Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha
Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy +4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Jsem přišel k panu doktorovi z důvodu bolesti v předním zubů, po udělení snímku jsme zjisti že mám tam kaz, pan doktor mě to ukazal a nabidnoul odstranit kaz a dát foto - kompozitní výplň , v průběhu léčby pan doktor mě všechno vysvětlil a uteklo to velmi rychle a skoro bez bolesti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - nový pacient

Přijemná návštěva zubaře. Vstupní prohlídka proběhla rychle a cíleně včetně věcné komunikace. Objednávám se určitě znovu i na příště.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Trhání osmičky + vrtání kazu

Pana doktora moc doporučuji! Ve zkratce, jsem strašný plašan a opravdu jsem se strašně návštěvy a jakéhokoliv úkonu hrozně bála. Jelikož jsem před tím nikdy neměla žádný zubní zákrok. Pan doktor mě uklidnil, měl teda se mnou svatou trpělivost :) ale vše mi popsal, co bude dělat a paráda. Dokonce mě vůbec nebolela aplikace injekce! A to je co říct. Takže vše proběhlo bez BOLESTI a naprosto v klidu. Hojení proběhlo také bez problémů. (je to týden od návštěvy). Takže abych to shrnula, k jinému zubaři chodit již nebudu a pana doktora moc doporučuji! Děkuji za super péči a trpělivost :D

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní sestřičce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.sestricka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.sestricka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Veliká spokojenost, doporučuji, krásně opravený zub, sedmička dole, hlavně bezbolestně, pečlivě, je to už přes 2 roky od ošetření a stále bez potíží. Nemusíte se vůbec ničeho bát a navštivte pana doktora s klidem.

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubní kaz, gingivektomie

Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov a p. Danylo Gorokhov), mají moc dobrou a šikovnou sestřičku. Větší zkušenost mám s p. Doktorem Mykytou Gorokhovym. To, že je hodný, milý atd. - ano, ale není to první a nejdůležitější kritérium. Důležité je to, že Profesionálem ve svem oboru, kterému se nebojím svěřit zdraví svých zubů. Pomohl mi se spousta problémy. Vždy vysvětlí problém, dá vhodná doporučení a odpoví na otázky.
Budu i nadále chodit k p. doktorovi. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora mohu vřele doporučit, je to odborník. Velmi oceňuji, že je vše na jednom místě-stomatologie, dentální hygiena, bělení zubů, atd. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí, OPRAVDU to u něj nebolí a to ani následně po zákroku! Vyzkoušeli jsme jeho služeb, tak i dentální hygieny, oboje na jedničku, velká spokojenost.

Umístění: Mykyta Gorokhov Prevence a kaz

Velmi děkuji za milé přijetí, ačkoliv jsem složitější pacient co se velmi bojí..no užili jste si se mnou své. Moc děkuji za rychlé odstranění zubního kazu a preventivní prohlídky. Rozhodně panu doktoru a milé sestřičce děkuji a rozhodně jejich ordinaci doporučím i svým známým!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Myslím, že vysoké hodnocení zdejších pacientů mluví za vše. Já doporučuji pro i všechny, kdo se bojí zubařů (tak jako já). Pan doktor je sympatický, usměvavý a velice šikovný! Měla jsem obavy, zda vrtání kazu a následná bílá plomba bude bolet, ale vůbec se tak nestalo. Naopak. Zub vypadá úžasně a nikde stopy po tom, že by tam kaz kdy byl. Určitě doporučuji!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov keramická korunka

Chci tomuhle doktorovi moc poděkovat, za jeho skvělou a kvalitní odvedenou práci. Vždy jsem měla se zubaři velice špatné zkušenosti, jak s přístupem, jak s neopatrností tak ze vším. Bude to znít asi bláznivě, ale do této ordinace chodím ráda :) Nechala jsem si v této ordinaci udělat keramické zuby a po 10 letech mi pan doktor splnil sen a já mám krásný úsměv :) I laboratoř odvedla skvělou práci a i této firmě moc děkuji. Myslím si, že ceny mají skvělé k tomu, jak k Vám doktoři přistupují. Taková péče se vidí málokde :) Sestřičky též skvělé, vždy ochotné a usměvavé :) Více takových doktorů, jako jste Vy :) Od doby co k Vám chodím, jen a stále doporučuji.
Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a jsem ráda, že patřím mezi ně :)
Konopásková Zdeňka

Běžný termín

Prevence zubního kazu

Vstupní prohlídka - noví pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

K panu doktorovi jsem šla se synem, trhal mu horní špičáky, nové rostly za mléčnými, pak mu ušetřil malý kaz - všechno během chvilky a bezbolestně. Syn spokojený, já taky :)
Taky nám napsal žádost o ortodontickou konzultaci, prostě všechno v pohodě.
Děkuji.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Musim pridat komentar i ja.
Hledala jsem zubare pro sveho syna.
Rozhodla jsem se diky recenzim na techto strankach a rozhodne jsem chybu neudelala.
Pan doktor prijal i me a ted opravujeme postupne i moje zuby po mem byvalem zubari.
Pan Gorokhov spolecne se svym bratrem jsou opravdu PANI doktori!!!!
I prez moje nektere neprijemne zakroky, odchazim z ordinace nakonec s usmevem a spokojena.
Jsou setrny, mily, precizni a hlavne lidsky!!
Nikde jsem se nikdy nesetkala s takovym pristupem jako tady.
Prvne v zivote, kdy se opravdu tesim k zubari.
Muzu jedine doporucit !!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov extrakce zubu atd.

Pokud chcete si chcete nechat jakkoliv ošetřit zuby a od zubaře odejít spokojení a s dobrou náladou, tak mohu tohoto pana doktora jen doporučit. U vrtání jsem téměř usnul. U trhání jsem si skoro ani nevšiml, že už je zub venku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov extrakce zubu

Tak tohle je opravdu PAN ZUBAR. Dneska sem mela tu cest p. Gorokhova navstivit. Perfektni pristup , perfektni jednani atd atd ......nemam k tomuhle PANU ZUBARI zadnou vytku. Velice moc dekuji za Vas pristup a vse okolo.....

Umístění: Mykyta Gorokhov Implementierung

Хотелось бы выразить огромную благодарность Доктору Никите. Профессионал в своем деле.добрый, отзывчивый и внимательный. Зделал мне имплантацию трех зубов, очень быстро и не больно , без каких то ослажнений или высполений после имплотанции.Я очень сильно довольно и всем советую, даже пациентам из за границы, все чисто и на высшем уровне как и в Германии. Больше спасибо Никите и всей его команде

Naprosto výborný zubař!
Vždy vysvětlí co bude dělat a hlavně pracuje rychle, pečlivě a bezbolestně.
Zubaře jsem musel navštívit poté co se mi rozpadli horní jedničky a dvojky a už jsem se nemohl ani usmívat
ale dnes vděčím za svůj úsměv panu doktorovi který mi dal vše do pořádku.
Opravdu můžu doporučit každému, budete v těch nejlepších rukou!

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření kořenových kanálků

Milý, usměvavý a hlavně šetrný. Snaží se pomoci a byl jsem velice spokojen. Zubaře jsem vždy tak trošku opomíjel a nechodil jsem, ale teď vím, že se o své zuby musím lépe starat a v rukou pana Gorokhova to půjde samo.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Doktor jedním slovem borec! Absolutně nic nebolí, vše vysvětlí. Vrtání zubu byl pro mne vždy šíleně bolestivý zážitek, ale u pana Doktora Goroghova absolutně nic. Vzhledově ani nepoznám, že ty zuby mám plombované. Jsem 4 hodiny po zákroku, piju pivo, žvýkám oříšky a ani teď nic nebolí. Díky tomuhle Doktorovi s velikým D již neplatí spojení zubař=bolest.

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření

Pan doktor je skvělý lékař. Moc mi pomohl s vyléčením toho, co jinde zanedbali. Jeho zákroky jsou bezbolestné. Je usměvavý a trpělivý. Mohu jen doporučit.

Umístění: Mykyta Gorokhov extrakce zubu

Velmi Vám děkuji pane doktore, že jste mě vmáčkl do svého pracovního dne s akutní bolestí zubu, kdy byl můj zubař na dovolené. Moc si toho cením. Ať se vám daří. HS :)

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Dr. Mykyta Gorokhov

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

Dr. Mykyta Gorokhov