Pštrossova 1923/10, Praha 1, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 860 Kč

SUPER ZUBY

Poskytuje péči v oblasti zubní hygieny i bělení zubů.

Životopis:
Absolventka VZŠ v Praze, obor diplomovaná dentální hygienistka...

Léčené nemoci

• Zánět dásní
  • Zubní kámen
  • Onemocnění dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: SUPER ZUBY dentální hygiena

Po smluvení a potvrzení návštěvy přes web ZnamyLekar.cz mi bylo řečeno, že nejsem zanesena v systému a paní hygienistka již není na místě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: SUPER ZUBY Opakovaná návštěva bez Airflow

Paní byla velmi ochotná a milá. doporučuji pro každého

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík dentální hygiena (60min)

Paní/slečna je perfektní hygienistka. Dělá svoji práci pečlivě, příjemně a je velice ochotná, milá, umí dobře a profesionálně vysvětlit, jak čistit zuby.Též je velice zručná a pozorná, skoro by si člověk přál, aby byla zubařka a mohl mít vše vyřízené jen od ní. Zdá se, že se nám vrátila do Prahy, tak snad se podaří k ní znovu objednat. Moc děkuji. Já jsem na zuby extrémně přecitlivělá, ale ona opravdu umí velice šetrně a příjemně ošetřit.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Jiný

Výborná péče!!! 100% spokojenost. Vřele všem doporučuji...kdo hledá nejenom profesionální výkon ale i úžasný lidský přístup!!!

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Jiný

Skvělý přístup k pacientovi, profesionální práce.Vše vysvětlí nic nebolí, po ošetření názorně předvede jak pečovat o své zuby a dásně, přátelská atmosféra.Určitě doporučuji.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík dentální hygiena (60min)

Nikdy jsem na dentální hygieně nebyl, ale velká spokojenost!Milý a vstřícný přístup. Slečna Monika je prostě skvělá! Rozptýlila ihned zpočátku moje obavy,
pracovala šetrně, ale rychle, přitom žádnou bolest jsem téměř nezaznamenal.
Mohu jenom doporučit.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík Dentalni hygiena a airflow

Monika má vysoce profesionální a také velmi příjemný přístup. Během ošetření postupovala pečlivě a důsledně. Po celou dobu se mnou hovořila a vysvětlovala co a proč dělá nebo dělat bude. S výsledkem jsem velmi spokojen a těším se na další návštěvu. Vřele
Moniku doporučuji.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík

Paní Monika je výborná hygienistka, svojí práci dělá pečlivě a poctivě. Vše ochotně vysvětlí a pomůže. Mohu jen doporučit.

velmi příjemná a profesionální lékařka. Mohu jenom doporučit a jí poděkovat za kvalitu práce a přístup k pacientům.

Velmi profesionální a milý přístup. Zubní kámen odstraňuje citlivě a je velmi zručná. . Určitě budu její stálou pacientkou.Všem jen doporučuji.