Umístění: jiné místo

K paní doktorce už nikdy! Šla jsem z nouze, protože jsem měla akutní zánět. Nebyla mi nabídnuta možnost čištění kanálků na pojišťovnu, částka za zákrok byla ve výsledku o tisíc korun větší. Téměř bez vašeho souhlasu me sestřička aktivně objednala na dentinalni hyginenu. Po nepřijetí na kontrolu na DH mi recepční řekne ze jsem paní doktorku okradla tím ze jsem nepřišla! A třešničkou na dortu je fakt, ze mi paní doktorka chtěla čistit kamalky na dalším zubu, který je po vyšetření jiným lékařem prý naprosto v pořádku.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den mám spíš prosbu mám mladého muže a potřeboval by vaší pomoc má velké bolesti zubů a už dva dny hledá pomoc nikde se mu zatím nepovedlo dostat lékařské ošetření pro to se ptám pomohl byste mu od bolesti prosím . Děkuji

Dobrý deň,
skúste nás kontaktovať a pokúsime sa s Vami dohodnúť na vyhovujúcom termíne.
Ďakujem.
S pozdravom,

MDDr. Nikola Mazureková

Dobrý den sháním zubaře který ví co je trojklany nerv.A který doktor by mě vzal ,a pícha vždy injekci.Nesmím mít bolest.Bohužel můj zubař neví co to je trojklany nerv.Děkuji

Dobrý deň, anestéziu aplikujeme vždy, keď je to potrebné.
V prípade záujmu nás kontaktuje.
Ďakujem.
S pozdravom,