Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: UROMEDA s.r.o. Jiný

Jsem dlouholetým velmi spokojeným pacientem paní doktorky.

Umístění: UROMEDA s.r.o. Jiný

Pani doktorka velmi erudovana pomohla mi moje obtíže diagnozovat dekuji za vlídné ošetření i když už k ni nechodím rad na ni vzpominam

Umístění: UROMEDA s.r.o. Jiný

Rád bych se zde touto cestou připojil k bezpočtu velmi spokojených zákazníků paní doktorky MUDr. Moniky Hanákové a celého jejího týmu profesionálů. Podstoupil jsem zde operaci předkožky a jsem z toho nadšený.
Rád bych všem, co mají obavy řekl, že v porovnání třeba s bolestí zubů,
je tohle nesrovnatelné. Ani samotný zákrok, ani dny po operaci nejsou nijak bolestivé, spíš bych řekl, že je oblast jen jinak citlivá. Na začátku Vám paní doktorka vše ochotně, velmi podrobně vysvětlí a pak se můžete svobodně rozhodnout, co Vám dá smysl a i když já nemusel, vůbec toho nelituji, ba naopak. Pocity které teď mám jsou úžasné, nejen co se hygieny týká, ale i v intimním životě, a co je nejdůležitější, maximálně jsem tak přispěl k ochraně bezpečnosti moji partnerky.
Nebudu zbytečně opakovat všechen výčet kladných superlativ na paní doktorku, ale za vše MOC DĚKUJI a paní doktorky si velice vážím.

Obrátila jsem se s akutními potížemi na paní doktorku v době nouzového stavu karanteních opatření telefonem. Její vstřícný přístup byl vskutku mimořádný. S ochotou okamžitě pomoci, podrobným vysvětlením a zájmem o prevenci jsem se v takové míře dosud nesetkala. Postarala se o léčbu a i následně se přes celodenní vytížení zajímala. Mnohokrát děkuji.

Umístění: UROMEDA s.r.o. Jiný

Odbornice na svém místě. Mně paní doktorka zachránila život. Profesionální přístup. Vyšetření v ordinaci a odeslání na CT, vysvětlení zdravotního problému, doporučení operatéra a následná operace. Paní doktorka při operaci asistovala a po úspěšném zákroku mě stále kontroluje. Díky.

Umístění: UROMEDA s.r.o.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Má velmi příjemné, milé a lidské vystupování. Po vyslechnutí mých problémů a po sonografickém vyšetření ihned odhalila pravděpodobnou příčinu. Vše pěkně, názorně a srozumitelně vysvětlí. Nasadila léky, které do dvou dnů zabraly.

Paní doktorka Hanáková je odborník na svém místě. Měl jsem problémy se skrácenou uzdičkou. Podstoupil jsem tedy operativní zákrok FRENULOPLASTIKU. Měl jsem obavy, že to bude nepříjemné a bolestivé, ale po zkušenosti u paní doktorky Hanákové musím říct, že jsem podstoupený zákrok ani necítil. Od samotného lokálního umrtvení až po konečné šítí bylo všechno bezbolestné a rychle provedené. Ani po zákroku jsem necitíl žádné bolesti, protože mi bylo doporučeno hodně ledovat a vážně to pomohlo. Proto musím služby paní doktorky vřele DOPORUČIT.

Dneska jsem prodělala u paní doktorky cystoskopii a mohu se přidat jen k dalšímu názoru, že to nebylo nijak nesnesitelné. Spíš jsem cítila něco jako píchnutí větší jehlou u vstupu do močové trubice. Pálení při močení mám, ale není to tak strašné jako při zánětu. Doktorka milá a něžná, přišlo mi, že semnou soucítí a je jí líto toho, že to bolelo. Všechno mi vysvětlila namalovala, neměla jsem pocit, že by mě chtěla odbít, prostě jsem spokojená s takovým přístupem. A píšu všem co mají jít na cystoskopii k paní doktorce NEBOJTE SE !!! příjemné to není, ale nic hrozného, přestaňte číst hororové komentáře ostatních :)

Včera jsem podstoupila u paní doktorky cystoskopii a mohu jen potvrdit, že strach byl daleko horší. Tohle vyšetření jsem dříve v jiné nemocnici odmítla, ale nelituji toho. Cystoskop, který tam na mě tehdy čekal, mi opravdu naháněl hrůzu. Co mi vadilo ale nejvíc, chyběl mi lidský přístup a pochopení...urolog by měl být hlavně empatický, protože co si budeme nalhávat, komu by se do takového vyšetření chtělo, ale samozřejmě je potřeba problémy řešit včas. Paní doktorka Hanáková je mimořádně vnímavá žena i výborná doktorka, empatická, šetrná...opravdu se vůbec není čeho obávat, cystoskopie mě ani trochu nebolela, jen to malinko píchlo a za 2 minuty bylo po všem. Ještě jednou moc děkuji paní doktorce i sestřičce.

Byla jsem před týdnem u paní doktorky na vyšetření. Musím ocenit její profesionalitu, zejména důraz na prevenci. Podstoupila jsem i cystoskopii, o které jsem slyšela jen hrozné historky. Paní doktorka je extrémě JEMNÁ!! Celé vyšetření bylo velmi rychlé a nebolestivé. Pocítila jsem pouze malinké krátké "píchnutí". Všem, kde se ještě cestoskopie bojíte, zdůrazňuji, že u této paní doktorky to opravdu je úplně zbytečné. Ještě jednou chválím. Kéž by takto empatických lékařů bylo víc. Jana Matyášová