Praktický lékař pro dospělé
Bulharská 2973, Česká Lípa

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Vážený pane doktore, dovolte abych Vám poděkovala za 30letou péči o mé zdraví. Váš vstřícný přístup a uctivé chování k pacientům v kombinaci se zkušenostmi v oboru z Vás činil výjimečného lékaře. Moc si Vás vážím a z celého srdce Vám přeji, ať si nově nabyté svobody užijete ve zdraví a radosti, velmi si to zasloužíte. Ať se daří! S úctou, Jarmila Jizbova.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan Nemynář je skvělý praktický lékař. Vždy vyslechl, vždy vysvětlil, pomohl, vyléčil.. Milý, pečlivý a empatický doktor. Celá rodina si vážíme jeho péče a let, co byl i nám lékařem.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S přístupem pana doktora jsem velmi spokojený. Pan doktor je profesionál na správném místě. Je to upřímný a přímý člověk se snahou pomoci. Více takovýchto odborníků!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

MUDr. Nemynar je ten nejlepší lékař co jsem kdy měla. Ochotný, lidský, milý.. Proste spokojenost největší. Hodně zdraví Vám pane doktore i sestricce ????

Tento lékař je ohleduplným a pečlivým k pacientům. Radikálně řeší potíže s kterými
pacient přichází ale když je třeba doporučí nebo nechá převézt pacienta ke
SPECIALISTOVI ! ! !
Vladimír William Friedrich

Pan Doktor Nemynář je skvělý lékař na svém místě. Úžasný, lidský, milý přístup, prostě skvělý. Jsme s ním já i můj přítel velmi spokojeni. Vendula Vrabcová

Jsem s panem doktorem velmi spokojená, chválím a vážím si pana doktora nejenom po jeho odborné stránce, ale také za jeho lidský a obětavý přístup k pacientům.

Vyptává se pacientů na problémy, poslouchá je, vyhodnocuje a doporučuje dle svého profesního vědomí to nejlepší, poznala jsem jej jako závodního lékaře a čím mně zaujmul?
Přestože své pacienty předal k další léčbě, navštěvoval je po celou dobu nemoci i nadále ( asi bez bodů).
Léčí naše rodiče, a teď už i naše děti. Za pozornost a ematii díky, každý ji potřebuje.

Vynikající člověk a muž na svém místě , nedám na něj dopustit.

velmi dobry pristup k lidem,vyslechne,poradi,ma i hodnou sestricku