Bolení v krku Plzeň

Jakého specialistu hledáte?
  • „Dobrý den, ráda bych touto cestou moc poděkovala panu doktoru Pavelcovi a celému jeho týmu. Zároveň také doporučila všem, kteří ještě váhají, kliniku Lente. Můj syn (téměř 4 roky) v březnu 2021 podstoupil odstranění nosní mandle plazmou na této klinice. I přestože to na kliniku máme téměř 400 km, byla to naše nejlepší volba. Neskutečně si cením lidského a šetrného přístupu k dítěti, který byl na klinice prioritou. Syn velmi pěkně na návštěvu kliniky vzpomíná, na úžasnou a hodnou paní sestřičku Benediktovou, na pana doktora Pavelce. Ačkoli se normálně lékařů velmi bojí, zde to bylo úplně jiné. Žádné odběry, injekce, krvácení. Již máme za sebou kontrolu u našeho místního ORL specialistu, který týden po zákroku před výsledkem operace smekl a vyslovil velké uznání. Děkujeme moc a moc a všem VŘELE doporučujeme!!! Více

Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, Plzeň Mapa

Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

• Otorinolaryngolog

„Paní doktorka je velice milá a po vyšetření mě odeslala i na rentgen. Poté mi vysvětlila užívání léků a objednala mě na kontrolu. Velmi profesionální a zároveň lidské jednání. Více

Skrétova 47, Plzeň Mapa

ORL ambulance Plzeň s.r.o.

Nová 956, Dobřany Mapa

VS LASERA, s.r.o. ORL ordinace - zdravotnické středisko