Odhadovaná doba odpovědi:

Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Hotovost

Mykyta Gorokhov

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
Posuz...

• Angličtina,
  • Ruština

Účty sociálních médií

Umístění: Mykyta Gorokhov Trhání osmičky + vrtání kazu

Pana doktora moc doporučuji! Ve zkratce, jsem strašný plašan a opravdu jsem se strašně návštěvy a jakéhokoliv úkonu hrozně bála. Jelikož jsem před tím nikdy neměla žádný zubní zákrok. Pan doktor mě uklidnil, měl teda se mnou svatou trpělivost :) ale vše mi popsal, co bude dělat a paráda. Dokonce mě vůbec nebolela aplikace injekce! A to je co říct. Takže vše proběhlo bez BOLESTI a naprosto v klidu. Hojení proběhlo také bez problémů. (je to týden od návštěvy). Takže abych to shrnula, k jinému zubaři chodit již nebudu a pana doktora moc doporučuji! Děkuji za super péči a trpělivost :D

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Veliká spokojenost, doporučuji, krásně opravený zub, sedmička dole, hlavně bezbolestně, pečlivě, je to už přes 2 roky od ošetření a stále bez potíží. Nemusíte se vůbec ničeho bát a navštivte pana doktora s klidem.

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubní kaz, gingivektomie

Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov a p. Danylo Gorokhov), mají moc dobrou a šikovnou sestřičku. Větší zkušenost mám s p. Doktorem Mykytou Gorokhovym. To, že je hodný, milý atd. - ano, ale není to první a nejdůležitější kritérium. Důležité je to, že Profesionálem ve svem oboru, kterému se nebojím svěřit zdraví svých zubů. Pomohl mi se spousta problémy. Vždy vysvětlí problém, dá vhodná doporučení a odpoví na otázky.
Budu i nadále chodit k p. doktorovi. Vřele doporučuji.

Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora mohu vřele doporučit, je to odborník. Velmi oceňuji, že je vše na jednom místě-stomatologie, dentální hygiena, bělení zubů, atd. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí, OPRAVDU to u něj nebolí a to ani následně po zákroku! Vyzkoušeli jsme jeho služeb, tak i dentální hygieny, oboje na jedničku, velká spokojenost.

Umístění: Mykyta Gorokhov Prevence a kaz

Velmi děkuji za milé přijetí, ačkoliv jsem složitější pacient co se velmi bojí..no užili jste si se mnou své. Moc děkuji za rychlé odstranění zubního kazu a preventivní prohlídky. Rozhodně panu doktoru a milé sestřičce děkuji a rozhodně jejich ordinaci doporučím i svým známým!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Myslím, že vysoké hodnocení zdejších pacientů mluví za vše. Já doporučuji pro i všechny, kdo se bojí zubařů (tak jako já). Pan doktor je sympatický, usměvavý a velice šikovný! Měla jsem obavy, zda vrtání kazu a následná bílá plomba bude bolet, ale vůbec se tak nestalo. Naopak. Zub vypadá úžasně a nikde stopy po tom, že by tam kaz kdy byl. Určitě doporučuji!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov keramická korunka

Chci tomuhle doktorovi moc poděkovat, za jeho skvělou a kvalitní odvedenou práci. Vždy jsem měla se zubaři velice špatné zkušenosti, jak s přístupem, jak s neopatrností tak ze vším. Bude to znít asi bláznivě, ale do této ordinace chodím ráda :) Nechala jsem si v této ordinaci udělat keramické zuby a po 10 letech mi pan doktor splnil sen a já mám krásný úsměv :) I laboratoř odvedla skvělou práci a i této firmě moc děkuji. Myslím si, že ceny mají skvělé k tomu, jak k Vám doktoři přistupují. Taková péče se vidí málokde :) Sestřičky též skvělé, vždy ochotné a usměvavé :) Více takových doktorů, jako jste Vy :) Od doby co k Vám chodím, jen a stále doporučuji.
Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a jsem ráda, že patřím mezi ně :)
Konopásková Zdeňka

Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora Gorokhova mohu jenom doporučit. Opravdový profesionál ve svém oboru. Návštěva zubaře byla vždy moje noční můra, než jsem zavítal do jeho ordinace. Vše mi bylo panem doktorem vysvětleno, neustále se zajímal jak moc je zákrok citlivý a jestli něco nebolí. Příjemné prostředí ordinace navodí už po příchodu úsměv sestřičky, nemusíte čekat dlouhé hodiny, jdete na řadu hnedka. Pan doktor je vtipálek, ale hlavně odvede rychlou a kvalitní práci. Více takových doktorů.

Umístění: Mykyta Gorokhov Удаление зуба

Если боитесь боли и врачей, то вам 100% к доктору Горохову! Во первых он отличный психолог, во вторых руки золотые. После удаления зуба, даже десна не болела. В следующую пятницу иду опять, и думаю что далеко не последний раз. И сестричка очень милая и внимательная! В общем отличная ординация, спасибо огромное остальным участникам сайта - попала туда только начитавшись кучу положительных рецензий.

Umístění: Mykyta Gorokhov hledal jsem nového zubaře

zatím jsem byl spokojen s přístupem , žádné čekání , ceny srovnatelné s konkurenci, velice příjemný , ohodnotím práci po výkonu - korunka .

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Dr. Mykyta Gorokhov

Vážený pane doktore,
Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
Hezky den.

Dr. Mykyta Gorokhov