Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha
Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy +4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Ošetření u pana doktora bylo rychlé a bezbolestné. Doporučuji i pro dětské pacienty. Velmi milý a šetrný přístup k dětem. Perfektně odvedená práce. Pan doktor komunikuje, radí, vysvětluje. Maximální spokojenost!

Musím jedině doporučit. Přešla jsem k panu doktorovi teprve nedávno a moc mne mrzí, že jsem to neudělala už pár lety. Mám vyrovnané jedničky a dvojky a je pro mne radost se usmívat. Ještě mne čeká nějaká zubní práce, ale vůbec se nebojím možná i naopak. Opravdu precizní práce.
Radost chodit k zubaři. Fakt.

C
Umístění: Mykyta Gorokhov ošsetřrení zubního kazu

Jako obvykle - naprostá spokojenost s ošsetrenim i s pristupem pana doktora k pacientovi - tentokrát se jednalo o malou dcerku. Obdivuji, s jakou vstricnosti a laskavosti pan doktor s detmi jedna i to, ze neprovadi zadne zbytecne zakroky. Dekujeme!!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní doktorce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.doktorka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.doktorka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - noví pacient

Protože zubní lékař ke kterému jsem chodil téměř třicet let je dlouhodobě nemocen a do práce již nenastoupí, nezbylo mi nic jiného, než se někam přehlásit. Byl jsem překvapen jak je to velký problém. Až jsem na internetu objevil Vaše stránky Známý lékař. Pak už to bylo celkem snadné. K panu doktorovi jsem se objednal na vstupní prohlídku. Po vysvětlení mého problému (vylomená korunka zubu) mi navrhl tři alternativy způsobu řešení. Do ničeho mě nenutil, mám se rozhodnout sám. Byl příjemný. Dnes jsem se objednal na extrakci kořene zubu.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pán doktor je jednoznačne najlepší. Super starostlivosť, profesionalny pristup k pacientum. Dobrá souhra se sestřičkou. Určitě se budu vracet i kvůli dalším ošetřením. Díky moc !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov zubní nástavba

Maximální spokojenost: K panu doktorovi jsem přešel asi před půl rokem. Zatím mi opravil dva zuby a třetí budeme dokončovat za týden.
Práce je provedena velice profesionálně a tak jak je zmiňováno i v předešlých hodnoceních jiných pacientů, vše je důkladně s pacienty konzultováno tak, aby bylo vše v pořádku a dle představ pacientů.

Perfektni pristup, prijemny lekar, snadna dostupnost, max spokojenost, doporucuji vsem, konecne po dlouhe dobe spokojenost u zubare

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Jsem přišel k panu doktorovi z důvodu bolesti v předním zubů, po udělení snímku jsme zjisti že mám tam kaz, pan doktor mě to ukazal a nabidnoul odstranit kaz a dát foto - kompozitní výplň , v průběhu léčby pan doktor mě všechno vysvětlil a uteklo to velmi rychle a skoro bez bolesti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - nový pacient

Přijemná návštěva zubaře. Vstupní prohlídka proběhla rychle a cíleně včetně věcné komunikace. Objednávám se určitě znovu i na příště.

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

Vstupní prohlídka - noví pacient

Mykyta Gorokhov

Vždy jsem se bál zubaře jako čert kříže. Po zkušenostech s předešlými zubaři jsem se jim raději vyhýbal do té doby, než jsem navštívil pana Dr. Mykyta Gorokhov. Při každém zákroku mi vše vysvětlí, ptá se, jestli nic nebolí, prostě má o pacienta zájem. Jeho zákroky jsou bezbolestné a pečlivé. Také se mi líbí, že pokud jsem objednaný na danou hodinu, hned jdu na řadu bez zbytečného čekání. Velmi profesionální, ale zároveň lidský přístup. Pana doktora doporučuji všem, kdo shání dobrého zubaře. S ním se opravdu není čeho bát.

Dekuji za důvěru!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Veľmi priateľský a profesionálny prístup, súhlasím so všetkými názormi. Bol som len na kontrolu a som spokojný.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem jen na kontrole, takže jsem nepodstupoval nic dramatického, ale pan doktor Gorokhov se choval velmi příjemně, byl klidný a jeho přístup profesionální. Zajděte ).

Přidávám se k pozitivním recenzím a nemohu jinak, než potvrdit, že pan doktor Gorokhov pracuje profesionálně a rychle, k pacientům je milý, během zákroku se zajímá, zda nebolí, plomba nepřekáží apod., rád vše vysvětlí a navíc se dá prohodit i pár slov, co se netýkají jen vašich zubů, takže se člověk v ordinaci necítí až tak nesvůj :)

Musím souhlasit s ostatními názory zde. Pan Dr. Gorokhov je velmi profesionální, optimistický, má výborný přístup k pacientovi, vše vysvětlí a během zákroku se opakovaně ptá, zda něco nebolí. Trhání 8ček proběhlo velmi rychle a bezbolestně. Asi nejlepší lékař, kterého jsem zatím potkal. Vřele doporučuji

Vynikající zubař, profesionálně a hlavně bezbolestně mě dokázal napravit to, co jsem dlouhé roky zanedbával. Všem mohu jen a pouze dopuručit!

S prací pana doktora jsem opravdu spokojen a mohu jen potvrdit zdejší pozitivní recenze. K pacientům přistupuje osobně, vše vysvětlí, nabídne varianty (i podle finančních možností) a pracuje rychle. Je to sympaťák a fajn se s nim povídá. Pomohl překonat až panický strach ze zubařů... díky! :)

Dr. Mykyta Gorokhov

Děkuji za důveru a spoluprací))

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Recenze, které jsem zde četl, uplně odpovídají skutečnosti. Pan doktor je opravdu špičkový odborník.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes jsem po druhé navštívila pana doktora a jsem velice spokojená. Má k pacientům profesionální přístup a odvádí kvalitní práci. Navíc je velmi milý a trpělivě zodpovídá všechny otázky, i ty všetečné :D
Jen tak dál! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem velice spokojená, je to skutečný profesionál. Pokud neradi chodíte k zubaři, s tímto panem doktorem, názor změníte, já se k zubaři teď těším :)))

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• zubní kaz