MUDr.

Nataša Popperová verifiedCreated with Sketch.

Anesteziolog, Ostatní

Kontaktní informace

• P

Natasa je nejlepsi zenska na svete, vi jak na to, ma kouzelny rucicky a chytrou hlavu.... je taky zivel, profik a ochotna zkusit to v cem treba jini lekari selhali... spravila mi zada a diky ji opet lyzuju, sportuju a mam prima naladu... Nataso diky tobe mne zas bavi svet. Tesim se, ze te zase nekdy uvidim. Zdravim Pepu. Tvuj kanadsky pacient pete

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Richard Tesařík
    Richard Tesařík
    B. Němcové 585/54, České Budějovice
    Velmi schopný na svém místě Více

Martin Kloub

Radek Cihlář
    Radek Cihlář

Zkušenosti a dovednosti

• anesteziolog
      algeziolog, léčba bolesti a paliativní medicína
      privátní praxe v CR 8 let
      praxe v zahraničí Tunisko 1,5 roku, Velká Británie 2 roky celkem praxe 30 let

• algeziologie - léčba bolesti

Nemoci

• migreny, nádor. bolesti, bolesti zad, poúrazové stavy,

Služby

Ambulance léčby bolesti

Lidická 2144/108, České Budějovice, jihočeský

Akupunktura, nitrožilní aplikace vit. c, anesteziologické nervové blokády od 50 250 kč

Nemocnice Nymburk

Boleslavská třída 425/9, 288 02 Nymburk, středočeský

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

• S

Paní doktorka je člověk na svém místě.Milá,vstřícná ,chápající.Vyslechne,neskáče do řeči a opravdu poslouchá co pacient o svých problémech říká.Je pravda,že na čas kdy jste objednáni,se nikdy nedostanete,ale je to tím,že pacienty vyslechne opravdu poctivě.Vyptává se na podrobnosti a dlouho zvažuje postup léčby.Jsem jednou z pacientek,která se díky ní dostala včas na operaci,hrozilo ochrnutí.Praktický lékař tvrdil,že si vymýšlím.Chodím k této lékařce již sedmým rokem a vždy se mnou jedná na rovinu a léčí dané problémy.Díky ní chodím a nejsem odkázaná na vozík.Je to opravdový profesionál.Mohu jen doporučit.Slávinka

• M

Profesionál v tom nejlepším slova smyslu. Cítění s pacienty, maximální snaha o uzdravení pacienta, v případě onemocnění trvalého rázu snaha o co největší zmírnění bolesti. Velmi lidský přístup, velmi příjemné jednání s pacientem, člověk se opravdu těší, nemá pocit že obtěžuje. Vřele doporučuji.

• Velmi lidský přístup, vysoká profesionální úroveň, opravdu pomůže, velice sympatická, věnuje se pacientovi...