Zubař Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Od pani Kosturove jsem odesel cca pred 5 roky a zpetne to hodnotim jako vyborne rozhodnuti, u noveho zubare platim za sluzby obdobne castky avsak mam jistotu ze jeho prace je mnohem kvalitnejsi. U pani Kosturove jsem neustale resil vypadnute plomby na tech samych zubech! Nedavno mi po x letech vypadla plomba.. byla to plomba jeste z dob navstev u pani Kosturove, muj nynejsi zubar mi celou situaci popsal, jednalo se o nedokonale vycisteni puvodniho kazu, proto se vytvoril sekundarni kaz pod plombou a ta vypadla. Provedeni kvality plomb je vec druha.. jak pise jiny uzivatel, take dochazelo k droleni plomb. Cekani i po obednani cca 1 -2hodiny, nyni u noveho zubare cca 15 min...

MUDr. Naděžda Kosturová

To mě mrzí,že máte takový názor,
Snažíme se pracovat pečlivě a s kvalitními materiály.
Mezi kvalitou skloviny pacientů jsou ale velké rozdíly. Někteří pacienti, i když se snaží pečovat o zuby, mají skutečně drolivou a málo mineralizovanou sklovinu, a může se vytvořit sekundární kaz pod starou plombou nebo i vedle ní.
Pokud se to stane,určitě je možnost kontultace a reklamace výplně do jednoho roku od zhotovení.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Chodím k paní doktorce už hodně dlouho.Má k lidem vřelý a profesionální přístup.Vše hezky vysvětlí a předem mě se vším seznámí.Srovnala mi nepravidelné postavení předních zubů krásným můstkem.Jsem s její prací maximálně spokojený!!! Moc jí i její sestřičce děkuji.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

U paní doktorky jsem jen asi 4roky, přešla jsem k ní s nadějí, že mi opraví zuby, které snad dlouho vydrží. Paní doktora vše krásně vysvětlí, nic mne v ordinaci nebolí, ale stále mi opravuje ty samé zuby, plomby se mi po určité době drolí, ikdyž vše myslím z hlediska hygieny, dělám tak jak mám. Už jsem v té fázi, že se bojím, aby mi z těch zubů něco zbylo .... Zrovna mne zlobí zub, na který jsem si stěžovala před rokem, opravený byl v září a nyní asi o něj příjdu :(

MUDr. Naděžda Kosturová

Ráda bych uvedla svůj pohled na problém pacientky.
Paní Mališová měla v loňském roce zánět zubu,a protože jsem nemohla pracovat,/ po úraze/,domluvili jsme jí ošetření ve vedlejší ordinaci. Zub bylo nutné léčit, kolegyně udělala první fázi léčení
a v naší ordinaci jsme pak doléčili zánět, zaplnili kořenové kanálky a udělali kompozitní výplň.
Asi u poloviny pacientů je tím problém vyřešen. Další část pacientů potřebuje po ošetření kořenových kanálků ještě další zpevnění, např.zhotovení korunky, nebo kořenové nástavby, přičemž kompozitní
výplň po léčení je základem pro budoucí korunku.
Z rentgenu, který jsme zhotovili po léčení je patrné, že zub je doléčený,ale má velmi slabou obvodovou sklovinu, a tím mohlo dojít k odlomení při nákusech. Zhotovením korunky bude zub opět funkční a pacientka o něj nepřijde... Je ale vždy dobré nechat časový interval mezi koncem léčení a zhotovením korunky.... Na RTG je také vidět,že paní má vysokokou kazivost,a bude potřeba opatřit více zubů korunkami,aby se plomby nemusely opravovat častěji. MUDr.Kosturová

Nejlepší paní zubařka. Je vždy velice hodná a milá. Vysvětluje přesný postup, co dělá a vždy se mě ptá, zda to nebolí. Zubařů se hodně bojím, ale kvůli ní, už necítím takový strach.

Paní doktorka je pokaždé velice milá, hodná a citlivá. Když jsem byla malá návštěva zubaře se spojovala s velkým strachem, ale díky paní doktorce mě strach přešel a jsem jí moc vděčná vždy, když mi pomůže od bolesti.
Barča

S paní doktorou mám výbornou zkušenost. Je skvělá nejen jako lékař, ale jako člověk. Pečlivost, profesionální přístup, laskavá sestřička jsou hlavními důvody, proč už nepovažuju návštěvu zubní ordinace za utrpení. Jsem spokojená pacientka.

Před třemi lety mi chtěl předchozí zubař vytrhnout dvě stoličky. Paní doktorka mi je léčila a zachránila. Mám je doteď v pořádku a jsem za to moc vděčná. Taky manžel se už tolik nebojí když chodí k tak hodné a pečlivé paní doktorce.

Citlivá, skvělá paní doktorka v ordinaci, ve které se cítíte vítáni. Jsem s její péči i s celkovým jednáním nanejvýš spokojen.

Nejlepší zubní lékařka co znám!!! Ze zuzbaře jsem měla vždycky obrovské trauma, ale od té doby co chodím k p. Kosturové musím konstatovat, že je jediná zubařka, které opravdu věřím a na její křeslo si sednu sama a dobrovolně!! Děkuji!!!

Vždy jsem měl strach z návštěv zubařů a mé obavy gradovaly už večer před vyšetřením či pravidelnou prohlídkou. Od té doby co mě ošetřuje paní doktorka chodím téměř beze strachu. Přivítá vás srdečně a vše srozumitelně vysvětlí. Mohu rozhodně doporučit pro její citlivý, vlídný přístup, perfektní péči a pozitivní atmosféru v ordinaci.