Odhadovaná doba odpovědi:

Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Hotovost

Mykyta Gorokhov

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
Posuz...

• Angličtina,
  • Ruština

Účty sociálních médií

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Příjemná návštěva v nové ordinaci, začátek přesně v objednaný čas. Snadné objednání po internetu. Děkuji.

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Veľmi príjemná konzultácia s pánom doktorom. Jeho odborný názor mi pomohol rozhodnúť sa, ako postupovať v mojom prípade.Pán doktor má ľudský prístup a popri tom je vynikajúci odborník.

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Vše proběhlo v pořádku velká spokojenost pan doktor vždy milý ochotný vše vysvětlí velmi precizní. Doporučuji všem

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Pan doktor je skvělý odborník .Vždy jsem měla hrůzu ze zubaře,ale to už je minulost.Moc děkuji jemu i celému personálu za profesionální a laskavé jednání.Děkuji

Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - noví pacient

Velmi příjemný přístup! Hezká a čistá ordinace, možnost parkování přímo v areálu, vše v naprostém pořádku. Návštěvu doporučuji.

Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - noví pacient

Velmi oceňuji profesionální a sympatický přístup pana doktora Gorokhova.Těším se na vzájemnou spolupráci.

Umístění: Mykyta Gorokhov Jiný

Keby sa dá dať 100 hviezdičiek tak mu ich dám všetky. Jednoznačne najlepší zubár, akého som kedy stretla. Robil mi dva implantáty a veľa kazov. Všetko prebehlo rýchlo, hladko a hlavne bezbolestne. Zo začiatku som mala obrovský strach zo zubárov, pretože ma u bývalej zubárky aj po injekcii vždy bolelo vrtanie a trvalo to hrozne dlho. Pan doktor je šikovný, po injekcii už necítiť nič a hlavne vám zub spraví tak rýchlo, že si to ani nevšimnete. Je starostlivý, zaujíma sa o svojich pacientov a hlavne s Vami jedná na rovinu.

Umístění: Mykyta Gorokhov Jiný

Se všemi prohlídkami a zákroky jsem byla nadmíru spokojená! Pan doktor a celý personál je ochotný, seriózní a profesionální! Děkuji a přeji hodně zdaru a trpělivosti s pacienty.

Umístění: Mykyta Gorokhov chirurgická extrakce zubu

K panu doktorovi jsem
se objednala s potřebou vytržení bolavé osmičky na základě výborných recenzí zde na “známý lékař” a recenze opravdu nelhaly. Pan doktor má skvělý empatický přístup, vše vysvětlí a vytržení zubu bylo opravdu během několika minut naprosto bezbolestné. Strašně jsem se bála, ale opravdu nebylo čeho. Jsem šťastná, že jsem zvolila správně. Děkuji pane doktore i sestři za to, jak to děláte. Lenka Jeřábková

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Pan doktor je velmi sikovny, precizny a vnimavy k potrebam pacienta. Osetrenie 3 zubov prebehlo vyborne, bezbolestne a rychlo. Som velmi spokojna, dakujem mu :)

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Dr. Mykyta Gorokhov

Vážený pane doktore,
Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
Hezky den.

Dr. Mykyta Gorokhov