Odhadovaná doba odpovědi:

Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Hotovost

Mykyta Gorokhov

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
Posuz...

• Angličtina,
  • Ruština

Účty sociálních médií

Umístění: Mykyta Gorokhov chirurgická extrakce zubu

Po předchozích kontrolách jsem byla jsem u pana doktora na vytržení dvou ulomených osmiček a předesílám, že jsem strašný srab. Celé to i s injekcemi trvalo 12 min, cítila jsem jen tlak. Pan doktor je profík, uklidnil mě a celý zážitek byl nakonec v pohodě, akorát jsem pak trochu oblbá a překvapená odcházela, museli si o mně myslet, že jsem úplně mimo. :) Nebudu váhat, až přijde řada na ty zbývající dvě osmičky nebo jiné záležitosti.

Umístění: Mykyta Gorokhov chirurgická extrakce zubu

K Dr. Mykyta Gorokhov chodím již několik let . Pokaždé odcházím maximálně spokojená a s odpovědí “VY JSTE PROSTĚ ÚŽASNÝ”Oceňuji jeho profesionalitu , preciznost , lidský přístup a bezbolestné ošetření . Je to prostě PROFÍK ve svém oboru !!!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Profesionál na svém místě. Pan doktor vždy vysvětluje jaká je situace a jaké jsou možnosti. Není co dodat.

Umístění: Mykyta Gorokhov Jiný

Pan doktor je SKVĚLÝ. Kdykoliv jsem měla problém, tak mi pomohl a nenechal mě čekat a objednal mě hned. Je milý, pečlivý a hlavně za mě borec, protože, jsem k němu přišla skoro s neřešitelným problěmem, který za necelý rok vyřešil tak, že bych mohla jít dělat modelku na úsměv. Pane doktore, klobouk dolů a díky za Váš přístup.
Zahrádkova Zdenka

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Pán Doktor je profesionál.
Rýchlosť akou mi vyčistil kaz a zub donastavil bola neskutočná,zub vyzerá skvele. Zákrok je vždy bezbolestný a pán doktor milý.
Jednoznačne odporúčam.

Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Nejlepší zubař. Precizní a příjemný pan doktor. Zákrok téměř nebolí.
Jsem spokojená a neměnila bych.

Umístění: Mykyta Gorokhov chirurgická extrakce zubu

Včerejší extrakce zubu proběhla neuvěřitelně rychle a bezbolestně . Pan doktor je skvělý. Mohu jen doporučit.

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Velmi ochotný a příjemný zubař, vždy vše trpělivě vysvětlí a snaží se najít co nejlepší řešení. Určitě velmi doporučuji i lidem co se bojí chodit k zubaři, tady Vás nic nebude bolet :)

Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Nejlepší zubař široko daleko!!! Jestli váháte a hledáte kam se objednat, tak na nic nečekejte :) K panu zubaři chodím už několik let a létám za ním dokonce i ze zahrančí. Kdysi mi Dobry Dent doporučil kamarád, protože jsem měla šílený strach z křesla i zákroků a stres i měsíc před termínem. Děkuji za nadstandardní péči, vždy všechno proběhlo bez bolesti a to včetně ošetření zubních kanálků u kolegy. Strach se rychle změnil v těšení se na každou další návštěvu. Nemůžu si Dobry Dent vynachválit!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Skvělý a příjemný lékař, který má zájem léčit, rychlý a správný úsudek při léčení, precizní práce, dostupnost místa- téměř centrum, jsem naprosto spokojena,

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Dr. Mykyta Gorokhov

Vážený pane doktore,
Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
Hezky den.

Dr. Mykyta Gorokhov