Dr.

Mykyta Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

96 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 38 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• L

K panovi doktorovi som isla na zaklade velmi dobrych referencii a musim povedat ze je naozaj vyborny. Od predchadzajucej doktorky mi dava dokopy pomalicky vsetky zuby, nakolko som mala na Slovensku zlu zubarku. Vzdy sa vas opyta ci vas to boli, povie co vam bude robit. Ak hladate dobreho zubara a neviete sa rozhodnut tak jednoznacne by som na Vasom mieste isla k panovi doktorovi.

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Dr.Mykyta Gorokhov je nejlepši zubař co jsem kdy zažil. Bez strachu, bez bolesti, perfektní práce. Velice příjemný,ochotný,pečlivý a skutečný profesionál.
    Tuto ordinaci už jsem doporučil svým známým a nejbližším, kteří jsou taky velmi spokojeni.
    Všem vřele doporučuji. Děkuji pane doktore.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi zručný doktor s profesionálním přístupem, zanedbaný zoubek je jako nový a ani to nebolelo.Na další návštěvy se moc těším a už nemám žádný strach.Moc doporučuji a děkuji!

• Tak konečně jsem našel toho správného odborníka,měl jsem nepřekonatelný strach ze zubařů,jenomže Pán Dr.Mykyta Gorokhov mi to vyvrátil,když během pár minut mi vytáhl tři ulomené stoličky,aniž bych o tom pomalu věděl,a na druhý den jsem šel v pohodě a bez bolesti do práce.Rád se k Vám Pane Doktore budu vracet.Moc děkuji.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi šikovný, velice citlivý: během práce se ptá jestli nic nebolí, všechno vám vysvětlí. Výkon mi provedl bezbolestně. Pečlivá a výborná práce, díky moc. Vřele doporučuji!

• N

Nejlepší zubař na světě! Bolestivý ´moudrák´ mi vytrhl během několika vteřin a hlavně BEZ BOLESTI! Takže další návštěvy už se rozhodně nebojím:))) Moc děkuji!!!

• Pan doktor je opravdový profesionál. Je velice vstřícný a příjemný. Všecko vysvětli a doporučí případné varianty léčby. Dá se s ním hezký popovidát. Vždy je v dobré náladě a má smysl pro humor :) Rozhodně doporučují pana doktora!!!

• Pan doktor je velmi šikovný a zručný, první zubař,ke kterému se nebojím chodit.Chodíme k němu já i manžel a oba jsme velmi spokojeni jak se zoubky, tak i s velkou vstřícností pana doktora.

Mykyta Gorokhov2017-02-27

Dekuji za důvěru !!!

• Vždy jsem se bál zubaře jako čert kříže. Po zkušenostech s předešlými zubaři jsem se jim raději vyhýbal do té doby, než jsem navštívil pana Dr. Mykyta Gorokhov. Při každém zákroku mi vše vysvětlí, ptá se, jestli nic nebolí, prostě má o pacienta zájem. Jeho zákroky jsou bezbolestné a pečlivé. Také se mi líbí, že pokud jsem objednaný na danou hodinu, hned jdu na řadu bez zbytečného čekání. Velmi profesionální, ale zároveň lidský přístup. Pana doktora doporučuji všem, kdo shání dobrého zubaře. S ním se opravdu není čeho bát.

Mykyta Gorokhov2017-02-16

Dekuji za důvěru!

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Veľmi priateľský a profesionálny prístup, súhlasím so všetkými názormi. Bol som len na kontrolu a som spokojný.

Dotazy od pacientů (42)

Zkušenosti a dovednosti

• V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
    Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy