Stomatologická klinika Magic Smile, Karlovo náměstí 15/292, 12000 Praha

2008:Absolvovala Vinnyckou národní lékařskou univerzitu M.I.Pyrohova a získala úplné vysokoškolské vydělání v oboru stomatologie a kvalifikaci lékař s...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji paní doktorku všem,lituji ,že jsem pani dr.nenašla dříve,to je kvalita!známým ukazuji zuby a nechávám hádat,který zub mám opravený,přední zub,který mi pan dr,Gabriel opravil černou plombou,která se vydrolila a paní dr.mi z něj udělala krasavce,všem doporučuji ,je to opravdu profesionálka,a že já se bála,k ní jdu zvesela,vím,že mě nic bolet nebude a mračit se na mě taky nikdo nebude:objednejte se k paní dr.budete spokojeni!!!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Srasne mila a starostliva zubarka, je najej pristupu k praci vidiet, ze je dokladna, vyhradi si na Vas cas, a ked je bolavy pripad, nikdy neodmieta. Super.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejlepší zubařka a vůbec lékařka obecně, s jakou jsem se kdy setkala. Milá, pečlivá, je vidět, že jí na výsledku opravdu záleží. Všechno pečlivě vysvětlí, při první návštěvě jsem dostala zrcátko a ona se mnou prošla všechny zuby a popsala, který co potřebuje atd. Plus její zákroky jsou maximálně bezbolestné, co chodím k ní, už ze zubaře nemám strach a to jsem nedoufala, že by se někdy mohlo stát.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Šikovná a velice pečlivá paní doktorka, nejde z ní takový strach jako ze zubařů, co jsem předtím potkala. Ač nemá praxi ještě tak dlouhou, působí velmi profesionálně. Budu k ní chtít dále docházet, zatím máme za sebou jeden zub.

Velmi příjemná a hlavně empatická paní doktorka. Vše krásně vysvětlí a pečlivě opraví a vyléčí. Termín jsem také dostala hned na druhý den. V brzké době se objednám na dentální hygienu, protože mám důvěru svěřit se do jejich rukou. Adéla

Vřele paní doktorku doporučuji, její přístup je výborný, neváhá pomoci, i když člověk není objednaný, snaží se vyjít vstřict. Je to profesionálka, a svou práci dělá důkladně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná a profesionální. Nemohu ani srovnat s předchozími zubaři. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice pečlivá, příjemná a všechno co dělá pacientovi vysvětluje. Je vidět, že si dává opravdu záležet. Zatím jsem takový přístup u jiných lékařů nezažil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jedním slovem - skvělý. Empatický (pochopil, že bez předních zubů nemohu fungovat, takže jsem je měla do dvou dní), velmi přátelský přístup....doporučuji všem. A v neposlední řadě - levný. No, prostě se mne už nezbaví:-).

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní zubařce bez rozmyšlení *****, extrakce šestky naprosto bezbolestná, k tomu byla paní zubařka moc příjemná. Vystřídal jsem několik zubařů, ale takovýto přístup k pacientovi, který se bojí jakéhokoliv zubního ošetření jsem nikde nezažil. Můžu jen doporučit. Jiří