Bulharská 2973, Česká Lípa
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

MUDr. Nemynar je ten nejlepší lékař co jsem kdy měla. Ochotný, lidský, milý.. Proste spokojenost největší. Hodně zdraví Vám pane doktore i sestricce ????

Tento lékař je ohleduplným a pečlivým k pacientům. Radikálně řeší potíže s kterými
pacient přichází ale když je třeba doporučí nebo nechá převézt pacienta ke
SPECIALISTOVI ! ! !
Vladimír William Friedrich

Pan Doktor Nemynář je skvělý lékař na svém místě. Úžasný, lidský, milý přístup, prostě skvělý. Jsme s ním já i můj přítel velmi spokojeni. Vendula Vrabcová

Jsem s panem doktorem velmi spokojená, chválím a vážím si pana doktora nejenom po jeho odborné stránce, ale také za jeho lidský a obětavý přístup k pacientům.

Vyptává se pacientů na problémy, poslouchá je, vyhodnocuje a doporučuje dle svého profesního vědomí to nejlepší, poznala jsem jej jako závodního lékaře a čím mně zaujmul?
Přestože své pacienty předal k další léčbě, navštěvoval je po celou dobu nemoci i nadále ( asi bez bodů).
Léčí naše rodiče, a teď už i naše děti. Za pozornost a ematii díky, každý ji potřebuje.

Vynikající člověk a muž na svém místě , nedám na něj dopustit.

F

velmi dobry pristup k lidem,vyslechne,poradi,ma i hodnou sestricku

je to nejen lékař s velkým L, ale hlavně člověk s uměním naslouchat a pomoci od bolesti
děkujeme

F

poradi,vyslechne,rozumi sve praci zachranil me a moc dekuji ze mame cela rodina takoveho lekare a sestricku.dekuji. Fischerova Bohumira

Nejlepší lékař