Adres

Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy + 4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní sestřičce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.sestricka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.sestricka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Veliká spokojenost, doporučuji, krásně opravený zub, sedmička dole, hlavně bezbolestně, pečlivě, je to už přes 2 roky od ošetření a stále bez potíží. Nemusíte se vůbec ničeho bát a navštivte pana doktora s klidem.

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubní kaz, gingivektomie

Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov a p. Danylo Gorokhov), mají moc dobrou a šikovnou sestřičku. Větší zkušenost mám s p. Doktorem Mykytou Gorokhovym. To, že je hodný, milý atd. - ano, ale není to první a nejdůležitější kritérium. Důležité je to, že Profesionálem ve svem oboru, kterému se nebojím svěřit zdraví svých zubů. Pomohl mi se spousta problémy. Vždy vysvětlí problém, dá vhodná doporučení a odpoví na otázky.
Budu i nadále chodit k p. doktorovi. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora mohu vřele doporučit, je to odborník. Velmi oceňuji, že je vše na jednom místě-stomatologie, dentální hygiena, bělení zubů, atd. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí, OPRAVDU to u něj nebolí a to ani následně po zákroku! Vyzkoušeli jsme jeho služeb, tak i dentální hygieny, oboje na jedničku, velká spokojenost.

Umístění: Mykyta Gorokhov Prevence a kaz

Velmi děkuji za milé přijetí, ačkoliv jsem složitější pacient co se velmi bojí..no užili jste si se mnou své. Moc děkuji za rychlé odstranění zubního kazu a preventivní prohlídky. Rozhodně panu doktoru a milé sestřičce děkuji a rozhodně jejich ordinaci doporučím i svým známým!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Myslím, že vysoké hodnocení zdejších pacientů mluví za vše. Já doporučuji pro i všechny, kdo se bojí zubařů (tak jako já). Pan doktor je sympatický, usměvavý a velice šikovný! Měla jsem obavy, zda vrtání kazu a následná bílá plomba bude bolet, ale vůbec se tak nestalo. Naopak. Zub vypadá úžasně a nikde stopy po tom, že by tam kaz kdy byl. Určitě doporučuji!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov keramická korunka

Chci tomuhle doktorovi moc poděkovat, za jeho skvělou a kvalitní odvedenou práci. Vždy jsem měla se zubaři velice špatné zkušenosti, jak s přístupem, jak s neopatrností tak ze vším. Bude to znít asi bláznivě, ale do této ordinace chodím ráda :) Nechala jsem si v této ordinaci udělat keramické zuby a po 10 letech mi pan doktor splnil sen a já mám krásný úsměv :) I laboratoř odvedla skvělou práci a i této firmě moc děkuji. Myslím si, že ceny mají skvělé k tomu, jak k Vám doktoři přistupují. Taková péče se vidí málokde :) Sestřičky též skvělé, vždy ochotné a usměvavé :) Více takových doktorů, jako jste Vy :) Od doby co k Vám chodím, jen a stále doporučuji.
Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a jsem ráda, že patřím mezi ně :)
Konopásková Zdeňka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora Gorokhova mohu jenom doporučit. Opravdový profesionál ve svém oboru. Návštěva zubaře byla vždy moje noční můra, než jsem zavítal do jeho ordinace. Vše mi bylo panem doktorem vysvětleno, neustále se zajímal jak moc je zákrok citlivý a jestli něco nebolí. Příjemné prostředí ordinace navodí už po příchodu úsměv sestřičky, nemusíte čekat dlouhé hodiny, jdete na řadu hnedka. Pan doktor je vtipálek, ale hlavně odvede rychlou a kvalitní práci. Více takových doktorů.

Umístění: Mykyta Gorokhov Удаление зуба

Если боитесь боли и врачей, то вам 100% к доктору Горохову! Во первых он отличный психолог, во вторых руки золотые. После удаления зуба, даже десна не болела. В следующую пятницу иду опять, и думаю что далеко не последний раз. И сестричка очень милая и внимательная! В общем отличная ординация, спасибо огромное остальным участникам сайта - попала туда только начитавшись кучу положительных рецензий.

Umístění: Mykyta Gorokhov hledal jsem nového zubaře

zatím jsem byl spokojen s přístupem , žádné čekání , ceny srovnatelné s konkurenci, velice příjemný , ohodnotím práci po výkonu - korunka .

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Zirkonová korunka

Protézy

Běžný termín

Prevence zubního kazu

Vstupní prohlídka - noví pacient

Cena není uvedená

S MDDr. Gorokhovem je spokojenost slabé slovo, protože je to nejlepší zubař, kterého jsem měla tu čest potkat. Je to profesionál ve svém oboru. Byl narozen proto, aby z něho byl zubař a mohl pomáhat lidem. Ví přesně co dělá, je velmi opatrný a pečlivý. Je srozuměn s tím, že spousta lidí má strach z návštěvy zubaře a proto je klidný a snaží se vyjít vstříc pacientovy. Při vyšetření se vždy ptá jestli vás něco nebolí. A po něm vám srozumitelně vše vysvětlí. Velmi mi pomohl, když jsem měla silné bolesti. Neskutečně jsem mu za to vděčná. Za mě rozhodně 5 hvězdiček, protože je to jediný zubař,který mě dokázal zbavit strachu a pomoct mi. Vím, že moje " zoubky" jsou v nejlepší péči. Všem kteří hledají zubaře, mají strach a chtějí vidět výsledky tak doporučuji jedině k tomuto specialistovy, litovat toho rozhodně nebudete.))

Moc děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem vždy naprosto spokojena. Na to, jak nemám ráda zubařské vyšetření a zásahy, z kterých mám naprosto panickou hrůzu, dokázal pan doktor ve mě vzbudit klid a důvěru. Vše vysvětlí ukáže a perfektně provede svou práci. A bez bolesti! Vždy jsem byla spokojena s jeho opravou zubu a také jsem vděčna za jeho lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U pana doktora jsem byla na čtvrté návštěvě a nemohu jinak než doporučit, má velmi profesionální a osobitý přístup, je starostlivý,snaží se vždy poradit a vše téměř bezbolestné. Po předchozích zkušenostech, konečně někdo kdo mě zbavil strachu ze zubařů.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Na základě zdejšího hodnocení jsem si vybral pana doktora a udělal jsem dobře. Pan doktor je starostlivý, poradí a naprosto bezbolestně a rychle mi trhal zub a den po zákroku stále nic nebolí. Určitě pana doktora DOPORUČUJI.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byl už několikrát nahrazovat staré plomby (od jiného zubaře) a léčit rozbitý zub. Jeho práce je kvalitní, komunikace profesionální. Vše nejdříve vysvětlí, odvedenou práci nechá přes zrcátko pacienta zkontrolovat. Pracuje bezbolestně. Vše řeší v klidu a s úsměvem, dokáže pacienta zbavit strachu. Doporučuji všem, zejména těm, kteří mají špatné zkušenosti u jiných dentistů a hledají změnu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dlho som sa bal ist k zubarovi az som nakoniec musel. A som velmi rad ze som nakoniec nasiel pana doktora. Je velmi trpezlivy a chapavy. Svoju pracu vykonava naozaj profesionalne. Pre mna idealny zubar a tesim sa na kazdu dalsiu navstevu u neho (a to som sa zubara bal ako cert svatenej vody) - mam teraz co dohanat.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dlouho jsem pro sebe hledala vhodného zubaře a vyplatilo se, si počkat.
Díky svému profesionálnímu přístupu a všem okolním vlastnostem, které by měl správný zubař mít mě pan doktor zbavil strachu a vrátil mi na tvář častější a širší úsměv.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný zubař. Je velice příjemný, vše trpělivě vysvětlí, ma velmi citlivý, lidský přístup k pacientovi. Je vidět, že svoji práci delá rád a že mu na pacientech záleží. Prostě člověk na svém místě.
Kvalita, výborná péče, rychlost.
Jsem velmi spokojená. Děkuju moc krát!
čekám na info o bělení zubů)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dlouho jsem návštěvu zubaře odkládal, jelikož jsem z něj měl veliký strach. Poté jsem na těchto stránkách narazil na pana doktora Gorokhova a nemůžu si ho vynachválit. Pan doktor je velmi milý a přátelský, mluví s vámi na rovinu. Všechno vám pečlivě vysvětlí, co a jak bude dělat a hlavně vše provede úplně bezbolestně. Opravdu se není čeho obávat. Rozhodně bych už tohoto pana zubaře za nic nevyměnil. Pokaždé k němu přicházím a zase odcházím s úsměvem a naprosto bez obav. Jestli stále ještě váháte koho si vybrat, nikoho jiného už nehledejte a objednejte se k panu dr. Gorokhovi. Nikoho lepšího nenajdete. :-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Určitě doporučuji pana doktora. Je starostlivý a komunikativní člověk a má profesionální přistup. Byla tam s osmiletým synem. A je to první doktor, kterého se nebal a na kterého se těší, i přes to že pan doktor mu trhal zub.

Oksana

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• zubní kaz
  • protézy