Odhadovaná doba odpovědi:

Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Hotovost

Mykyta Gorokhov

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
Posuz...

• Ruština

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Mykyta Gorokhov extrakce zubu

Tak tohle je opravdu PAN ZUBAR. Dneska sem mela tu cest p. Gorokhova navstivit. Perfektni pristup , perfektni jednani atd atd ......nemam k tomuhle PANU ZUBARI zadnou vytku. Velice moc dekuji za Vas pristup a vse okolo.....

Umístění: Mykyta Gorokhov Implementierung

Хотелось бы выразить огромную благодарность Доктору Никите. Профессионал в своем деле.добрый, отзывчивый и внимательный. Зделал мне имплантацию трех зубов, очень быстро и не больно , без каких то ослажнений или высполений после имплотанции.Я очень сильно довольно и всем советую, даже пациентам из за границы, все чисто и на высшем уровне как и в Германии. Больше спасибо Никите и всей его команде

Umístění: Mykyta Gorokhov

Naprosto výborný zubař!
Vždy vysvětlí co bude dělat a hlavně pracuje rychle, pečlivě a bezbolestně.
Zubaře jsem musel navštívit poté co se mi rozpadli horní jedničky a dvojky a už jsem se nemohl ani usmívat
ale dnes vděčím za svůj úsměv panu doktorovi který mi dal vše do pořádku.
Opravdu můžu doporučit každému, budete v těch nejlepších rukou!

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření kořenových kanálků

Milý, usměvavý a hlavně šetrný. Snaží se pomoci a byl jsem velice spokojen. Zubaře jsem vždy tak trošku opomíjel a nechodil jsem, ale teď vím, že se o své zuby musím lépe starat a v rukou pana Gorokhova to půjde samo.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Doktor jedním slovem borec! Absolutně nic nebolí, vše vysvětlí. Vrtání zubu byl pro mne vždy šíleně bolestivý zážitek, ale u pana Doktora Goroghova absolutně nic. Vzhledově ani nepoznám, že ty zuby mám plombované. Jsem 4 hodiny po zákroku, piju pivo, žvýkám oříšky a ani teď nic nebolí. Díky tomuhle Doktorovi s velikým D již neplatí spojení zubař=bolest.

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření

Pan doktor je skvělý lékař. Moc mi pomohl s vyléčením toho, co jinde zanedbali. Jeho zákroky jsou bezbolestné. Je usměvavý a trpělivý. Mohu jen doporučit.

Umístění: Mykyta Gorokhov extrakce zubu

Velmi Vám děkuji pane doktore, že jste mě vmáčkl do svého pracovního dne s akutní bolestí zubu, kdy byl můj zubař na dovolené. Moc si toho cením. Ať se vám daří. HS :)

Pan doktor je pán. Byl jsem u nej trhat bolestivou osmicku a s injekci jsem byl hotov za 10 minut. Bezbolestne, ani jsem nevedel ze je po zakroku. Pane doktore moc dekuju. Budu vedet ze se nemusim bat k Vam chodit.

Pan doktor Gorokhov je opravdu specialista na svém místě!
Na doporučení od kamarádky jsem se k němu objednala na vstupní prohlídku. Ještě před jejím termínem jsem se ale probudila s hroznou bolestí zubu moudrosti. Zavolala jsem do ordinace, pan doktor mě k mému překvapení přijal ještě ten den po své pracovní době!!! a zub bezbolestně vytrhl. Od té doby jsem u něj absolvovala několik dalších zákroků a kvalita a preciznost ošetření se s mým bývalým zubařem absolutně nedá srovnávat. Pan doktor je ke všemu velice příjemný čelověk, každou chvíli hodí nějaký vtip :) a během zákroku se průběžně ptá jestli to příliš nebolí, přesně vysvětlí co zrovna dělá, proč to dělá a jak dlouho to ještě bude trvat.
Rozhodně každému doporučuji, u pana doktora budete v dobrých rukou!

Dr. Mykyta Gorokhov naprosto výborný zubař, má lidský a citlivý přistup, jako výsledek je perfektní práce. To je první zubař, kterému úplně důvěřuju. Doporučuji!

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Dr. Mykyta Gorokhov

Vážený pane doktore,
Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
Hezky den.

Dr. Mykyta Gorokhov