Dr.

Mykyta Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

96 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 38 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

U pana doktora jsem byla na čtvrté návštěvě a nemohu jinak než doporučit, má velmi profesionální a osobitý přístup, je starostlivý,snaží se vždy poradit a vše téměř bezbolestné. Po předchozích zkušenostech, konečně někdo kdo mě zbavil strachu ze zubařů.

• Z

Na základě zdejšího hodnocení jsem si vybral pana doktora a udělal jsem dobře. Pan doktor je starostlivý, poradí a naprosto bezbolestně a rychle mi trhal zub a den po zákroku stále nic nebolí. Určitě pana doktora DOPORUČUJI.

• T

U pana doktora jsem byl už několikrát nahrazovat staré plomby (od jiného zubaře) a léčit rozbitý zub. Jeho práce je kvalitní, komunikace profesionální. Vše nejdříve vysvětlí, odvedenou práci nechá přes zrcátko pacienta zkontrolovat. Pracuje bezbolestně. Vše řeší v klidu a s úsměvem, dokáže pacienta zbavit strachu. Doporučuji všem, zejména těm, kteří mají špatné zkušenosti u jiných dentistů a hledají změnu.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dlho som sa bal ist k zubarovi az som nakoniec musel. A som velmi rad ze som nakoniec nasiel pana doktora. Je velmi trpezlivy a chapavy. Svoju pracu vykonava naozaj profesionalne. Pre mna idealny zubar a tesim sa na kazdu dalsiu navstevu u neho (a to som sa zubara bal ako cert svatenej vody) - mam teraz co dohanat.

• Dlouho jsem pro sebe hledala vhodného zubaře a vyplatilo se, si počkat.
    Díky svému profesionálnímu přístupu a všem okolním vlastnostem, které by měl správný zubař mít mě pan doktor zbavil strachu a vrátil mi na tvář častější a širší úsměv.

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný zubař. Je velice příjemný, vše trpělivě vysvětlí, ma velmi citlivý, lidský přístup k pacientovi. Je vidět, že svoji práci delá rád a že mu na pacientech záleží. Prostě člověk na svém místě.
    Kvalita, výborná péče, rychlost.
    Jsem velmi spokojená. Děkuju moc krát!
    čekám na info o bělení zubů)

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dlouho jsem návštěvu zubaře odkládal, jelikož jsem z něj měl veliký strach. Poté jsem na těchto stránkách narazil na pana doktora Gorokhova a nemůžu si ho vynachválit. Pan doktor je velmi milý a přátelský, mluví s vámi na rovinu. Všechno vám pečlivě vysvětlí, co a jak bude dělat a hlavně vše provede úplně bezbolestně. Opravdu se není čeho obávat. Rozhodně bych už tohoto pana zubaře za nic nevyměnil. Pokaždé k němu přicházím a zase odcházím s úsměvem a naprosto bez obav. Jestli stále ještě váháte koho si vybrat, nikoho jiného už nehledejte a objednejte se k panu dr. Gorokhovi. Nikoho lepšího nenajdete. :-)

• Určitě doporučuji pana doktora. Je starostlivý a komunikativní člověk a má profesionální přistup. Byla tam s osmiletým synem. A je to první doktor, kterého se nebal a na kterého se těší, i přes to že pan doktor mu trhal zub.

Oksana

• D

Such a fantastic doctor!!!! I have even forgot that I am at a clinic because of his professional and individual approach to every patient! Thank you!

• Pred mesicem pan dentist mne lecil zuby. Vyborna prace, profesionalni pristup, bez bolesti , rychlo a za dobry prachy. Ja doporucuju! Aspon pro sobe jsem ziskal misto v Praze, kde budu lecit zuby...u pana Gorokhova urcite

Dotazy od pacientů (42)

Zkušenosti a dovednosti

• V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
    Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy