Mudr Zuzana Nevoralová, dermatolog Jihlava

Mudr Zuzana Nevoralová

Dermatolog

Vrchlického 59, Jihlava
KontaktNemocnice Jihlava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Tato lékařka by se měla věnovat pouze vědecké práci, pro práci s lidmi je však naprosto neschopná. Nemocnice by jí měla zaplatit další vzdělávání a praxi v Německu, aby se dozvěděla, že k práci lékaře patří vhodné zacházení s pacienty. Kdyby měla soukromou praxi, asi by se neuživila. Myslím, že by si mnoho lidí po prvním setkání s ní další návštěvu rozmyslelo. Je arogantní, nepříjemná, komunikuje sama se sebou, děti ani neosloví, člověk z ní má husí kůži. Neustále opakuje, jak je zaneprázdněná, ale to pacienta v době ordinace přece nezajímá.

Pokud paní doktorka je nejpříjemná a ještě k tomu není dobrá odbornice, tak ať zkusí nové zaměstnání. Nemá v nemocnici co dělat. Léčení je poslání, ne byznys. Dělá špatnou vizitku kožnímu oddělení.

Byla jsem u paní doktorky několikrát s dítětem. Pokaždé jsem jsem odcházela rozčílená a znechucená. Dlouhá čekací doba - paní lékařka děti neobjednává. Mezi tím tam chodí dospělí objednaní pacienti. Pak pět minut v ordinaci, během nichž na Vás vychrlí spoustu vět, které ani nestačíte vnímat. Diskuse ani názor pacienta nepřichází v úvahu. Pratický lékař nás poslal do jihlavské nemocnice (bohužel). Nechci vypadat jako nezodpovědná matka, a proto vytrvávám. Pokud jsou všichni lékaři v této nemocnici takoví, měli by ji zrušit.

Děkuji, ale už ne. Jako lékař mi nepomohla, jako člověk nepříjemná.

Kalamitní přístup k práci. Bez empatie. Opravdu nedoporučuji.