výborná stomatoložka !!!

Paní zubařka Krupová je výborná! Vřele doporučuji!!!

příjemná, zručná, svědomitá a navíc hezká

jsem spokojena!

pani doktorka je pecliva ,trpeliva,prijemna a vzdy dobre informuje o zakroku a pouziva moderni metody jeji pece je vysoce profesionalni jsme s ni moc spokojeni
chodi k ni cela nase rodina DOPORUCUJI

Zubařů jsem se celý život bála, až panicky. Paní doktorka byla první, která si na první prohlídce se mnou prakticky jen povídala, právě o mých obavách. Navrhla možnost nechat si dát lokální anestezii i při běžných zákrocích, od té doby to využívám pokaždé :-) Všechny obavy se rozplynuly, na každou návštěvu se těším. Postupně, během let, mi paní doktorka opravila i ty zuby, které dle jejích předchůdců byly neopravitelné (zabarvené), mám teď opravdu krásný bílý úsměv. Nedokážu si už představit, co bych dělala, kdyby paní doktorka přestala ordinovat. Jezdím za ní i poté, co jsem se přestěhovala do jiného města, stojí mi to za to.

Absolutně nejlepší zubařka, kterou jsem kdy poznal a to v oblasti profesionality, tak lidského přístupu!!!Rád k ní chodím, ale na druhou stranu jsem rád, že mě zbavila starostí se zuby:-))

O

kvalitní péče, ochota, trpělivost, vše je u ní samozřejmost

Velmi dobrá zubařka.

Opravila mi všechny zuby, které mi skoro zničila dětská zubařka. Než jsem přešla k ní, tak jsem měla ze zubařů děsný strach. Díky ní chodím na prohlídky naprosto bez nervů.