Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha
Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy +4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Ošetření u pana doktora bylo rychlé a bezbolestné. Doporučuji i pro dětské pacienty. Velmi milý a šetrný přístup k dětem. Perfektně odvedená práce. Pan doktor komunikuje, radí, vysvětluje. Maximální spokojenost!

Musím jedině doporučit. Přešla jsem k panu doktorovi teprve nedávno a moc mne mrzí, že jsem to neudělala už pár lety. Mám vyrovnané jedničky a dvojky a je pro mne radost se usmívat. Ještě mne čeká nějaká zubní práce, ale vůbec se nebojím možná i naopak. Opravdu precizní práce.
Radost chodit k zubaři. Fakt.

C
Umístění: Mykyta Gorokhov ošsetřrení zubního kazu

Jako obvykle - naprostá spokojenost s ošsetrenim i s pristupem pana doktora k pacientovi - tentokrát se jednalo o malou dcerku. Obdivuji, s jakou vstricnosti a laskavosti pan doktor s detmi jedna i to, ze neprovadi zadne zbytecne zakroky. Dekujeme!!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní doktorce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.doktorka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.doktorka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - noví pacient

Protože zubní lékař ke kterému jsem chodil téměř třicet let je dlouhodobě nemocen a do práce již nenastoupí, nezbylo mi nic jiného, než se někam přehlásit. Byl jsem překvapen jak je to velký problém. Až jsem na internetu objevil Vaše stránky Známý lékař. Pak už to bylo celkem snadné. K panu doktorovi jsem se objednal na vstupní prohlídku. Po vysvětlení mého problému (vylomená korunka zubu) mi navrhl tři alternativy způsobu řešení. Do ničeho mě nenutil, mám se rozhodnout sám. Byl příjemný. Dnes jsem se objednal na extrakci kořene zubu.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pán doktor je jednoznačne najlepší. Super starostlivosť, profesionalny pristup k pacientum. Dobrá souhra se sestřičkou. Určitě se budu vracet i kvůli dalším ošetřením. Díky moc !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov zubní nástavba

Maximální spokojenost: K panu doktorovi jsem přešel asi před půl rokem. Zatím mi opravil dva zuby a třetí budeme dokončovat za týden.
Práce je provedena velice profesionálně a tak jak je zmiňováno i v předešlých hodnoceních jiných pacientů, vše je důkladně s pacienty konzultováno tak, aby bylo vše v pořádku a dle představ pacientů.

Perfektni pristup, prijemny lekar, snadna dostupnost, max spokojenost, doporucuji vsem, konecne po dlouhe dobe spokojenost u zubare

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Jsem přišel k panu doktorovi z důvodu bolesti v předním zubů, po udělení snímku jsme zjisti že mám tam kaz, pan doktor mě to ukazal a nabidnoul odstranit kaz a dát foto - kompozitní výplň , v průběhu léčby pan doktor mě všechno vysvětlil a uteklo to velmi rychle a skoro bez bolesti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - nový pacient

Přijemná návštěva zubaře. Vstupní prohlídka proběhla rychle a cíleně včetně věcné komunikace. Objednávám se určitě znovu i na příště.

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

Vstupní prohlídka - noví pacient

Mykyta Gorokhov

Pána doktora určite odporúčam. Objednal ma prakticky ihneď a všetko prebiehalo bez problémov a bez bolesti. Navyše sídli v príjemnom modernom prostredí, kde je milý a profesionálny personál :)

Nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla.
Milý a vstřícný, vždy přesně vysvětlí, jaký zákrok bude provádět a proč. Pokaždé se maximálně snaží o záchranu zubu, což se dneska už moc nevidí.
Již pár hodin po zákroku se sám od sebe zeptá, zda je vše v pořádku, zda nic nebolí. S tímto přístupem jsem dosud nikdy nesetkala a nemohu si ho vynachválit.
Pokud se vyskytne náhlá bolest či úraz, ihned vás přijme a nenechá vás zbytečně dlouho trpět, jak je to jinde, bohužel, běžnou praxí.
Už nikdy jinam. Vždy dostanu tu nejkvalitnější péči.

Pan doktor Gorokhov je profesionál s velmi přátelským a moderním přístupem. O svého pacienta má nefalšovanou starost a zajímá ho stav pacienta i po pár hodinách či dnech po zákroku.
Celkový kolektiv/tým Stomatologie Anděl je velmi příjemný a je na vysoké úrovni.
Takže pokud jste vystrašeni jako jsem byla vystrašená já, tak u tohoto pana doktora a jeho asistentky se rozhodně bát nemusíte :).

Vřele doporučuji. Je to zubař ke kterému se nemusíte bát jít je milý ochotný chápe když je člověk bojácný a je velmi šikovný pečlivý. Za mě velká spokojenost.

MDDr. Gorochov je nejlepší zubní lékař, kterého jsem kdy potkala. Celý život jsem se bála zubařů a s ním není vůbec čeho se bát, protože všechno vysvětlí, uklidní, pokud je to potřeba, a je s ním vždycky sranda. Je to první lékař, za kterým chodím ráda, dokonce extrakce zubů moudrosti proběhla bez problémů a skoro bezbolestně. Pane doktore, mockrát Vám děkuji za Vaši práci, přístup k lidem a vstřícnost.

Po prve v životě jsem se dostala k zubnímu lékaři, ke kterýmu se chci vracet znova a znova. V této ordinaci je vše skvěle: milý personál, příjemná atmosféra a dobré zacházení s pacienty. Pán doktor je prakticky kouzelník, léčba v jeho podání je bez bolesti, je vnímavý k pacientům a vždy vysvětluje všechny svoje kroky. Bezchybná komunikace pomáhá předejít nepříjemnému napětí, které je spojováno s návštěvou zubní ordinace. I výsledek práce pana doktora potřebuje samostatnou velkou pochvalu, jeho práce je kvalitní a estetická. V mém případě, kdy už jsem byla skoro smířená s výsledkem léčby u mého minulého lékaře, mi tento pán doktor vrátil krásu a naději na to, že jsem našla doktora svých snů. Velmi děkuji.

Pan doktor je fakt borec :-) měl jsem ulomenou stoličku a teď mám zase celou stoličku. Vše vám vysvětlí a poradí. Přijdu zase ;-) Vřele doporučuji!!

Dr. Mykyta Gorokhov

Děkuji - ta práce byla bomba!))

U pana doktora jsme teď v průběhu pár dní byly s ani ne 2letou dcerkou na spravení 4 stoliček. Pokaždé byl velmi vstřícný, trpělivý, všechno dcerce ukázal a vysvětlil tak, aby to pochopila. Dcerka většinou nikde dlouho neposedí, ale u pana doktora ji to bavilo:-) Co je hlavní, vždy pracoval rychle a precizně a ještě k tomu byla sranda:-) Můžu jedině doporučit: jde o top profesionála mezi zubaři! Pavlína Al-Madhagi

Dr. Mykyta Gorokhov

Jo!!!!)))))) děkuji taky to byl super zážitek i pro mě))

Navstevu u Pana doktora urcite nebudete lutovat. Pri preventivnej prehliadke Vam vsetko podstatne vysvetli a ukaze na RTG snimkoch alebo dokonca pomocou zrkadla. Pri stomatologickych zakrokoch sa doktor niekolko krat spyta ci je vsetko v poriadku a v predstihu informuje ked mozete citit tlak alebo bolest. Je velmi ohladuplny a svoju pracu robi precizne. Urcite doporucujem!

Pan MDDr. Gorokhov je skuseny odbornik.
Oslovil som ho s prosbou o extrakciu stolicky (8). Do dvoch dni som dostal termin. Na mieste som bol informovany o ukone i o starostlivosti po zakroku.
Extrakcia prebehla bez bolesti do 5 minut. Celkovo som bol velmi spokojny: prijemne moderne prostredie, ochotny a prijemny personal a odbornost pana doktora.

Děkuji.

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• zubní kaz