Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha
Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy +4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Ošetření u pana doktora bylo rychlé a bezbolestné. Doporučuji i pro dětské pacienty. Velmi milý a šetrný přístup k dětem. Perfektně odvedená práce. Pan doktor komunikuje, radí, vysvětluje. Maximální spokojenost!

Musím jedině doporučit. Přešla jsem k panu doktorovi teprve nedávno a moc mne mrzí, že jsem to neudělala už pár lety. Mám vyrovnané jedničky a dvojky a je pro mne radost se usmívat. Ještě mne čeká nějaká zubní práce, ale vůbec se nebojím možná i naopak. Opravdu precizní práce.
Radost chodit k zubaři. Fakt.

C
Umístění: Mykyta Gorokhov ošsetřrení zubního kazu

Jako obvykle - naprostá spokojenost s ošsetrenim i s pristupem pana doktora k pacientovi - tentokrát se jednalo o malou dcerku. Obdivuji, s jakou vstricnosti a laskavosti pan doktor s detmi jedna i to, ze neprovadi zadne zbytecne zakroky. Dekujeme!!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní doktorce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.doktorka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.doktorka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - noví pacient

Protože zubní lékař ke kterému jsem chodil téměř třicet let je dlouhodobě nemocen a do práce již nenastoupí, nezbylo mi nic jiného, než se někam přehlásit. Byl jsem překvapen jak je to velký problém. Až jsem na internetu objevil Vaše stránky Známý lékař. Pak už to bylo celkem snadné. K panu doktorovi jsem se objednal na vstupní prohlídku. Po vysvětlení mého problému (vylomená korunka zubu) mi navrhl tři alternativy způsobu řešení. Do ničeho mě nenutil, mám se rozhodnout sám. Byl příjemný. Dnes jsem se objednal na extrakci kořene zubu.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pán doktor je jednoznačne najlepší. Super starostlivosť, profesionalny pristup k pacientum. Dobrá souhra se sestřičkou. Určitě se budu vracet i kvůli dalším ošetřením. Díky moc !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov zubní nástavba

Maximální spokojenost: K panu doktorovi jsem přešel asi před půl rokem. Zatím mi opravil dva zuby a třetí budeme dokončovat za týden.
Práce je provedena velice profesionálně a tak jak je zmiňováno i v předešlých hodnoceních jiných pacientů, vše je důkladně s pacienty konzultováno tak, aby bylo vše v pořádku a dle představ pacientů.

Perfektni pristup, prijemny lekar, snadna dostupnost, max spokojenost, doporucuji vsem, konecne po dlouhe dobe spokojenost u zubare

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Jsem přišel k panu doktorovi z důvodu bolesti v předním zubů, po udělení snímku jsme zjisti že mám tam kaz, pan doktor mě to ukazal a nabidnoul odstranit kaz a dát foto - kompozitní výplň , v průběhu léčby pan doktor mě všechno vysvětlil a uteklo to velmi rychle a skoro bez bolesti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - nový pacient

Přijemná návštěva zubaře. Vstupní prohlídka proběhla rychle a cíleně včetně věcné komunikace. Objednávám se určitě znovu i na příště.

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

Vstupní prohlídka - noví pacient

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubni kaz

Navsteva u pana doktora Gorokhova byl stres. Sla jsem se svym synem, kteremu jsem objevila dirky na dvou zubech. Z pana doktora jsem citila, ze pospicha, se synem se moc neparal. Syn brecel, bal se. Kdyz jsem pozadala o lokalni anestezii, doktor rikal, ze je zbytecna. Oba jsme odchazeli vynervovani. S psychikou pacienta pan doktor Gorokhov tedy vubec nepracoval. Jeden plusovy bod davam za velmi milou sestricku a hezke prostredi. Puvodne jsme chteli otestovat, ze bychom presli od stavajiciho doktora cela rodina, ale budeme rozhodne hledat jineho zubare ci kliniku, kde umi pracovat i s detmi.

Dr. Mykyta Gorokhov

Je to škoda,že tady doktor ne muže ohodnotit hovaní a jednaní pacientu.
Hezký den.

Umístění: Mykyta Gorokhov zubni proteza

Musim velice pochvalit pana doktora ,rychle objednani ,casove se prizpusobi ,lidsky pristup ,poradi a hlavne proteza pro maminku byla hotova do dvou tydnu. Pri zanechani poslednich dvou zubu co maminka ma,ktere jeji byvala zubarka chtela vytrhnout a diky ktere mamca pres mesic jedla pouze jogurty a kase!!!!Opravdu jsem velice rada ze jsme k p.Gorokhovi sly .Vetsina ceskych zubaru by si z nej mela vzit priklad.Zila jsem dlouho v cizine takze mohu srovnavat a jeho pristup je hodne podobny tomu na co jsem byla zvykla. Takze krome maminky k nemu budu chodit i ja .Langrova Romana

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

K panu doktorovi chodím se svými pětiletými dvojčaty a jsem za to ráda - je ochotný, milý, komunikativní, vše vysvětlí a s dětmi to umí. Budeme se těšit na další návštěvu :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Výborné. Pan doktor jako obvykle s úsměvem jako na fotce. Vše provedeno kvalitně a v krátkém čase. U pana doktora jsem od 11/2016 a chodím pravidelně. Prováděl kontroly, čištění a několik plomb, vždy bez problémů.
Velmi vítaná Platba kartou na místě.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Doktor je velmi milý a emaptický. Zákrok proběhl bezbolestně, rychle a kvalitně. Zároveň dobře poradí co a jak dál. Vřele doporučuji.

Umístění: Mykyta Gorokhov vyšetření čelistního kloubu

Pan doktor byl naprosto fantasticky pusoby mile vse mi vysvetlil rekl jak a co se ma sem rada ze sem nasla takoveho doktora

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Dr.Mykyta Gorokhov je nejlepší a nejhodnější zubař co jsem kdy zažila. Prostě profesionál ???? teď jsem šťastná že mám zase krásné zoubky a toho neeej zubaře!!! A za to vám moc děkuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

K panu doktorovi jsem šla se synem, trhal mu horní špičáky, nové rostly za mléčnými, pak mu ušetřil malý kaz - všechno během chvilky a bezbolestně. Syn spokojený, já taky :)
Taky nám napsal žádost o ortodontickou konzultaci, prostě všechno v pohodě.
Děkuji.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Musim pridat komentar i ja.
Hledala jsem zubare pro sveho syna.
Rozhodla jsem se diky recenzim na techto strankach a rozhodne jsem chybu neudelala.
Pan doktor prijal i me a ted opravujeme postupne i moje zuby po mem byvalem zubari.
Pan Gorokhov spolecne se svym bratrem jsou opravdu PANI doktori!!!!
I prez moje nektere neprijemne zakroky, odchazim z ordinace nakonec s usmevem a spokojena.
Jsou setrny, mily, precizni a hlavne lidsky!!
Nikde jsem se nikdy nesetkala s takovym pristupem jako tady.
Prvne v zivote, kdy se opravdu tesim k zubari.
Muzu jedine doporucit !!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov extrakce zubu atd.

Pokud chcete si chcete nechat jakkoliv ošetřit zuby a od zubaře odejít spokojení a s dobrou náladou, tak mohu tohoto pana doktora jen doporučit. U vrtání jsem téměř usnul. U trhání jsem si skoro ani nevšiml, že už je zub venku.

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• zubní kaz