Absolvent 1. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze obor zubní lékařství
Člen České stomatologické komory
Člen České Akademie Dentá...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Zánět dásní
  • Zánět zubů

• zubní lékař - stomatolog

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemné a usměvavé holky,u zubaře jsem nebyla leta a upřímně musím říct,že se na ně moc těším,mám z nich velmi dobrý pocit..doporučuji všem))Hanka

Ema W.: Obrátila jsem se na paní doktorku ohledně zaregistrování do ordinace pro malou dceru. Od počátku pozitivní, milý přístup. Při návštěvě jsem se nestačila divit. Samá legrace, úsměv, úžasný přístup k dceři i ke mně. Dcera dle slov paní doktorky a sestřičky nedostala plombu, ale hvězdičku:) Po dvou návštěvách v ordinaci dcera plakala, že jde na kontrolu AŽ za rok:) To mluví za vše co pro nás paní doktorka se sestřičkou udělaly. Přeji jim jen samé spokojené pacienty.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Po několika letech, co jsem nebyla u zubaře, jsem se konečně odhodlala, že ho navštívím. Nemohla jsem si vybrat lépe.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jak s paní doktorkou tak se setřičkou jsem velmi spokojená,lidský přístup, vše vysvětlit..
Prostě TOP.. a že je dnes těžké najít dobrou zubařku!!

Nikdy jsem neměla problémy se zubaři, vždy byli fajn, rychlí, pečliví, usměvaví a paní doktorka se k nim řadí. Pěkné prostředí, klid, milá zubařka, která Vám i ten kaz vyvrtá s úsměvem a nakonec Vám i řekne co a jak kolem péče o zuby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná zubařka, všem, kteří mají panický strach, doporučuji, neboť u této paní zubařky strach mít nemusíte.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mé dojmy po vstupní prohlídce jsou pozitvivní. Paní doktorka i sestřička byly milé a ochotné. Prostředí ordinace je pěkné a uklidńující.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní zubařka se sestřičkou jsou skvělé :), dlouhou dobu jsem zubaře nenavštívil a teď si vlastně říkám proč? Mohu jen doporučit !

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji za profesionální, pečlivý a velmi milý přístup jak paní doktorky, tak i sestřičky. Stankušová Bronislava

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sice jsem nikdy s návštěvou zubařů problém neměla, ale že se dají dělat věci líp, to zjistíte, až když narazíte na někoho podobného jako je paní doktorka a její úžasná sestřička. Zachránily mi zub, se kterým bych se pravděpodobně u jiných zubařů mohla leda tak loučit. Navíc paní doktorka všechno krásně vysvětlí, na jakékoli dotazy ochotně odpoví a všechno kvalitně a přitom šetrně ošetří. Ceny nedokážu porovnat, protože s takto kvalitní péčí jsem se dřív nikdy nesetkala, ale nemám pocit, že by zásahy jakkoli extrémně ruinovaly moji peněženku. Osobně mohu paní doktorku i s její skvělou sestřičkou jen doporučit.

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den berete nové pacienty , dělate korunky a nastavby díky

Dobrý den, přijímáme nové pacienty a děláme korunky i nástavby.
Hezký den
Dr. Jiroušová

MDDr. Monika Jiroušová

Dobrý den, zajímalo by mě, kolik u vás stojí odstranění kazu jednoho zubu, dentální hygiena, atd..? Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, vše najdete na mých stránkách fimodent.cz.
S pozdravem
Jiroušová