MUDr.

Nataša Popperová verifiedCreated with Sketch.

Anesteziolog, Ostatní

Kontaktní informace

• Z
    Umístění: Ambulance léčby bolesti

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Empaticka, s profesionálním přístupem. Jsem ráda, že k ní docházím a že jsme "vychytaly" bolest. Návštěva je vždy příjemná.
    A jako bonus má sympatickou sestřičku, která je též profesionál ????

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Mudr. Bohuslav Kuta Mba

Richard Tesařík
    Richard Tesařík
    B. Němcové 585/54, České Budějovice
    Velmi schopný na svém místě Více

Ivana Netolická
    Ivana Netolická
    Boženy Němcové 54/585, České Budějovice

Jan Hůlka
    Jan Hůlka
    Anesteziolog, Praktický lékař

Zkušenosti a dovednosti

anesteziolog
    algeziolog, léčba bolesti a paliativní medicína
    privátní praxe v CR 8 let
    praxe v zahraničí Tunisko 1,5 roku, Velká Británie 2 roky celkem praxe 30 let

• algeziologie - léčba bolesti

Nemoci

• migreny, nádor. bolesti, bolesti zad, poúrazové stavy,

Služby

Ambulance léčby bolesti

Lidická 2144/108, České Budějovice, jihočeský

Akupunktura, nitrožilní aplikace vit. c, anesteziologické nervové blokády od 50 250 kč

Nemocnice Nymburk

Boleslavská třída 425/9, 288 02 Nymburk, středočeský

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Z
      Umístění: Ambulance léčby bolesti

A jako bonus má sympatickou sestřičku, která je též profesionál ????

• P

Natasa je nejlepsi zenska na svete, vi jak na to, ma kouzelny rucicky a chytrou hlavu.... je taky zivel, profik a ochotna zkusit to v cem treba jini lekari selhali... spravila mi zada a diky ji opet lyzuju, sportuju a mam prima naladu... Nataso diky tobe mne zas bavi svet. Tesim se, ze te zase nekdy uvidim. Zdravim Pepu. Tvuj kanadsky pacient pete

• S

Paní doktorka je člověk na svém místě.Milá,vstřícná ,chápající.Vyslechne,neskáče do řeči a opravdu poslouchá co pacient o svých problémech říká.Je pravda,že na čas kdy jste objednáni,se nikdy nedostanete,ale je to tím,že pacienty vyslechne opravdu poctivě.Vyptává se na podrobnosti a dlouho zvažuje postup léčby.Jsem jednou z pacientek,která se díky ní dostala včas na operaci,hrozilo ochrnutí.Praktický lékař tvrdil,že si vymýšlím.Chodím k této lékařce již sedmým rokem a vždy se mnou jedná na rovinu a léčí dané problémy.Díky ní chodím a nejsem odkázaná na vozík.Je to opravdový profesionál.Mohu jen doporučit.Slávinka

• M

Profesionál v tom nejlepším slova smyslu. Cítění s pacienty, maximální snaha o uzdravení pacienta, v případě onemocnění trvalého rázu snaha o co největší zmírnění bolesti. Velmi lidský přístup, velmi příjemné jednání s pacientem, člověk se opravdu těší, nemá pocit že obtěžuje. Vřele doporučuji.

• Velmi lidský přístup, vysoká profesionální úroveň, opravdu pomůže, velice sympatická, věnuje se pacientovi...