Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Běžný termín

Chirurgická extrakce zubu

Ošetření zubního kazu +4 Více

Prevence zubního kazu

Protézy

Vstupní prohlídka - noví pacient

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz

Protézy

Vstupní prohlídka - noví pacient

Zirkonová korunka

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubni kaz

Navsteva u pana doktora Gorokhova byl stres. Sla jsem se svym synem, kteremu jsem objevila dirky na dvou zubech. Z pana doktora jsem citila, ze pospicha, se synem se moc neparal. Syn brecel, bal se. Kdyz jsem pozadala o lokalni anestezii, doktor rikal, ze je zbytecna. Oba jsme odchazeli vynervovani. S psychikou pacienta pan doktor Gorokhov tedy vubec nepracoval. Jeden plusovy bod davam za velmi milou sestricku a hezke prostredi. Puvodne jsme chteli otestovat, ze bychom presli od stavajiciho doktora cela rodina, ale budeme rozhodne hledat jineho zubare ci kliniku, kde umi pracovat i s detmi.

Dr. Mykyta Gorokhov

Je to škoda,že tady doktor ne muže ohodnotit hovaní a jednaní pacientu.
Hezký den.

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• zubní kaz