Odhadovaná doba odpovědi:

Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Hotovost

Mykyta Gorokhov

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
Posuz...

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština

Účty sociálních médií

Vždy jsem se bál zubaře jako čert kříže. Po zkušenostech s předešlými zubaři jsem se jim raději vyhýbal do té doby, než jsem navštívil pana Dr. Mykyta Gorokhov. Při každém zákroku mi vše vysvětlí, ptá se, jestli nic nebolí, prostě má o pacienta zájem. Jeho zákroky jsou bezbolestné a pečlivé. Také se mi líbí, že pokud jsem objednaný na danou hodinu, hned jdu na řadu bez zbytečného čekání. Velmi profesionální, ale zároveň lidský přístup. Pana doktora doporučuji všem, kdo shání dobrého zubaře. S ním se opravdu není čeho bát.

Dekuji za důvěru!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Veľmi priateľský a profesionálny prístup, súhlasím so všetkými názormi. Bol som len na kontrolu a som spokojný.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem jen na kontrole, takže jsem nepodstupoval nic dramatického, ale pan doktor Gorokhov se choval velmi příjemně, byl klidný a jeho přístup profesionální. Zajděte ).

Přidávám se k pozitivním recenzím a nemohu jinak, než potvrdit, že pan doktor Gorokhov pracuje profesionálně a rychle, k pacientům je milý, během zákroku se zajímá, zda nebolí, plomba nepřekáží apod., rád vše vysvětlí a navíc se dá prohodit i pár slov, co se netýkají jen vašich zubů, takže se člověk v ordinaci necítí až tak nesvůj :)

Musím souhlasit s ostatními názory zde. Pan Dr. Gorokhov je velmi profesionální, optimistický, má výborný přístup k pacientovi, vše vysvětlí a během zákroku se opakovaně ptá, zda něco nebolí. Trhání 8ček proběhlo velmi rychle a bezbolestně. Asi nejlepší lékař, kterého jsem zatím potkal. Vřele doporučuji

Vynikající zubař, profesionálně a hlavně bezbolestně mě dokázal napravit to, co jsem dlouhé roky zanedbával. Všem mohu jen a pouze dopuručit!

S prací pana doktora jsem opravdu spokojen a mohu jen potvrdit zdejší pozitivní recenze. K pacientům přistupuje osobně, vše vysvětlí, nabídne varianty (i podle finančních možností) a pracuje rychle. Je to sympaťák a fajn se s nim povídá. Pomohl překonat až panický strach ze zubařů... díky! :)

Dr. Mykyta Gorokhov

Děkuji za důveru a spoluprací))

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Recenze, které jsem zde četl, uplně odpovídají skutečnosti. Pan doktor je opravdu špičkový odborník.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes jsem po druhé navštívila pana doktora a jsem velice spokojená. Má k pacientům profesionální přístup a odvádí kvalitní práci. Navíc je velmi milý a trpělivě zodpovídá všechny otázky, i ty všetečné :D
Jen tak dál! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem velice spokojená, je to skutečný profesionál. Pokud neradi chodíte k zubaři, s tímto panem doktorem, názor změníte, já se k zubaři teď těším :)))

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Vážený pane doktore,
Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
Hezky den.