Vrchlického 59, Jihlava
KontaktNemocnice Jihlava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: KontaktNemocnice Jihlava Jiný

Paní doktorka je opravdu profesionál a dostat se k ní do ambulance není žádná sranda. Možná proto může na někoho působit trošku hrr, ale pokud se kdokoliv podívá do jejího diáře, pochopí proč. Osobně se u ní léčím už asi 8 let a nikdy nebyl problém jí zavolat i NA OSOBNÍ ČÍSLO, což nevím, jaký z doktorů toto může nabídnout. Je skvělá a vtipná a opravdu špička ve svém oboru a to nejen na Vysočině.

G
Umístění: KontaktNemocnice Jihlava Lupénka

Paní primářka Nevoralová je člověk na svém místě ..od 5 let se léčím s lupénkou a minulý rok jsem ji měla na 70 procentech těla a nepomohl ani kortikoid a ani pobyt u moře(ten mi to spíše zhoršil) -u paní doktorky se léčím 4.měsíc a na sobě nemám téměř nic :) Zkušeností s doktory a léky mám za ta léta až až a nikdy jsem nebyla tak spokojená-jak s léčbou,tak profesionálním ale i lidským přístupem :) za mě má 1 s hvězdičkou a mužu jen doporučit :)

Paní doktorka Nevoralová je skvělý člověk a odborník, který mně ve dvou případech vyřešil věc, kterou jiní lékaři řešili měsíce a s naprosto chybnými diagnózami i léčebným postupem. Paní doktorka vyřešila vše v řádech dnů a já jsem jí za to neskonale vděčen. A to nemluvím o skvělém přístupu, který má paní doktorka vždy, když její ordinaci navštívím. Děkuji Vám paní doktorko. Fink Alois, Jihlava.

Zdá se, že autoři některých negativních komentářů paní doktorku moc dobře neznají! Paní Nevoralová mě učila dermatologii rok a půl, navíc léčí mého přítele od ekzému. Je skvělá...velmi milá, příjemná, pečlivá a lidská, svému oboru rozumí a rozhodně nic nepodceňuje! Jedním slovem - DOPORUČUJI!!

Paní doktorku mohu jen doporučit. V oblasti léčby akné je jednoznačně odborník. Sleduje aktuální možnosti léčby a snaží se pomoci. Její projev je sice trochu "zběsilý", ale určitě ne arogantní či neslušný.

Doktorka je velice příjemná . Vždy mně vyslechne . Na každou otázku jako jedna z mála doktorů odpoví . Na léčbu akné je skvělá , hodně lidem už pomohla . Všem tuto doktorku foporučiji .

Měl jsem velmi těžké akné! A paní doktorka mě z toho dostala! patří Jí velké dík.teď mám jen drobné jizvičky. děkuji
info Icq 429 575 026

velmi doporučuji, myslim že je empatická ale když nelze zvladat ty hrozné fronty v čekarne, kde se lidi předbihají a nadavaji si...je to slyšet i dovnitř ambulance, nelze se divit, že má paní doktorka na každeho meně času...ale je výborna lekařka, málo který kožni lékař tady takovy je!!!

K paní doktorce chodím pravidelně a můžu jedině doporučit. Negativní komentáře tu absolutně nechápu. Pokud jde o léčbu akné, tak nevím, nevím jestli máme na Vysočině lepší lékařku. Já o žádné rozhodně nevím a i proto maximálně doporučuji...

Paní doktorku doporučuji, je to jeden z mála kožních v Jihlavě, která tomu rozumí.
Horší jsou ty čekací doby v čekárně.