Psycholog a somatický kouč Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Revolut, + 1 Více

Ve své odborné praxi vám pomocí psychologického poradenství, odborné podpory a somatického koučinku poskytuji péči o vaši psychiku, která působí na va...

• Únava

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Španělština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

650 Kč

Ostatní služby

650 Kč

Umístění: Psycholog a somatický kouč Praha psychologické konzultace

Paní Nikol je úžasný člověk. Milá a příjemná osoba. Myslím si, že když jsem k ni přišla byla jsem na tom docela špatně. A během dvou měsíců je ze mě úplný jiný člověk. Vše se zlepšilo, psychika, spánek. Jít na sezení k Nikol bylo mé nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala.

Bc. Nikol Arias

Drahá Lucie, mám opravdu velkou radost, že se cítíte lépe a že jste nyní spokojená. Je skvělé, že jste měla chuť a trpělivost si pojmenovat a pracovat s tím, co pro vás bylo a je důležité. S úctou a ráda jsem toho byla součástí. Děkuji vám za vaši důvěru a odhodlání.

Umístění: Psycholog a somatický kouč Praha psychologické poradenství

Paní Nikol je opravdu člověk na správném místě, velmi mi pomohla v těžkých životních situacích a vždy mi pomohla najít sílu a vše zvládnout, zjistila jsem, že opravdu není nic co bych nemohla zvládnout a že vše zlé jednou pomine. Paní Nikol je opravdu úžasná a klidná žena a vždy jsem od ní odešla plná energie. Velmi mě těší, že když jsem naposledy přišla tak měla velkou radost, že se mám dobře což je opravdu milé. Opravdu ji můžu jenom doporučit, protože věřím, že její klid a empatie pomůže mnoha lidem.

Bc. Nikol Arias

Milá, děkuji za vaše krásná a laskavá slova, ve kterých se zrcadlí vaše nádherné vnitřní bohatství, radost, cit a síla, kterou můžete i inspirovat lidi okolo sebe. Ať se vám moc daří!

Umístění: Psycholog a somatický kouč Praha psychologické poradenství

Paní Nikol mohu jedině doporučit! Dlouho jsem hledala terapeutku, která mě nejen vyslechne ale ukáže mi i možná řešení. Ze setkání s paní Nikol odcházím vždy s lepší náladou a vnitřním klidem. Děkuji!

Bc. Nikol Arias

Dekuji Karolíno, vážím si hodnocení a mám radost, že máte z konzultací užitek. To se děje totiž také díky vám a vaší otevřené mysli, schopnosti sebereflexe a vnímavosti.

Umístění: Psycholog a somatický kouč Praha Jiný

Dobrý den, děkuji Vám za příjemná společná sezení. Zklidnilo to moji mysl a už vím, co mám dále dělat. Těším se na další setkání.

Bc. Nikol Arias

Milá Pavlo, děkuji vám za komentář. Velmi mě těší, že je vám lépe a věřím, že váš laskavý vnitřní rádce a pocitový "barometr" vám bude nápomocný v dalších krocích.

Umístění: jiné místo Jiný

Nikol, mi pomáhá s pro mě těžkou situací, kde spolu procházíme různé možnosti řešení, má pro mě vždy něco k vyzkoušení, k podpoře, za to jsem jí velice vděčná. Díky ní mám stále naději, že se mi podaří situaci dostat pod kontrolu.

Bc. Nikol Arias

Milá Renato, vy jste úžasná žena, která na rozdíl od mnohých, skutečně má chuť a nastavení mysli s některými věcmi v životě pracovat a to je pro člověka poklad. Krásně jste to napsala, naděje je tu pro nás vždy a pomáhá nám vstát a jít a pak se mohou dít skutečné i pomyslné zázraky. A já se těším na ty vaše! :)

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velice empatická a vnímavá. Dokáže rychle analyzovat kořen problému a pak s ním pracovat. Terapie mi velmi pomohly. Určitě doporučuji!

Bc. Nikol Arias

Dekuji, i ja jsem s vámi rada spolupracovala. At se vám daří moc dobře!

Umístění: Psycholog a somatický kouč Praha coaching

Po třech návštěvách u paní Nikol mohu říci, že jsem si vybrala správnou osobu a konzultace mi jsou přínosem. Oceňuji lidskost, empatii, osobní přístup a časovou flexibilitu. Vnitřní klid paní Nikol působí velice blahodárně. Hodlám s ní spolupracovat dlouhodobě.

Bc. Nikol Arias

Milá Marketo, děkuji za krásné hodnocení. Když na sobě někdo vědomě pracuje jako vy, je to opravdu radost!

Umístění: Psycholog a somatický kouč Praha psychologické konzultace

S paní Nikol se velice dobře a věcně komunikuje. Reaguje rychle, vždy se snaží pomoci a hledá win-win řešení. Pracovala na terapii s mým synem. Výsledkem bylo profesionální vyhodnocení situace a praktické doporučení.

Bc. Nikol Arias

Děkuji za hezké a upřímné hodnocení, přeji ať se synovi a Vám daří!

O
Umístění: Psycholog a somatický kouč Praha

Paní doktorka mi velice pomohla. Skloubila profesionalitu a lidskost a celkově na mě působila empaticky. Rozhodně doporučuji!

Bc. Nikol Arias

Děkuji O. věřím, že si v životě dobře poradíte! Ať se vám daří!

Umístění: Psycholog a somatický kouč Praha

Psychologa jsem vyhledal, když jsem se necítil psychicky dobře, nemohl jsem spát. Nikol mi byla v tomto období silnou oporovou a postupně jsem se naučil se svými starostmi pracovat a zlepšil se mi spánek. Rozhodnutí navštívit odborníka a spolupráci s Nikol hodnotím jako velmi přínosné pro můj život. Děkuji

Bc. Nikol Arias

Děkuji Nikosi za Vaše slova, jsem moc ráda, že se cítíte lépe! Jen tak dál.

• Únava
  • Obavy