Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha
Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy +4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Jsem přišel k panu doktorovi z důvodu bolesti v předním zubů, po udělení snímku jsme zjisti že mám tam kaz, pan doktor mě to ukazal a nabidnoul odstranit kaz a dát foto - kompozitní výplň , v průběhu léčby pan doktor mě všechno vysvětlil a uteklo to velmi rychle a skoro bez bolesti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - nový pacient

Přijemná návštěva zubaře. Vstupní prohlídka proběhla rychle a cíleně včetně věcné komunikace. Objednávám se určitě znovu i na příště.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Trhání osmičky + vrtání kazu

Pana doktora moc doporučuji! Ve zkratce, jsem strašný plašan a opravdu jsem se strašně návštěvy a jakéhokoliv úkonu hrozně bála. Jelikož jsem před tím nikdy neměla žádný zubní zákrok. Pan doktor mě uklidnil, měl teda se mnou svatou trpělivost :) ale vše mi popsal, co bude dělat a paráda. Dokonce mě vůbec nebolela aplikace injekce! A to je co říct. Takže vše proběhlo bez BOLESTI a naprosto v klidu. Hojení proběhlo také bez problémů. (je to týden od návštěvy). Takže abych to shrnula, k jinému zubaři chodit již nebudu a pana doktora moc doporučuji! Děkuji za super péči a trpělivost :D

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní sestřičce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.sestricka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.sestricka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Veliká spokojenost, doporučuji, krásně opravený zub, sedmička dole, hlavně bezbolestně, pečlivě, je to už přes 2 roky od ošetření a stále bez potíží. Nemusíte se vůbec ničeho bát a navštivte pana doktora s klidem.

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubní kaz, gingivektomie

Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov a p. Danylo Gorokhov), mají moc dobrou a šikovnou sestřičku. Větší zkušenost mám s p. Doktorem Mykytou Gorokhovym. To, že je hodný, milý atd. - ano, ale není to první a nejdůležitější kritérium. Důležité je to, že Profesionálem ve svem oboru, kterému se nebojím svěřit zdraví svých zubů. Pomohl mi se spousta problémy. Vždy vysvětlí problém, dá vhodná doporučení a odpoví na otázky.
Budu i nadále chodit k p. doktorovi. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora mohu vřele doporučit, je to odborník. Velmi oceňuji, že je vše na jednom místě-stomatologie, dentální hygiena, bělení zubů, atd. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí, OPRAVDU to u něj nebolí a to ani následně po zákroku! Vyzkoušeli jsme jeho služeb, tak i dentální hygieny, oboje na jedničku, velká spokojenost.

Umístění: Mykyta Gorokhov Prevence a kaz

Velmi děkuji za milé přijetí, ačkoliv jsem složitější pacient co se velmi bojí..no užili jste si se mnou své. Moc děkuji za rychlé odstranění zubního kazu a preventivní prohlídky. Rozhodně panu doktoru a milé sestřičce děkuji a rozhodně jejich ordinaci doporučím i svým známým!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Myslím, že vysoké hodnocení zdejších pacientů mluví za vše. Já doporučuji pro i všechny, kdo se bojí zubařů (tak jako já). Pan doktor je sympatický, usměvavý a velice šikovný! Měla jsem obavy, zda vrtání kazu a následná bílá plomba bude bolet, ale vůbec se tak nestalo. Naopak. Zub vypadá úžasně a nikde stopy po tom, že by tam kaz kdy byl. Určitě doporučuji!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov keramická korunka

Chci tomuhle doktorovi moc poděkovat, za jeho skvělou a kvalitní odvedenou práci. Vždy jsem měla se zubaři velice špatné zkušenosti, jak s přístupem, jak s neopatrností tak ze vším. Bude to znít asi bláznivě, ale do této ordinace chodím ráda :) Nechala jsem si v této ordinaci udělat keramické zuby a po 10 letech mi pan doktor splnil sen a já mám krásný úsměv :) I laboratoř odvedla skvělou práci a i této firmě moc děkuji. Myslím si, že ceny mají skvělé k tomu, jak k Vám doktoři přistupují. Taková péče se vidí málokde :) Sestřičky též skvělé, vždy ochotné a usměvavé :) Více takových doktorů, jako jste Vy :) Od doby co k Vám chodím, jen a stále doporučuji.
Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a jsem ráda, že patřím mezi ně :)
Konopásková Zdeňka

Běžný termín

Prevence zubního kazu

Vstupní prohlídka - noví pacient

Mykyta Gorokhov

U pana doktora jsme teď v průběhu pár dní byly s ani ne 2letou dcerkou na spravení 4 stoliček. Pokaždé byl velmi vstřícný, trpělivý, všechno dcerce ukázal a vysvětlil tak, aby to pochopila. Dcerka většinou nikde dlouho neposedí, ale u pana doktora ji to bavilo:-) Co je hlavní, vždy pracoval rychle a precizně a ještě k tomu byla sranda:-) Můžu jedině doporučit: jde o top profesionála mezi zubaři! Pavlína Al-Madhagi

Dr. Mykyta Gorokhov

Jo!!!!)))))) děkuji taky to byl super zážitek i pro mě))

Navstevu u Pana doktora urcite nebudete lutovat. Pri preventivnej prehliadke Vam vsetko podstatne vysvetli a ukaze na RTG snimkoch alebo dokonca pomocou zrkadla. Pri stomatologickych zakrokoch sa doktor niekolko krat spyta ci je vsetko v poriadku a v predstihu informuje ked mozete citit tlak alebo bolest. Je velmi ohladuplny a svoju pracu robi precizne. Urcite doporucujem!

Pan MDDr. Gorokhov je skuseny odbornik.
Oslovil som ho s prosbou o extrakciu stolicky (8). Do dvoch dni som dostal termin. Na mieste som bol informovany o ukone i o starostlivosti po zakroku.
Extrakcia prebehla bez bolesti do 5 minut. Celkovo som bol velmi spokojny: prijemne moderne prostredie, ochotny a prijemny personal a odbornost pana doktora.

Děkuji.

S MDDr. Gorokhovem je spokojenost slabé slovo, protože je to nejlepší zubař, kterého jsem měla tu čest potkat. Je to profesionál ve svém oboru. Byl narozen proto, aby z něho byl zubař a mohl pomáhat lidem. Ví přesně co dělá, je velmi opatrný a pečlivý. Je srozuměn s tím, že spousta lidí má strach z návštěvy zubaře a proto je klidný a snaží se vyjít vstříc pacientovy. Při vyšetření se vždy ptá jestli vás něco nebolí. A po něm vám srozumitelně vše vysvětlí. Velmi mi pomohl, když jsem měla silné bolesti. Neskutečně jsem mu za to vděčná. Za mě rozhodně 5 hvězdiček, protože je to jediný zubař,který mě dokázal zbavit strachu a pomoct mi. Vím, že moje " zoubky" jsou v nejlepší péči. Všem kteří hledají zubaře, mají strach a chtějí vidět výsledky tak doporučuji jedině k tomuto specialistovy, litovat toho rozhodně nebudete.))

Moc děkuji.

S panem doktorem jsem vždy naprosto spokojena. Na to, jak nemám ráda zubařské vyšetření a zásahy, z kterých mám naprosto panickou hrůzu, dokázal pan doktor ve mě vzbudit klid a důvěru. Vše vysvětlí ukáže a perfektně provede svou práci. A bez bolesti! Vždy jsem byla spokojena s jeho opravou zubu a také jsem vděčna za jeho lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U pana doktora jsem byla na čtvrté návštěvě a nemohu jinak než doporučit, má velmi profesionální a osobitý přístup, je starostlivý,snaží se vždy poradit a vše téměř bezbolestné. Po předchozích zkušenostech, konečně někdo kdo mě zbavil strachu ze zubařů.

Na základě zdejšího hodnocení jsem si vybral pana doktora a udělal jsem dobře. Pan doktor je starostlivý, poradí a naprosto bezbolestně a rychle mi trhal zub a den po zákroku stále nic nebolí. Určitě pana doktora DOPORUČUJI.

U pana doktora jsem byl už několikrát nahrazovat staré plomby (od jiného zubaře) a léčit rozbitý zub. Jeho práce je kvalitní, komunikace profesionální. Vše nejdříve vysvětlí, odvedenou práci nechá přes zrcátko pacienta zkontrolovat. Pracuje bezbolestně. Vše řeší v klidu a s úsměvem, dokáže pacienta zbavit strachu. Doporučuji všem, zejména těm, kteří mají špatné zkušenosti u jiných dentistů a hledají změnu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dlho som sa bal ist k zubarovi az som nakoniec musel. A som velmi rad ze som nakoniec nasiel pana doktora. Je velmi trpezlivy a chapavy. Svoju pracu vykonava naozaj profesionalne. Pre mna idealny zubar a tesim sa na kazdu dalsiu navstevu u neho (a to som sa zubara bal ako cert svatenej vody) - mam teraz co dohanat.

Dlouho jsem pro sebe hledala vhodného zubaře a vyplatilo se, si počkat.
Díky svému profesionálnímu přístupu a všem okolním vlastnostem, které by měl správný zubař mít mě pan doktor zbavil strachu a vrátil mi na tvář častější a širší úsměv.

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• zubní kaz