KontaktNemocnice Jihlava
Vrchlického 59, Jihlava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: KontaktNemocnice Jihlava Jiný

Dobrý den můj názor na Mudr Nevoralovou je takový moje dcera už od dětství trpí na velmi citlivou pokožku ,akné ,černé tečky téměř na celém obličeji nasadila léčbu duac lokálně differin po tom co nezabírali antibiotické masti mé dceři předepsala paní doktorka prášky antibiotika a po těch se dceři asi po měsíci dělalo nevolno tak jsme po domluvě řekli že stačí jen čtvrtka po dusledném dodržovaní předepsané léčby a jejím ukončením má dcera snad ještě horší pleť než na začátku léčby nemluvě o tom že moje dcera po roce už je psychicky zničená že ji nikdo neumí pomoc nyní hledáme pomoc na soukromých klinikách moc mě mrzí že paní doktorka nedokázala mé dceři nijak pomoc věřím že jistě bude odborník ve svém oboru třeba co se týče lupenky apod.

Umístění: KontaktNemocnice Jihlava Jiný

Arogantní, sebestředná žena. Možná lepší, kdyby se zavřela do vědecké laboratoře a bádala na poli teorie a výzkumu, kde asi využije své přednosti. Pro ordinaci nezpůsobilá. Skáče do řeči, nedává prostor na dotazy, dialog. Jen ona má správný názor. Nerespektuje jiné lékaře, názor, postup. Emoční kvocient, schopnost vcítit se, poradit, empatie, práce s pacientem ad hoc, tolerance k názoru a hledání kompromisů v léčbě / přístup k pacientovi je na mizerné úrovni. Plusem je dochvilnost (z naší i) lékařčiny strany, termíny dodrženy. Léčba probíhá asi necelý rok a pokaždé si říkáme, že měla "špatný den", ale příští návštěva je stejná. Prezentovaný názor je průnik názoru více členů doprovodu nezletilého pacienta v této ordinaci. Nikoliv osobní rovina. Prostor na reflexi a změnu.

Umístění: KontaktNemocnice Jihlava Jiný

Paní doktorka je opravdu profesionál a dostat se k ní do ambulance není žádná sranda. Možná proto může na někoho působit trošku hrr, ale pokud se kdokoliv podívá do jejího diáře, pochopí proč. Osobně se u ní léčím už asi 8 let a nikdy nebyl problém jí zavolat i NA OSOBNÍ ČÍSLO, což nevím, jaký z doktorů toto může nabídnout. Je skvělá a vtipná a opravdu špička ve svém oboru a to nejen na Vysočině.

Umístění: KontaktNemocnice Jihlava Lupénka

Paní primářka Nevoralová je člověk na svém místě ..od 5 let se léčím s lupénkou a minulý rok jsem ji měla na 70 procentech těla a nepomohl ani kortikoid a ani pobyt u moře(ten mi to spíše zhoršil) -u paní doktorky se léčím 4.měsíc a na sobě nemám téměř nic :) Zkušeností s doktory a léky mám za ta léta až až a nikdy jsem nebyla tak spokojená-jak s léčbou,tak profesionálním ale i lidským přístupem :) za mě má 1 s hvězdičkou a mužu jen doporučit :)

Paní doktorka Nevoralová je skvělý člověk a odborník, který mně ve dvou případech vyřešil věc, kterou jiní lékaři řešili měsíce a s naprosto chybnými diagnózami i léčebným postupem. Paní doktorka vyřešila vše v řádech dnů a já jsem jí za to neskonale vděčen. A to nemluvím o skvělém přístupu, který má paní doktorka vždy, když její ordinaci navštívím. Děkuji Vám paní doktorko. Fink Alois, Jihlava.

C

Chování paní doktorky mi nevadí, lékař má léčit a to se ona snaží nejlépe, jak může. Jen mě u ní trochu zaráží to doporučování brát lék se spoustou vedlejších účinků, většinou poměrně nebezpečných. Nejde o smrtelnou chorobu, myslím si, že ji lze léčit i lokálně. Lék je jihlavský vynález, mezi řádky je jasné, čí. Kde končí obětavost a začíná byznys? Tenhle přístup mi připadá tvrdý, asociální.

Zdá se, že autoři některých negativních komentářů paní doktorku moc dobře neznají! Paní Nevoralová mě učila dermatologii rok a půl, navíc léčí mého přítele od ekzému. Je skvělá...velmi milá, příjemná, pečlivá a lidská, svému oboru rozumí a rozhodně nic nepodceňuje! Jedním slovem - DOPORUČUJI!!

Tato lékařka by se měla věnovat pouze vědecké práci, pro práci s lidmi je však naprosto neschopná. Nemocnice by jí měla zaplatit další vzdělávání a praxi v Německu, aby se dozvěděla, že k práci lékaře patří vhodné zacházení s pacienty. Kdyby měla soukromou praxi, asi by se neuživila. Myslím, že by si mnoho lidí po prvním setkání s ní další návštěvu rozmyslelo. Je arogantní, nepříjemná, komunikuje sama se sebou, děti ani neosloví, člověk z ní má husí kůži. Neustále opakuje, jak je zaneprázdněná, ale to pacienta v době ordinace přece nezajímá.

Paní doktorku mohu jen doporučit. V oblasti léčby akné je jednoznačně odborník. Sleduje aktuální možnosti léčby a snaží se pomoci. Její projev je sice trochu "zběsilý", ale určitě ne arogantní či neslušný.

Pokud paní doktorka je nejpříjemná a ještě k tomu není dobrá odbornice, tak ať zkusí nové zaměstnání. Nemá v nemocnici co dělat. Léčení je poslání, ne byznys. Dělá špatnou vizitku kožnímu oddělení.