Fyzioterapeut Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Dvořákova 780, Frýdlant nad Ostravicí

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Individuální terapie • 350 Kč

Kurzy

Skupinové cvičení • 200 Kč +1 Více

Tejpování

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

350 Kč

200 Kč

Co nabízím:
individuální terapie pro děti i dospělé,
tejpování,
rehabilitace,
skupinové cvičení,
...

Léčené nemoci

• Problémy s páteří od blokád až po výhřezy
  • Bolesti hlavy
  • Funkční sterilita
Zobrazit všechny léčené nemoci

• fyzioterapeut

Umístění: Fyzioterapie Mgr. Monika Žídková Individuální terapie

Pani Zidkova mi hodne pomohla s ramenem a sestre s bederni pateri. Ma velmi lidsky a profesionalni pristup. Vrele doporucuji.

Umístění: Fyzioterapie Mgr. Monika Žídková Individuální terapie

Za me nejlepsi fyzioterapeutka jakou znam. Vzdy mi pomohla od akutnich bolesti a dala kupu rad jak vsemu predchazet. Je neskutecne empaticka a vstricna. Opravdu clovek na svem miste. Svou praci dela celym srdcem a je to znat. Moc dekuji za pomoc!

Taku děkuji.

Umístění: Fyzioterapie Mgr. Monika Žídková Částečný výhřez ploténky

Mgr. Žídková je odborník na svém místě, ochotná, vstřícná,s hlubokými znalostmi, pracuje s neskutečným citem. V době, kdy si se mnou lékaři nevěděli rady, infuze nezabíraly, stav se nelepšil a hrozila operace, mi pomáhala s obrovským osobním nasazením. Příběh mé krční páteře má zatím šťastný konec, paní magistro, mnohokrát děkuji, jsem Vám hluboce zavázána. Všem vřele doporučuji. V úctě M.Hustá

Umístění: Fyzioterapie Mgr. Monika Žídková bolestivé posunutí žeber

Monika mi svým profesionálním a citlivým přístupem pomohla od dvoudenní bolesti pod lopatkou, doporučila cvičení a já pocítila velmi rychlou úlevu a ústup bolesti. Mohu vřele doporučit!

Děkuji.

Monika je výborná fyzioterapeutka a vždy se snaží svým pacientům co nejlépe pomoct. Je profesionální, ale také i lidská, naslouchavá a kdykoliv se na ni můžete se svým problém obrátit. Pokud vás něco trápí, všem doporučuji ji navštívit!

Díky.
Jenom je škoda, že nedokážu pomoci úplně všem.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

jsem po mozkové přihodě co pro mne můžete udělat chodim jen optižne ojedne fh dekuji

Můžete zkusit Vojtovu metodu 2. generace. V Praze ji dělá Mgr. Václav Krucký

Mgr. Monika Žídková

Dá se rehabilitační metodami léčit roztroušená skleróza s parkinsonským syndromem? Myslím tím hlavně problémy s chůzí
a rovnováhou.

Dobré zkušenosti jsou s Vojtovou metodou 2. generace. V Praze to dělá Mgr. Václav Krucký