Naděžda Kosturová, zubař Frýdek-Místek

Zubař

T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Chodím k paní doktorce už hodně dlouho.Má k lidem vřelý a profesionální přístup.Vše hezky vysvětlí a předem mě se vším seznámí.Srovnala mi nepravidelné postavení předních zubů krásným můstkem.Jsem s její prací maximálně spokojený!!! Moc jí i její sestřičce děkuji.

Nejlepší paní zubařka. Je vždy velice hodná a milá. Vysvětluje přesný postup, co dělá a vždy se mě ptá, zda to nebolí. Zubařů se hodně bojím, ale kvůli ní, už necítím takový strach.

Paní doktorka je pokaždé velice milá, hodná a citlivá. Když jsem byla malá návštěva zubaře se spojovala s velkým strachem, ale díky paní doktorce mě strach přešel a jsem jí moc vděčná vždy, když mi pomůže od bolesti.
Barča

S paní doktorou mám výbornou zkušenost. Je skvělá nejen jako lékař, ale jako člověk. Pečlivost, profesionální přístup, laskavá sestřička jsou hlavními důvody, proč už nepovažuju návštěvu zubní ordinace za utrpení. Jsem spokojená pacientka.

Před třemi lety mi chtěl předchozí zubař vytrhnout dvě stoličky. Paní doktorka mi je léčila a zachránila. Mám je doteď v pořádku a jsem za to moc vděčná. Taky manžel se už tolik nebojí když chodí k tak hodné a pečlivé paní doktorce.

Citlivá, skvělá paní doktorka v ordinaci, ve které se cítíte vítáni. Jsem s její péči i s celkovým jednáním nanejvýš spokojen.

Nejlepší zubní lékařka co znám!!! Ze zuzbaře jsem měla vždycky obrovské trauma, ale od té doby co chodím k p. Kosturové musím konstatovat, že je jediná zubařka, které opravdu věřím a na její křeslo si sednu sama a dobrovolně!! Děkuji!!!

Vždy jsem měl strach z návštěv zubařů a mé obavy gradovaly už večer před vyšetřením či pravidelnou prohlídkou. Od té doby co mě ošetřuje paní doktorka chodím téměř beze strachu. Přivítá vás srdečně a vše srozumitelně vysvětlí. Mohu rozhodně doporučit pro její citlivý, vlídný přístup, perfektní péči a pozitivní atmosféru v ordinaci.

Chtěla bych reagovat na nespokojence výše: Pokud přejdete k jinému lékaři, tak si myslím, že vám původní lékař nemůže vaši kartu vydat, neboť má povinnost si po nějakou dobu (nevím přesně, zda 5let)vaši dokumentaci pro případ kontroly uchovávat. Můžete však požádat o výpis z karty....

fakt super