Absolvent 1. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze obor zubní lékařství
Člen České stomatologické komory
Člen České Akademie Dentá...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Zánět dásní
  • Zánět zubů

• zubní lékař - stomatolog

Je to naprosto úžasná ženská!!! Je lidská a to je pro mě hlavní! A za dobrého doktora si klidně zaplatím a ráda ho ocením!
Přístup sestřičky je taky parádní!
Vřele doporučuji...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hezké prostředí, profesionální přístup, žádné čekání, vstupní prohlídka provedená velmi důkladně. Paní doktorku i sestřičku mohu jen doporučit.

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a vstřícné.Ošetření jsou velmi ohleduplná a kvalitní. Ordinace je moderně zařízená a čisťounká.Nemohu jinak,než všem vřele doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku mohu vřele doporučit. Profesionální a milý přístup, moderní ordinace, příjemné prostředí. Nemohu opomenout ani sestřičku, která je taky velice milá a sympatická.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Krásné, čisté, příjemné prostředí v centru Prahy. Smlouvy s pojišťovnami, ceny příznivé (v porovnání s jinými ordinacemi). Vstupní prohlídka provedena důkladně, pečlivě s milým a přátelským přístupem. Doporučuji určitě!!!

S paní doktorkou jsem naprosto spokojený, její ošetření vždy proběhlo v pořádku a a bez jakékoliv bolesti, sestřička bezvadná, prostě jen a jen doporučuji.

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den berete nové pacienty , dělate korunky a nastavby díky

Dobrý den, přijímáme nové pacienty a děláme korunky i nástavby.
Hezký den
Dr. Jiroušová

MDDr. Monika Jiroušová

Dobrý den, zajímalo by mě, kolik u vás stojí odstranění kazu jednoho zubu, dentální hygiena, atd..? Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, vše najdete na mých stránkách fimodent.cz.
S pozdravem
Jiroušová