Dr.

Mykyta Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

92 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 43 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: keramická korunka

Chci tomuhle doktorovi moc poděkovat, za jeho skvělou a kvalitní odvedenou práci. Vždy jsem měla se zubaři velice špatné zkušenosti, jak s přístupem, jak s neopatrností tak ze vším. Bude to znít asi bláznivě, ale do této ordinace chodím ráda :) Nechala jsem si v této ordinaci udělat keramické zuby a po 10 letech mi pan doktor splnil sen a já mám krásný úsměv :) I laboratoř odvedla skvělou práci a i této firmě moc děkuji. Myslím si, že ceny mají skvělé k tomu, jak k Vám doktoři přistupují. Taková péče se vidí málokde :) Sestřičky též skvělé, vždy ochotné a usměvavé :) Více takových doktorů, jako jste Vy :) Od doby co k Vám chodím, jen a stále doporučuji.
    Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a jsem ráda, že patřím mezi ně :)
    Konopásková Zdeňka

• S
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Běžný termín

Pana doktora Gorokhova mohu jenom doporučit. Opravdový profesionál ve svém oboru. Návštěva zubaře byla vždy moje noční můra, než jsem zavítal do jeho ordinace. Vše mi bylo panem doktorem vysvětleno, neustále se zajímal jak moc je zákrok citlivý a jestli něco nebolí. Příjemné prostředí ordinace navodí už po příchodu úsměv sestřičky, nemusíte čekat dlouhé hodiny, jdete na řadu hnedka. Pan doktor je vtipálek, ale hlavně odvede rychlou a kvalitní práci. Více takových doktorů.

• N
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Удаление зуба

Если боитесь боли и врачей, то вам 100% к доктору Горохову! Во первых он отличный психолог, во вторых руки золотые. После удаления зуба, даже десна не болела. В следующую пятницу иду опять, и думаю что далеко не последний раз. И сестричка очень милая и внимательная! В общем отличная ординация, спасибо огромное остальным участникам сайта - попала туда только начитавшись кучу положительных рецензий.

• Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: hledal jsem nového zubaře

zatím jsem byl spokojen s přístupem , žádné čekání , ceny srovnatelné s konkurenci, velice příjemný , ohodnotím práci po výkonu - korunka .

• P
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Zubni kaz

Navsteva u pana doktora Gorokhova byl stres. Sla jsem se svym synem, kteremu jsem objevila dirky na dvou zubech. Z pana doktora jsem citila, ze pospicha, se synem se moc neparal. Syn brecel, bal se. Kdyz jsem pozadala o lokalni anestezii, doktor rikal, ze je zbytecna. Oba jsme odchazeli vynervovani. S psychikou pacienta pan doktor Gorokhov tedy vubec nepracoval. Jeden plusovy bod davam za velmi milou sestricku a hezke prostredi. Puvodne jsme chteli otestovat, ze bychom presli od stavajiciho doktora cela rodina, ale budeme rozhodne hledat jineho zubare ci kliniku, kde umi pracovat i s detmi.

Mykyta Gorokhov2018-04-19

Je to škoda,že tady doktor ne muže ohodnotit hovaní a jednaní pacientu.
    Hezký den.

• R
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: zubni proteza

Musim velice pochvalit pana doktora ,rychle objednani ,casove se prizpusobi ,lidsky pristup ,poradi a hlavne proteza pro maminku byla hotova do dvou tydnu. Pri zanechani poslednich dvou zubu co maminka ma,ktere jeji byvala zubarka chtela vytrhnout a diky ktere mamca pres mesic jedla pouze jogurty a kase!!!!Opravdu jsem velice rada ze jsme k p.Gorokhovi sly .Vetsina ceskych zubaru by si z nej mela vzit priklad.Zila jsem dlouho v cizine takze mohu srovnavat a jeho pristup je hodne podobny tomu na co jsem byla zvykla. Takze krome maminky k nemu budu chodit i ja .Langrova Romana

• A
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Běžný termín

K panu doktorovi chodím se svými pětiletými dvojčaty a jsem za to ráda - je ochotný, milý, komunikativní, vše vysvětlí a s dětmi to umí. Budeme se těšit na další návštěvu :-)

• M
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Běžný termín

Výborné. Pan doktor jako obvykle s úsměvem jako na fotce. Vše provedeno kvalitně a v krátkém čase. U pana doktora jsem od 11/2016 a chodím pravidelně. Prováděl kontroly, čištění a několik plomb, vždy bez problémů.
    Velmi vítaná Platba kartou na místě.

• Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Doktor je velmi milý a emaptický. Zákrok proběhl bezbolestně, rychle a kvalitně. Zároveň dobře poradí co a jak dál. Vřele doporučuji.

• J
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: vyšetření čelistního kloubu

Pan doktor byl naprosto fantasticky pusoby mile vse mi vysvetlil rekl jak a co se ma sem rada ze sem nasla takoveho doktora

Dotazy od pacientů (42)

Zkušenosti a dovednosti

• V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
    Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy