Odhadovaná doba odpovědi:

Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Hotovost

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
Posuz...

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština

Umístění: Mykyta Gorokhov Jiný

Otresna komunikace, velmi vysoke ceny a navic za zruseny termin nam byla uctovano XXXX,- na coz jsme byli upozorneni az pri pristi navsteve pri placeni.

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

POZOR!!! Hodně opatrně!!! Je to nejlepší zubař v Praze!

Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - noví pacient

Při vstupní prohlídce mi pan Gorokhov nabídl okamžité vytrhnutí zubu (horní osmičky) s kazem. Zub jsem si nechal vytrhnout. Se zákrokem jsem byl spokojený – byl rychlý a díky lokálnímu umrtvení nebolel.
Pan Gorokhov se mnou komunikoval stručně a trpělivě a dával mi úplné odpovědi; byl jsem spokojený s naší domluvou.

Umístění: Mykyta Gorokhov Jiný

Dlouho jsem měl strach ze zubařů a děsil se návštěv u nich, ale pan doktor Gorokhov mě toho zbavil, vyřešil mi všechny problémy se zuby a nemám už žádný problém. Naprosto skvělá komunikace i ochota pomoci. Doporučuju všemi deseti.

Umístění: Mykyta Gorokhov Jiný

dala jsem na kladné hodnocení a objednala se k tomuto zubaři. Bez rentgenu mě odmitl přijmout tak jsem nejdriv musela podstoupit velky rentgen a pak jsem mohla do i
ordinace.Nic mě nebolelo ale skoro od stolu chtěl dělat kanálky a zubní kamen prý zásadně nedělá i když to pojišťovna hradí musite si to zaplatit na Dent . hygieně za 2tis.
Tak tady neee.Nevim kde se berou ty kladné komentáře .Je arogantní a nediskutuje.

Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Mám fakt komplikovaný zuby, v Praze jsem vystřídal asi 5 zubařů a pan Mykyta mě doslova zachránil. Chodím k němu už sedmým rokem a vím, že jsem v nejlepších rukou. Doporučuju ho, kudy chodím. :)

А
Umístění: Mykyta Gorokhov chirurgická extrakce zubu

Очень хороший специалист, работает быстро и максимально безболезненно. Очень рекомендую. Кстати пришла к нему также по рекомендации.

Umístění: Mykyta Gorokhov chirurgická extrakce zubu

Moc spokojena, že jsem dostala k doktorovi M. Gorokhovovi. Je moc příjemný. Rychlá a skvělá práce. Po extrakci zubu, necítila jsem žádnou bolest. Teď už se vůbec nebojím jít k zubaři.

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Přidávám se k zástupu kladně hodnotících pacientů. Nechávala jsem si vyměnit staré amalgámové plomby a musím potvrdit, že pan doktor je velmi rychlý, precizní, příjemný a vtipný. A opravdu to byla naprosto bezbolestná záležitost. Velice děkuji za krásný úsměv.

Umístění: Mykyta Gorokhov Jiný

Opět jsem se přesvědčila o tom, že pan doktor je prostě borec. Neuvěřitelná preciznost, rychlost a šetrnost. Přišla jsem po úrazu a pan doktor mi doslova zachránil úsměv Dávám tisíc hvězdiček a jednoznačně doporučuji!!! U šikovnějšího zubaře jsem ještě nebyla. a sestřičky také na jedničku.

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Dr. Mykyta Gorokhov

Vážený pane doktore,
Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
Hezky den.

Dr. Mykyta Gorokhov