Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan doktor je odborník a já mu velice děkuji za to, že díky němu vedu normální život. Své práci rozumí, stále se vzdělává a udržuje kontakty s dalšími lékaři, kteří mohou poradit a pomoci. Při mé hospitalizaci v Praze všichni hovořili o panu doktoru Muradovi jako o vynikajícím lékaři a já jejich názor sdílím. Jana Rohová

Bohužel musím hodnotit negativně. Po první konzultaci u pana doktora jsem si raději našla jiného endokrinologa. Neumí se chovat k pacientům, jeho přístup ke mě jako k pacientce byl velmi neprofesionální.

Výborný, výborný lékař! Jsem moc spokojen. Neměnil bych.

Nezlobte se, ale myslím si, že pan doktor, když působil v nemocnici, byl vynikající!!! a nyní v soukromé praxi už tento názor bohužel nesdílím. Dle mého názoru "polevil" a nebo se pohoršil. Jeho přístroj je opravdu nemoderní, měl by s tím něco konečně dělat. A je pravda, že pan doktor by měl více ctít lékařské tajemství - jsou věci, které by měly zůstat pouze lékařem a dotyčným pacientem.

Musím říci, že lidé možná sestru u tohoto lékaře nemají rádi, ale já ano, je pravda, že nevede zbytečné řeči, ale nikoho nepomlouvá, hledí si své práce, je zodpovědná, svědomitá a pracovitá a spravedlivá. Bere lidi tak, jak přijdou.
Pan doktor opravdu někdy zbytečně zvyšuje hlas a slyší to i bohužel lidé na chodbě, to by nemusel. Ale co by opravdu měl, si pořídit nový a hlavně kvalitní přístroj (z pojišťovny mu jde snad peněz dost), aby si ho mohl pořídit, pokud chce vykonávat dobře a svědomitě svou profesi. Lidé mu musí vyloženě o ultrazvuk štítné žlázy říci, což by měl pan doktor dělat sám od sebe automaticky a i pro klid pacienta.

Pan doktor je proště nejlepší... Hana Burianová

Jsem rád, že jsem se dostal pod ruku pana doktora Murada.Je to vynikající lékař,kterého znám.Bez zbytečných vytáček pošle na vyšetření, je precizní, ochotný, vstřícný, milý.Prostě doktor s velkým D.Znám jej už řádku let, a rád k němu i chodím na kontroly.Supr lékař, má na více, než být jen na obvodě.Akorád sestřičku nemá moc příjemnou.Ale to je asi jak se ona vyspí.Někdy je tak protivná a arogantní, že mě pokazí i náladu.

Pan doktora Murada velmi velmi doporučuji. Pan doktor není jen internista ale velmi výborný endokrinolog.Mě samotné zachránil život při mojí rakovině štítné žlázy. Všem vřele doporučuji, neznám lepšího.

Velmi dobrý internista.