Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha
Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy +4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Jsem přišel k panu doktorovi z důvodu bolesti v předním zubů, po udělení snímku jsme zjisti že mám tam kaz, pan doktor mě to ukazal a nabidnoul odstranit kaz a dát foto - kompozitní výplň , v průběhu léčby pan doktor mě všechno vysvětlil a uteklo to velmi rychle a skoro bez bolesti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - nový pacient

Přijemná návštěva zubaře. Vstupní prohlídka proběhla rychle a cíleně včetně věcné komunikace. Objednávám se určitě znovu i na příště.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Trhání osmičky + vrtání kazu

Pana doktora moc doporučuji! Ve zkratce, jsem strašný plašan a opravdu jsem se strašně návštěvy a jakéhokoliv úkonu hrozně bála. Jelikož jsem před tím nikdy neměla žádný zubní zákrok. Pan doktor mě uklidnil, měl teda se mnou svatou trpělivost :) ale vše mi popsal, co bude dělat a paráda. Dokonce mě vůbec nebolela aplikace injekce! A to je co říct. Takže vše proběhlo bez BOLESTI a naprosto v klidu. Hojení proběhlo také bez problémů. (je to týden od návštěvy). Takže abych to shrnula, k jinému zubaři chodit již nebudu a pana doktora moc doporučuji! Děkuji za super péči a trpělivost :D

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní sestřičce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.sestricka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.sestricka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Veliká spokojenost, doporučuji, krásně opravený zub, sedmička dole, hlavně bezbolestně, pečlivě, je to už přes 2 roky od ošetření a stále bez potíží. Nemusíte se vůbec ničeho bát a navštivte pana doktora s klidem.

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubní kaz, gingivektomie

Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov a p. Danylo Gorokhov), mají moc dobrou a šikovnou sestřičku. Větší zkušenost mám s p. Doktorem Mykytou Gorokhovym. To, že je hodný, milý atd. - ano, ale není to první a nejdůležitější kritérium. Důležité je to, že Profesionálem ve svem oboru, kterému se nebojím svěřit zdraví svých zubů. Pomohl mi se spousta problémy. Vždy vysvětlí problém, dá vhodná doporučení a odpoví na otázky.
Budu i nadále chodit k p. doktorovi. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora mohu vřele doporučit, je to odborník. Velmi oceňuji, že je vše na jednom místě-stomatologie, dentální hygiena, bělení zubů, atd. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí, OPRAVDU to u něj nebolí a to ani následně po zákroku! Vyzkoušeli jsme jeho služeb, tak i dentální hygieny, oboje na jedničku, velká spokojenost.

Umístění: Mykyta Gorokhov Prevence a kaz

Velmi děkuji za milé přijetí, ačkoliv jsem složitější pacient co se velmi bojí..no užili jste si se mnou své. Moc děkuji za rychlé odstranění zubního kazu a preventivní prohlídky. Rozhodně panu doktoru a milé sestřičce děkuji a rozhodně jejich ordinaci doporučím i svým známým!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Myslím, že vysoké hodnocení zdejších pacientů mluví za vše. Já doporučuji pro i všechny, kdo se bojí zubařů (tak jako já). Pan doktor je sympatický, usměvavý a velice šikovný! Měla jsem obavy, zda vrtání kazu a následná bílá plomba bude bolet, ale vůbec se tak nestalo. Naopak. Zub vypadá úžasně a nikde stopy po tom, že by tam kaz kdy byl. Určitě doporučuji!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov keramická korunka

Chci tomuhle doktorovi moc poděkovat, za jeho skvělou a kvalitní odvedenou práci. Vždy jsem měla se zubaři velice špatné zkušenosti, jak s přístupem, jak s neopatrností tak ze vším. Bude to znít asi bláznivě, ale do této ordinace chodím ráda :) Nechala jsem si v této ordinaci udělat keramické zuby a po 10 letech mi pan doktor splnil sen a já mám krásný úsměv :) I laboratoř odvedla skvělou práci a i této firmě moc děkuji. Myslím si, že ceny mají skvělé k tomu, jak k Vám doktoři přistupují. Taková péče se vidí málokde :) Sestřičky též skvělé, vždy ochotné a usměvavé :) Více takových doktorů, jako jste Vy :) Od doby co k Vám chodím, jen a stále doporučuji.
Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a jsem ráda, že patřím mezi ně :)
Konopásková Zdeňka

Běžný termín

Prevence zubního kazu

Vstupní prohlídka - noví pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Recenze, které jsem zde četl, uplně odpovídají skutečnosti. Pan doktor je opravdu špičkový odborník.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes jsem po druhé navštívila pana doktora a jsem velice spokojená. Má k pacientům profesionální přístup a odvádí kvalitní práci. Navíc je velmi milý a trpělivě zodpovídá všechny otázky, i ty všetečné :D
Jen tak dál! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem velice spokojená, je to skutečný profesionál. Pokud neradi chodíte k zubaři, s tímto panem doktorem, názor změníte, já se k zubaři teď těším :)))

Díky recenzím,které jsem zde četla,jsem si vybrala pana doktora M. Gorokhova a jsem moc ráda!! Posledních pár let jsem se odhodlávala k návstěvě zubaře,ale ze strachu z toho,ze na mě bude někdo nepříjemný, arogantni a chovat se ke mě jako k nějakému frackovi,tak jak se mi to stalo dřive, jsem měla úplně psychicky blok. Raději jsem snášela bolest a všechny potíže. Ted jsem v péči pana Dr. Gorokhova a od první chvíle jsem nadšená jeho přístupem! Je velice přijemný,ohleduplný,pohodový sympaťák! Takže člověk není v ordaninaci v žádném stresu,tak jak to většina lidí poznala jinde. Ošetření je díky zručnosti pana doktora paráda, opravdový profesionál,nic nebolí,dokonce i po vytržení kořene člověk odchází s úsměvem. Jsem šťastná,ze jsem našla zubaře,který mi pomahá napravit vše,co jsem díky svému strachu zanedbala! Takže pokud se někdo bojí,tak u tohoto zubaře rozhodně přestane! Nebude k vám mít žádné připomínky, vše vám vysvětlí a pomůže se na svět opět usmívat.

Pane doktore,
ten ulomený roh zubu stále drží a vypadá to, že stále bude držet! Jsem tak šťastná! Věřila jsem Vám, že mi ho dáte dokupy. Moc, moc děkuji. Martina Valentová

Po návštěvě konstatuji, že pozitivní hodnocení ani v nejmenším nepřehánějí, pan doktor je naprostý profesionál; odvěká hrůza ze zubních zákroků mě opouští a pana doktora doporučuji všem.
Lea Dordová

Pan Dr.Mykyta Gorokhov je super!Milí,sympatický,šikovný.Určite jen doporučit můžu všem.Moja rodina a moji známi všichni jsme ,a budeme jeho pacientem.Všude ho budú chválit a doporučit!Sem moc ráda,že sem našla konečne výborného zubaře!

Ze zubaru a hlavne z te injekce mam panickou hruzu, a jen pomysleni na to me dokaze naprosto psychicky rozebrat + diky genetice kazivejsi zuby a decka zubarka ktera rikavala "to je jeste maly kazik, to jeste nechame" je fakt blba kombinace ..pan Gorokhov je muj paty zubar, ale prvni ke kteremu se nebojim objednat. Zakrok, ktery je u jinych bez injekce naprosto traumazizujici zkusenosti je u nej jen neprijemny, po celou dobu se pta zda je vse ok, pripadne se snazi maximalne vyjit vstrict. Po treti navsteve u nej napravil praci predchozi zubarky, ktera se mi snazila rict ze to je proste "vekem" (je mi 26) tak, ze se poprve po vice nez roce muzu bezbolestne najist. Takze urcite jedine doporucuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je ten najlepsi zubar akeho si viem predstavit. Pracuje rychlo, bezbolestne, odborne, je velmi priatelsky a vidno, ze ho jeho povolanie naplna. Na navstevy sa skutocne tesim a viem, ze mam tu najlepsiu starostlivost a ze budem s vysledkom nadmieru spokojna. Vrelo odporucam a garantujem, ze budete s vyberom velmi spokojni.

Dr. Mykyta Gorokhov

dekuji za duveru.tesim se na dalsi spolupraci))

Doktorum neverim a nemam rad, kdyz musim spolehat na um a naladu nekoho neznameho, zvlaste co se tyce mojeho zdravi, protoze to mam jenom jedno. Po spatnych zkusenostech jsem se rozhodl jeste jednou zkusit najit dobreho zubare. K panu Dr. Gorkhovi jsem dosel i na zaklade recenzi, ktere jsem tady cetl. Se zlomenou stolickou a zraly na prvni korunku. Pan doktor byl po dlouhe dobe jeden z mala, ktery se na me hned nevrhnul s vrtackou, protoze cas jsou penize, ale uplne bez stresu muj problem se mnou probral, navrhnul reseni, nechal me at se sam rozhodnu. Jak rikam jsem neduverivy, a to i co se tyce cen, ktere jednotlivy zubari uctuji, i pres to jaky jsem vrtal, pan doktor naprosto v klidu a s prehledem nabidl co umi a do niceho me netlacil. Pri samotnem zakroku probehlo vse v pohode, nebudu tvrdit, ze tahani nervu, bylo prijemne a hrozne jsem se u toho zasmal, ale bolest byla minimalni, a myslim ze vse probehlo tak rychle jak jen to jde, zub je v pohode a nakonec mi nevadilo za tu bolest si jeste zaplatit :)). Jo a platit muzete i kartou!
Pana doktora doporucuji, i znamym a zustavam spokojenym pacientem.

Děkuji za duveru!)

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• zubní kaz