Žižkova 2040, Benešov

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Paní doktorka ač je mladičká, tak mohu jen a jen doporučit. Vstřícná, milá, ochotná, dokáže pomoci pacientovi překonat strach,šikovná. Co víc si přát v ordinaci zubaře

Skvělá doktorka! Týden jsem docházela ke své původní zubařce s neuvěřitelnou bolestí rostoucí osmičky, která se den ode dne zhoršovala a moje zubařka mi nijak nepomohla.
Po týdnu jsem zavolala paní doktorce Hrdinové, hned druhý den mě vzala a po dvou návštěvách a nasazení antibiotik bylo po problému. Od té doby chodím už jedině k ní; skvělý, milý a velmi ochotný přístup.K ní je radost chodit, už žádný strach ze zubařů. Velmi doporučuji!

Velice příjemná a šikovná paní doktorka. Šla jsem k ní mimo jiné kvůli doplnění odštípnutého zubu, který se mi již dvakrát od jiného zubaře vysypal. Díky precizní práci jsem stále i po roce od zákroku maximálně spokojená. Má zlaté ruce. Všem ji vřele doporučuji!

Paní doktorka Hrdinová je moc milá, ochotná a především precizní. Pacientovi vždy vše perfektně vysvětlí a nabídne všechny alternativy řešení daného problému. Od té doby co k ní chodím, mám zuby v nejlepším pořádku. Velmi tuto zubařku doporučuji.