Přijímám: dospělí

Hypnoterapie • 1 200 Kč

Individuální psychoterapie • 1 200 Kč

Párová psychoterapie • 1 200 Kč

Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Tyto stránky jsou pro Vás, kteří hledáte odbornou psychologickou a psychoterapeutickou péči. Jsem psycholožka a psychoterapeutka se soukromou praxí v ...

Ukončené školy

Certifikáty

Fotografie

Účty sociálních médií

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Hodnotím teprve po prvním sezení,
již teď však oceňuji poměrně věcný přístup bez příkras podněcující člověka k řešení problémů samostatně. Každý bude v životě testován, přeji ostatním ať si dopřejí pomoc dokud jsou situace řešitelné, třeba právě od paní Nadi, jejíž práce je k tomu zřejmě dobrým nástrojem.

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den, děkuji za Váš popis našeho prvního setkání. Jsem přesvědčena, že i malá změna může vést k dalším změnám a tudíž ke zlepšení. Jsem tedy zvědavá, jestli a jak použijete to, o čem jsme mluvili na konci sezení. Těším se na příště, Naďa Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ Hypnoterapie

Na hypnoterapii u paní Skyvové jsem chodil zhruba tři roky.Její sezení mi pomohla více než všechny léky světa. Paní doktorka se umí ptát a umí vás nasměrovat správným směrem. Po pár sezeních mi život opět začal dávat smysl. Mohl jsem se opět soustředit na práci a na sebe. Měl jsem konečně možnost v noci se vyspat a přes den normálně fungovat - být šťastný. Všem, kteří potřebují opravdu pomoc, doporučuji navštívit ordinaci paní doktorky Skyvové a absolvovat s ní hypnoterapii, stejně jako jsem to udělal já.

Poznámka: Pozor, štěstí a spokojenost jsou návykové věci.

Paní doktorko, tímto Vám ještě jednou moc děkuji.

Spokojený a šťastný klient R.

Mgr. Naďa Skyvová

Milý Rudolfe, děkuji za tak milé shrnutí a dosavadní práci. Spokojenost, o které píšete, by měla být výsledkem psychoterapie. Ke štěstí a spokojenosti je možné dojít, tedy za určitých podmínek, a vy všechny splňujete. Moc ráda jsem s Vámi pracovala a z výsledku mám radost. Těším se, že se zase někdy setkáme, Naďa

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Pracovna paní magistry je pro mě místem, kde se cítím bezpečně. Cítím skutečný zájem a potřebu mi porozumět. Paní magistra je pro mě průvodkyní na cestě objevování sebe sama, pomáhá mi změnit úhel pohledu na můj dosavadní život a mé prožívání. Zároveň si s paní magistrou připominám, že mám zodpovědnost za sebe a svůj život. Děkuji Vám Naďo.

Mgr. Naďa Skyvová

Milá Moniko, moc děkuji za milá slova. Cením si, že jste své shrnutí napsala. A musím napsat, že mě se s Vámi pracuje skvěle. Od začátku naší spolupráce jste ochotna ponořit se do sebe, svých emocí, svého světa. V době mezi sezeními vždy něco uděláte s tím, o čem jsme mluvily. Těším se na další setkání, Naďa

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ Jiný

Paní magistru, můžu jen vřele doporučit. Po celou dobu mi byla skvělým průvodcem, pomocníkem a posluchačem. Velmi oceňuji profesionální přístup a opravdu moc děkuji za všechno. Bylo skvělé se s Vámi potkávat.

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den M., děkuji za milé shrnutí. Ráda jsem se s Vámi setkávala. A ráda se dozvím, jak se Vám daří dál. Moc Vám přeji, ať všechny změny, které Vás čekají, jsou takové, jaké potřebujete. Naďa

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Paní Skyvovou jsem navštívil již podruhé. Během první i druhé terapie jsem vždy přišel na nové myšlenky a dostal motivaci danou životní situaci řešit nebo alespoň se na ni dívat z jiného úhlu pohledu. Obě terapie byly příjemné a člověk poté odcházel s pocitem úlevy a motivací překonat životní překážky.
Jsem neskutečně vděčný za to, co jste pro mě udělala a zase jste mě posunula tím správným směrem. Děkuji Vám.

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den Patriku, moc Vám děkuji za práci i možnost sledovat, jak objevujete nové možnosti. Budu ráda, když mi dáte vědět, jak se věci vyvinuly v září. Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Paní Skyvová je úžasný člověk, nakopne, namotivuje, posune vás tam, kam chcete a potřebujete. Naslouchá, je velmi empatická, milá a atmosféra v ordinaci je opravdu příjemná. Ještě před pár měsíci bych nevěřila, že se člověk může s její pomocí tak moc změnit k lepšímu. Děkuji za Vaši práci, jste skvělá!

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den slečno M., moc děkuji! Ten větší kus práce jste udělala Vy sama. Těším se na další setkání, Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

U paní magistry jsem byla možná před 2-3 lety a za tu dobu jsem prostřídala terapeuty i v ČR i v zahraničí a Vy jste byla prostě nejlepší ze všech. Extrémně mě naše úvodní konzultace namotivovala k posunu. Ano, pamatuji si, že jsem nevěděla co se životem a ke konci jste řekla, uvidíme, třeba i ten New York bude a já z něj nyní píšu tuto recenzi. Jen po prvním setkání jsem cítila, že to půjde a že je vše v pořádku a mohla jsem normálně spát! 5/5* doporučuji

Mgr. Naďa Skyvová

Kéž byste věděla, jak velkou radost mám, když se zpětně dozvím o výsledku a následcích naší spolupráce. Je však nutné napsat i to, že já můžu motivovat, projevovat klientům důvěru ve schopnosti, o kterých ještě ani neví a já je slyším nebo vidím. Co se s tím potenciálem stane, je však jen na Vás. A je krásné si přečíst, že jste se rozhodla své sny a přání zrealizovat. Těším se na pokračování! Naďa Skyvová

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Pani Skyvová je člověk na správném místě . Po terapii jsem odcházela s úsměvem na tváři , bolo mi fajn. Moc dakujem . S úctou Gabriela

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den Gabrielo, moc děkuji za hezkou zpětnou vazbu. Když konzultaci můžeme skončit s úsměvem, je to příjemné. A když je výsledkem ještě i to, že se klientovi díky myšlenkám ze sezení podaří najít své místo v životě, je to ideální. Děkuji za práci, Skyvová

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Mohu jen a jen doporučit! Velmi příjemný přístup. Celé sezení bylo velkým přínosem a rozhodně nebylo poslední. Moc děkuji za dnešní terapii!

Mgr. Naďa Skyvová

Dobrý den Michale, děkuji za hezké hodnocení a práci. Smyslem terapie a každého sezení by měla být podpora, úleva a naděje. I když jde o těžké věci. Díky, že jste (si) to dovolil. Nashledanou, Naďa Skyvová.

Umístění: Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ individuální psychoterapie

Paní Skyvová má empatický přístup. Narozdíl od mé psycholožky mi pomáhala otázkami rozvinout myšlenky a přijít na kloub celé věci. A pro mě, hovořit o svých pocitech a starostech bez odezvy nebo bez otázek je opravdu těžké. Jdete za specialistou proto, aby vám pomohl, aby vám dal radu, nebo alespoň nasměroval vtom, co máte dělat, jak máte pracovat na sobě, a to návštěva u paní Skyvové splnila víc, než rok docházení do psychologické ordinace. Rozhodně budu služeb paní Skyvové nadále využívat.

Mgr. Naďa Skyvová

Moc za tohle děkuju! Pro mě to byl moc hezký a příjemný čas. Psychoterapie je vhodná pro lidi, kteří jsou ochotni přemýšlet o svých emocích, kteří jsou ochotni něco změnit nebo udělat. A to neumím udělat já sama. K tomu musíme být dva a to se tentokrát stalo. Děkuju za to, že má má práce smysl. Naďa

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den jmenuji se Lubomir.
Prosim vas o vaš odborny nazor.
Podle neurologa mam Tetanii a Panickou poruchu mam to již zapsano ve zdravotni kartě.
Je mi 35 let a toto zjištěni mi bylo diagnostikovano ve 30 po velkych potižich se zady a hlavou.
Některe syndromy jsem na sobě začal pozorovat už ve svych 15 letech schudli mi nohy,ruce,nadměrne poceni strach z važne nemoci a začal jsem citit pulsovani v lytcich toto je pravě věc o ktre jsem se ani nedočetl na diskuznich forech a nahani mi hruzu ale i dalši přiznaky ktere přetrvavaji dodnes.
Ve 23 letech jsem začal z podnikanim nakup a prodej textilu takže hodně prace stresu a řizeni dodavky zatim ještě pokračuji ale již zdaleka ne v takovem nasazeni. Od mych 30 let co mi byla diagnostikovana Tetanie a Panicka porucha se semnou obvodni lekař moc nebavi o ruznych problemech se kteryma za nim přijdu většinou odvrkne to mam taky a vickrat do roka,to nic neni atd. Neurolog se jenom zasměje a řekne tetanie pijte magnesium.
Nikdo mě na nic neleči taže mi nejspiš nic neni. (Jsem zoufaly)
Co mě ale nejvice trapi jsou pochudle končetiny ruce i nohy pulsovani v lytkach někdy když mame oslavu a přeženu to z alkoholem druhy den moje pulsovani v nohou hlavně lytcich je tak nesnesitelne že se bojim, doslova mi trha v nohou když se nato divam tak jakobych tam něco měl pod kuži. A ted se mi dotoho přidalo paleni kosti sekundarně střidave bolesti v kostech střidajici se pichanim v kostech hlavně nohy. Prosim vas poraďte mi moc vam budu vďečny za každou informaci a radu. Děkuji z pozdravem Lubomir

Dobrý den pane Lubomíre,
děkuju Vám za otázku a důvěru, se kterou se na mě obracíte. Nevím, jestli nějakou léčbu podstupujete (např. léky, psychofarmaka na panickou poruchu, jestli pravidelně užíváte magnesium, máte nějak upravenou stravu, apod).
Pokud jste řádně léčen svými lékaři a fyzické potíže se přesto nelepší nebo zhoršují, je čas začít se věnovat i psychickému stránce.
Pokud byste Váš stav konzultoval se mnou, zajímalo by mě, jak a jestli se staráte sám o sebe. Jak si vysvětlujete, že přesto, že jste tak mladý, Vás trápí tak dlouho fyzické potíže, které se nelepší. Zajímalo by mě, jak umíte pracovat se stresem, jak a jestli umíte odpočívat a čerpat síly. Jaké máte vztahy se svými nejbližšími. Jak umíte oddělit práci a osobní život.
To je můj způsob práce, kdy společně s klienty hledáme a pátráme po příčinách nemocí a přitom pracujeme (pomocí řízeného rozhovoru, psychoterapie a hypnózy) na tom, aby se klienti lépe poznali a uměli naplno prožívat vztahy a svět. Aby vnímali, co potřebují, a uměli zmírnit stres. Aby poznali, jak přemýšlejí, aby pochopili, jak naše myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví. Když takto klient začne pracovat, velmi rychle se stává, že začíná své fyzické potíže vnímat a vidět úplně jinak než doposud. A že se tyto potíže mírní, až jednou úplně zmizí.
Má odpověď je tedy v dlouhodobé (třeba jednoroční) psychoterapii, kdy Vás bude odborník provázet postupným lepším poznáváním a vnímáním sebe sama. Spousta našich zážitků, pocitů a myšlenek je však vědomě neuvědomovaná, proto může být velmi užitečné podstoupení hypnoterapie, kdy se pracuje na změnách na úrovni nevědomí.
Přeju Vám, abyste se brzy vyléčil a dozvěděl se o sobě důležité věci.
Naďa Skyvová

Mgr. Naďa Skyvová

Zdravím chci se zeptat jestli je možné potlačit nebo vyléčit tinnitus hypnozou,když vím že spouštěč byla psychika deprese a úzkost

Dobrý den, ano, tinnitus je možno uzdravit i pomocí hypnózy. Hypnóza je léčebná metoda, která pro řešení potíží využívá nevědomí. Hypnotický stav umožňuje přímým či nepřímým způsobem podněcovat nevědomé procesy, čím dochází ke hledání nových možností a řešení. Pokud víte, že tinnitu předcházely psychicky náročné prožitky, je to pro Vás dobrá zpráva, protože jakmile budete umět tyto prožitky dobře a zdravě zpracovat, utiší se i zvuky, které Vám tyto věci připomínají.
Naďa Skyvová