Dr.

Mykyta Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

96 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 38 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
96 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Umístění: Mykyta Gorokhov

  Naprosto výborný zubař!
  Vždy vysvětlí co bude dělat a hlavně pracuje rychle, pečlivě a bezbolestně.
  Zubaře jsem musel navštívit poté co se mi rozpadli horní jedničky a dvojky a už jsem se nemohl ani usmívat
  ale dnes vděčím za svůj úsměv panu doktorovi který mi dal vše do pořádku.
  Opravdu můžu doporučit každému, budete v těch nejlepších rukou!

 • T
  Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: ošetření kořenových kanálků

  Milý, usměvavý a hlavně šetrný. Snaží se pomoci a byl jsem velice spokojen. Zubaře jsem vždy tak trošku opomíjel a nechodil jsem, ale teď vím, že se o své zuby musím lépe starat a v rukou pana Gorokhova to půjde samo.

 • S
  Umístění: Mykyta Gorokhov

  Pan Doktor jedním slovem borec! Absolutně nic nebolí, vše vysvětlí. Vrtání zubu byl pro mne vždy šíleně bolestivý zážitek, ale u pana Doktora Goroghova absolutně nic. Vzhledově ani nepoznám, že ty zuby mám plombované. Jsem 4 hodiny po zákroku, piju pivo, žvýkám oříšky a ani teď nic nebolí. Díky tomuhle Doktorovi s velikým D již neplatí spojení zubař=bolest.

 • Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: ošetření

  Pan doktor je skvělý lékař. Moc mi pomohl s vyléčením toho, co jinde zanedbali. Jeho zákroky jsou bezbolestné. Je usměvavý a trpělivý. Mohu jen doporučit.

 • S
  Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: extrakce zubu

  Velmi Vám děkuji pane doktore, že jste mě vmáčkl do svého pracovního dne s akutní bolestí zubu, kdy byl můj zubař na dovolené. Moc si toho cením. Ať se vám daří. HS :)

 • Pan doktor je pán. Byl jsem u nej trhat bolestivou osmicku a s injekci jsem byl hotov za 10 minut. Bezbolestne, ani jsem nevedel ze je po zakroku. Pane doktore moc dekuju. Budu vedet ze se nemusim bat k Vam chodit.

 • Pan doktor Gorokhov je opravdu specialista na svém místě!
  Na doporučení od kamarádky jsem se k němu objednala na vstupní prohlídku. Ještě před jejím termínem jsem se ale probudila s hroznou bolestí zubu moudrosti. Zavolala jsem do ordinace, pan doktor mě k mému překvapení přijal ještě ten den po své pracovní době!!! a zub bezbolestně vytrhl. Od té doby jsem u něj absolvovala několik dalších zákroků a kvalita a preciznost ošetření se s mým bývalým zubařem absolutně nedá srovnávat. Pan doktor je ke všemu velice příjemný čelověk, každou chvíli hodí nějaký vtip :) a během zákroku se průběžně ptá jestli to příliš nebolí, přesně vysvětlí co zrovna dělá, proč to dělá a jak dlouho to ještě bude trvat.
  Rozhodně každému doporučuji, u pana doktora budete v dobrých rukou!

 • Dr. Mykyta Gorokhov naprosto výborný zubař, má lidský a citlivý přistup, jako výsledek je perfektní práce. To je první zubař, kterému úplně důvěřuju. Doporučuji!

 • J
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  S panem doktorem jsem byl nadmíru spokojen. U předchozí doktorky jsem byl "zvyklý", že mi při vrtání kazu létají zbytky po ústech a někdy jsem málem začal dávit z toho odporného pachu spáleniny.

  Pan doktor Gorokhov mne přesvědčil, že toto není běžné. Kaz odvrtal velmi pečlivě a tak, že jsem to málem necítil. V ordinaci panovala velmi klidná a uklidňující atmosféra.

  Neříkám, že budu chodit na zubní s radostí, ale rozhodně už nebudu muset sbírat duševní síly na to, abych se odhodlal tam jít.

  díky

  PS: také mne potěšilo, že na plomby ap. nemusím s sebou nosit velkou hotovost a mohu zaplatit kartou. Nikdy jsem nepochopil, proč toto u zubaře, kde se běžně platí velké částky, toto nešlo.

 • V
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Jaký bych asi měla mít komentář k úplně úžasnému, profesionálnímu přístupu pana doktora!? Jenom a jenom kladný! Nebyla jsem u zubaře několik let, strach byl větší než potřeba. Vybrala jsem si pana doktora nejprve pro syna (6 let) a poté, co jsem viděla ho poznala osobně, rozhodla se jít i sama a rozhodně jsem učinila správně. Doporučuji a chválím :-)

Dotazy od pacientů (42)

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
  Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

Specializace

 • zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

 • Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

 • čeština
 • angličtina
 • ruština

Nejblížší termíny:

další dny