Adres

Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy + 4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní sestřičce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.sestricka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.sestricka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Veliká spokojenost, doporučuji, krásně opravený zub, sedmička dole, hlavně bezbolestně, pečlivě, je to už přes 2 roky od ošetření a stále bez potíží. Nemusíte se vůbec ničeho bát a navštivte pana doktora s klidem.

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubní kaz, gingivektomie

Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov a p. Danylo Gorokhov), mají moc dobrou a šikovnou sestřičku. Větší zkušenost mám s p. Doktorem Mykytou Gorokhovym. To, že je hodný, milý atd. - ano, ale není to první a nejdůležitější kritérium. Důležité je to, že Profesionálem ve svem oboru, kterému se nebojím svěřit zdraví svých zubů. Pomohl mi se spousta problémy. Vždy vysvětlí problém, dá vhodná doporučení a odpoví na otázky.
Budu i nadále chodit k p. doktorovi. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora mohu vřele doporučit, je to odborník. Velmi oceňuji, že je vše na jednom místě-stomatologie, dentální hygiena, bělení zubů, atd. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí, OPRAVDU to u něj nebolí a to ani následně po zákroku! Vyzkoušeli jsme jeho služeb, tak i dentální hygieny, oboje na jedničku, velká spokojenost.

Umístění: Mykyta Gorokhov Prevence a kaz

Velmi děkuji za milé přijetí, ačkoliv jsem složitější pacient co se velmi bojí..no užili jste si se mnou své. Moc děkuji za rychlé odstranění zubního kazu a preventivní prohlídky. Rozhodně panu doktoru a milé sestřičce děkuji a rozhodně jejich ordinaci doporučím i svým známým!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Myslím, že vysoké hodnocení zdejších pacientů mluví za vše. Já doporučuji pro i všechny, kdo se bojí zubařů (tak jako já). Pan doktor je sympatický, usměvavý a velice šikovný! Měla jsem obavy, zda vrtání kazu a následná bílá plomba bude bolet, ale vůbec se tak nestalo. Naopak. Zub vypadá úžasně a nikde stopy po tom, že by tam kaz kdy byl. Určitě doporučuji!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov keramická korunka

Chci tomuhle doktorovi moc poděkovat, za jeho skvělou a kvalitní odvedenou práci. Vždy jsem měla se zubaři velice špatné zkušenosti, jak s přístupem, jak s neopatrností tak ze vším. Bude to znít asi bláznivě, ale do této ordinace chodím ráda :) Nechala jsem si v této ordinaci udělat keramické zuby a po 10 letech mi pan doktor splnil sen a já mám krásný úsměv :) I laboratoř odvedla skvělou práci a i této firmě moc děkuji. Myslím si, že ceny mají skvělé k tomu, jak k Vám doktoři přistupují. Taková péče se vidí málokde :) Sestřičky též skvělé, vždy ochotné a usměvavé :) Více takových doktorů, jako jste Vy :) Od doby co k Vám chodím, jen a stále doporučuji.
Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a jsem ráda, že patřím mezi ně :)
Konopásková Zdeňka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora Gorokhova mohu jenom doporučit. Opravdový profesionál ve svém oboru. Návštěva zubaře byla vždy moje noční můra, než jsem zavítal do jeho ordinace. Vše mi bylo panem doktorem vysvětleno, neustále se zajímal jak moc je zákrok citlivý a jestli něco nebolí. Příjemné prostředí ordinace navodí už po příchodu úsměv sestřičky, nemusíte čekat dlouhé hodiny, jdete na řadu hnedka. Pan doktor je vtipálek, ale hlavně odvede rychlou a kvalitní práci. Více takových doktorů.

Umístění: Mykyta Gorokhov Удаление зуба

Если боитесь боли и врачей, то вам 100% к доктору Горохову! Во первых он отличный психолог, во вторых руки золотые. После удаления зуба, даже десна не болела. В следующую пятницу иду опять, и думаю что далеко не последний раз. И сестричка очень милая и внимательная! В общем отличная ординация, спасибо огромное остальным участникам сайта - попала туда только начитавшись кучу положительных рецензий.

Umístění: Mykyta Gorokhov hledal jsem nového zubaře

zatím jsem byl spokojen s přístupem , žádné čekání , ceny srovnatelné s konkurenci, velice příjemný , ohodnotím práci po výkonu - korunka .

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Zirkonová korunka

Protézy

Běžný termín

Prevence zubního kazu

Vstupní prohlídka - noví pacient

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubni kaz

Navsteva u pana doktora Gorokhova byl stres. Sla jsem se svym synem, kteremu jsem objevila dirky na dvou zubech. Z pana doktora jsem citila, ze pospicha, se synem se moc neparal. Syn brecel, bal se. Kdyz jsem pozadala o lokalni anestezii, doktor rikal, ze je zbytecna. Oba jsme odchazeli vynervovani. S psychikou pacienta pan doktor Gorokhov tedy vubec nepracoval. Jeden plusovy bod davam za velmi milou sestricku a hezke prostredi. Puvodne jsme chteli otestovat, ze bychom presli od stavajiciho doktora cela rodina, ale budeme rozhodne hledat jineho zubare ci kliniku, kde umi pracovat i s detmi.

Dr. Mykyta Gorokhov

Je to škoda,že tady doktor ne muže ohodnotit hovaní a jednaní pacientu.
Hezký den.

Umístění: Mykyta Gorokhov zubni proteza

Musim velice pochvalit pana doktora ,rychle objednani ,casove se prizpusobi ,lidsky pristup ,poradi a hlavne proteza pro maminku byla hotova do dvou tydnu. Pri zanechani poslednich dvou zubu co maminka ma,ktere jeji byvala zubarka chtela vytrhnout a diky ktere mamca pres mesic jedla pouze jogurty a kase!!!!Opravdu jsem velice rada ze jsme k p.Gorokhovi sly .Vetsina ceskych zubaru by si z nej mela vzit priklad.Zila jsem dlouho v cizine takze mohu srovnavat a jeho pristup je hodne podobny tomu na co jsem byla zvykla. Takze krome maminky k nemu budu chodit i ja .Langrova Romana

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

K panu doktorovi chodím se svými pětiletými dvojčaty a jsem za to ráda - je ochotný, milý, komunikativní, vše vysvětlí a s dětmi to umí. Budeme se těšit na další návštěvu :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Výborné. Pan doktor jako obvykle s úsměvem jako na fotce. Vše provedeno kvalitně a v krátkém čase. U pana doktora jsem od 11/2016 a chodím pravidelně. Prováděl kontroly, čištění a několik plomb, vždy bez problémů.
Velmi vítaná Platba kartou na místě.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Doktor je velmi milý a emaptický. Zákrok proběhl bezbolestně, rychle a kvalitně. Zároveň dobře poradí co a jak dál. Vřele doporučuji.

Umístění: Mykyta Gorokhov vyšetření čelistního kloubu

Pan doktor byl naprosto fantasticky pusoby mile vse mi vysvetlil rekl jak a co se ma sem rada ze sem nasla takoveho doktora

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Dr.Mykyta Gorokhov je nejlepší a nejhodnější zubař co jsem kdy zažila. Prostě profesionál ???? teď jsem šťastná že mám zase krásné zoubky a toho neeej zubaře!!! A za to vám moc děkuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

K panu doktorovi jsem šla se synem, trhal mu horní špičáky, nové rostly za mléčnými, pak mu ušetřil malý kaz - všechno během chvilky a bezbolestně. Syn spokojený, já taky :)
Taky nám napsal žádost o ortodontickou konzultaci, prostě všechno v pohodě.
Děkuji.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Musim pridat komentar i ja.
Hledala jsem zubare pro sveho syna.
Rozhodla jsem se diky recenzim na techto strankach a rozhodne jsem chybu neudelala.
Pan doktor prijal i me a ted opravujeme postupne i moje zuby po mem byvalem zubari.
Pan Gorokhov spolecne se svym bratrem jsou opravdu PANI doktori!!!!
I prez moje nektere neprijemne zakroky, odchazim z ordinace nakonec s usmevem a spokojena.
Jsou setrny, mily, precizni a hlavne lidsky!!
Nikde jsem se nikdy nesetkala s takovym pristupem jako tady.
Prvne v zivote, kdy se opravdu tesim k zubari.
Muzu jedine doporucit !!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Mykyta Gorokhov extrakce zubu atd.

Pokud chcete si chcete nechat jakkoliv ošetřit zuby a od zubaře odejít spokojení a s dobrou náladou, tak mohu tohoto pana doktora jen doporučit. U vrtání jsem téměř usnul. U trhání jsem si skoro ani nevšiml, že už je zub venku.

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• zubní kaz
  • protézy