byl zákrok v co nejlepším zájmu pacienta. Vřele doporučuji.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno Jiný

Naprostá spokojenost. Milá, ochotná a pečlivá paní doktorka, která každý krok předem vysvětlí a dá dost prostoru během zákroku, sby se člověk mohl vydýchat ️

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Paní doktorku jsem měl možnost poznat jak z pozice dloudobého pacienta, tak z pozice jejího asistenta. Je úžasná. Stejně, jako její kolegové vše vysvětlí, předvede a automaticky při zákroku předejde bolesti. Že je zkušená a precizní poznám z výsledků její práce, ale také z druhé strany, kdy mám možnost jí koukat pod ruce. Za mě určitě doporučuji.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

U této paní zubařky jsem konečně zase narazila na člověka, který vykonává svou práci tak, aby ji vykonával pořádně a poctivě. Je precizní, šikovná, lidská, moc milá a ještě se s ní člověk u zákroku zasměje. Takže díky za ten pocit, s kterým můžu chodit k vám na kliniku :)

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Velice precizní a šikovná paní zubařka. S její kvalitní prací a profesionálním přístupem jsem byla naprosto spokojená! Je velice vstřícná a ochotná, vše srozumitelně vysvětlí, dokáže si poradit v každé situaci, proto ji mohu jedině doporučit!

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Nejlepší zubařka, u které jsem kdy byla! Profesionální, milá, pečlivá, vše podrobně a srozumitelně vysvětlila, výkon byl zcela bezbolestný a nejde vůbec poznat, kde plomby jsou! Naprostá spokojenost, vřele doporučuji!

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Velice milá a příjmená paní doktorka s přátelským přístupem. Dokáže postupy srozumitelně a trpělivě vysvětlit, snaží se vždy vyjít vstříc a najít nejvhodnější řešení. S výsledkem jsem byl pokaždé maximálně spokojen! Paní doktorku mohu rozhodně doporučit.