Dr.

Mykyta Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

96 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 38 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• D

Po návštěvě konstatuji, že pozitivní hodnocení ani v nejmenším nepřehánějí, pan doktor je naprostý profesionál; odvěká hrůza ze zubních zákroků mě opouští a pana doktora doporučuji všem.
    Lea Dordová

• Pan Dr.Mykyta Gorokhov je super!Milí,sympatický,šikovný.Určite jen doporučit můžu všem.Moja rodina a moji známi všichni jsme ,a budeme jeho pacientem.Všude ho budú chválit a doporučit!Sem moc ráda,že sem našla konečne výborného zubaře!

• K

Ze zubaru a hlavne z te injekce mam panickou hruzu, a jen pomysleni na to me dokaze naprosto psychicky rozebrat + diky genetice kazivejsi zuby a decka zubarka ktera rikavala "to je jeste maly kazik, to jeste nechame" je fakt blba kombinace ..pan Gorokhov je muj paty zubar, ale prvni ke kteremu se nebojim objednat. Zakrok, ktery je u jinych bez injekce naprosto traumazizujici zkusenosti je u nej jen neprijemny, po celou dobu se pta zda je vse ok, pripadne se snazi maximalne vyjit vstrict. Po treti navsteve u nej napravil praci predchozi zubarky, ktera se mi snazila rict ze to je proste "vekem" (je mi 26) tak, ze se poprve po vice nez roce muzu bezbolestne najist. Takze urcite jedine doporucuji

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je ten najlepsi zubar akeho si viem predstavit. Pracuje rychlo, bezbolestne, odborne, je velmi priatelsky a vidno, ze ho jeho povolanie naplna. Na navstevy sa skutocne tesim a viem, ze mam tu najlepsiu starostlivost a ze budem s vysledkom nadmieru spokojna. Vrelo odporucam a garantujem, ze budete s vyberom velmi spokojni.

Mykyta Gorokhov2016-08-31

dekuji za duveru.tesim se na dalsi spolupraci))

• Doktorum neverim a nemam rad, kdyz musim spolehat na um a naladu nekoho neznameho, zvlaste co se tyce mojeho zdravi, protoze to mam jenom jedno. Po spatnych zkusenostech jsem se rozhodl jeste jednou zkusit najit dobreho zubare. K panu Dr. Gorkhovi jsem dosel i na zaklade recenzi, ktere jsem tady cetl. Se zlomenou stolickou a zraly na prvni korunku. Pan doktor byl po dlouhe dobe jeden z mala, ktery se na me hned nevrhnul s vrtackou, protoze cas jsou penize, ale uplne bez stresu muj problem se mnou probral, navrhnul reseni, nechal me at se sam rozhodnu. Jak rikam jsem neduverivy, a to i co se tyce cen, ktere jednotlivy zubari uctuji, i pres to jaky jsem vrtal, pan doktor naprosto v klidu a s prehledem nabidl co umi a do niceho me netlacil. Pri samotnem zakroku probehlo vse v pohode, nebudu tvrdit, ze tahani nervu, bylo prijemne a hrozne jsem se u toho zasmal, ale bolest byla minimalni, a myslim ze vse probehlo tak rychle jak jen to jde, zub je v pohode a nakonec mi nevadilo za tu bolest si jeste zaplatit :)). Jo a platit muzete i kartou!
    Pana doktora doporucuji, i znamym a zustavam spokojenym pacientem.

Mykyta Gorokhov2016-08-31

Děkuji za duveru!)

• U pana doktora jsem byla zatím jen jednou, a to na extrakci moudrého zubu. Během zákroku se pan doktor několikrát zeptal, jestli necítím bolest, pracoval velmi rychle a citlivě. S takto milým přístupem jsem se dosud nesetkala u žádného doktora, má skutečně nefalšovaný zájem o pacienta. Návštěvu u něj mohu vřele doporučit.

• Pan doktor Gorokhov je nejen výjimečný profesionál a expert svého oboru, nýbrž také úžasná osobnost s empatickým a vřelým individuálním přístupem k pacientům. Návštěva u takového zubaře je skutečně unikátním zážitkem! Dokud bude žít v Praze, a budu moci být zapsána v jeho seznamu pacientů, v budoucnu nikdy nechci vidět jiného lékaře:). Už od první návštěvy jsem věděla, že jsem ve správných rukou, a mohu s lehkostí a jistotou odhodit všechny minulé traumatické zážitky z předchozích návštěv zubních ordinací. Od mládí jsem měla se zuby vlivem špatných stravovacích návyků v pubertě velké komplikace a pan doktor je všechny zvládá s grácií napravovat. A navíc, naprosto bezbolestně a precizně - nové zuby jsou k nerozeznání od výstavních zdravých, a to je po zničení, které jsem si na nich způsobila, hotový zázrak. Není drobností, že po spravení komplikací ve stoličkách též zmizely bodavé bolesti v uších, spojené se záněty. Je zřejmé, že má svou práci rád, a neustále se vzdělává a zdokonaluje. Jde příkladem všem aktivním a houževnatým lidem. Děkuji Vám, pane doktore za příkladou práci, péči a osobní přístup, jste obdivuhodná bytost a můj respekt, obdiv a vděk směrem k Vám je skutečně ohromný a neměnný. Díky za všechno, zůstaňte stále takovým, jakým jste:). S úctou, Kateřina

Doctor Gorokhov is not only exceptional proffesional with an outstandning knowledge and medical practise - he also has truly excellent personality with pure kind and individual approach to each pacient. Such a unique experience visiting this great dentist! For as long as he is living in Prague and I have a chance to be in his pacient´s register, I don´t want to see any other doctor, ever:) Since the very first visit I was 100% sure that I am in the right hands, and that I can just easily shake all my previus traumatic experience with other dentist´s offices off. I had damaged my teeth by wrong nutrition choices in puberty and for Mr. Gorokhov it seems like there is absolutely no obstacle correcting such a bad teeth condition. And not only to correct it all - he continues to fix those imperfections with grace and the best precision. And for what´s more, there is absolutely no pain in undergoing his surgery. New teeth are visualy like naturally brand new and you could not possibly match the old ones with those new beautiful, made by him. With the destruction I did to my mouth, his job is a mind-blowing miracle. It is worthy to say that after his surgery also my ear-ache (related to inflammation) have finally dissapeared for good. It is obvious that Mr. Gorokhov still honestly likes his job and enjoys studying even more and more to develop himself and reach for even higher perfection. He is genuine inspiration for all active and ambitious people. Thank you, Mr. Gorokhov, for exemplary job, kind care and approach, you are admirable person and my respect, admiration and gratitude towards you will stay huge and constant. Thanks for all, stay yourself as you are now:). With regards, Katerina

• H

Milé přijetí, a jelikož nemám dobré zkušenosti s mými minulými lékaři, věřím, že zase budu mít hubu plnou zubů.Situaci jsme probrali a jdeme na to.

• T

Pána doktora určite odporúčam. Objednal ma prakticky ihneď a všetko prebiehalo bez problémov a bez bolesti. Navyše sídli v príjemnom modernom prostredí, kde je milý a profesionálny personál :)

• K

Nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla.
    Milý a vstřícný, vždy přesně vysvětlí, jaký zákrok bude provádět a proč. Pokaždé se maximálně snaží o záchranu zubu, což se dneska už moc nevidí.
    Již pár hodin po zákroku se sám od sebe zeptá, zda je vše v pořádku, zda nic nebolí. S tímto přístupem jsem dosud nikdy nesetkala a nemohu si ho vynachválit.
    Pokud se vyskytne náhlá bolest či úraz, ihned vás přijme a nenechá vás zbytečně dlouho trpět, jak je to jinde, bohužel, běžnou praxí.
    Už nikdy jinam. Vždy dostanu tu nejkvalitnější péči.

Dotazy od pacientů (42)

Zkušenosti a dovednosti

• V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
    Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy