Anny Letenské 8, Praha 2, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 12 let

Individuální psychoterapie • 600 Kč

Partnerská psychoterapie • 1 200 Kč

Psychosociální poradenství • 600 Kč +1 Více

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

1 200 Kč

monikadvorakovaa@gmail.com
Centrum komunikace, z.s.

Poskytuji systematickou psychoterapii a psychosociální poradenství dospělým ...

Léčené nemoci

• Úzkost
  • Deprese
  • Posttraumatická stresová porucha
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Centrum komunikace z.s.

Doporučuji společnou práci na změně s paní doktorkou Dvořákovou. Umí vytvořit bezpečí, klid a zároveň pracuje na změně, která je v psychoterapii klíčová. Velmi příjemné prostředí, užitečné setkávání. Díky za takové služby, jsou lidské, profesionální a užitečné. Doporučuji.

Umístění: Centrum komunikace z.s. Úzkost

Paní doktorka je velmi empatická a příjemná osoba. Vystupuje velmi profesionálně, dokáže navodit důvěru a tudíž jsem neměl žádné zábrany se jí svěřit se svými velmi osobními záležitostmi. Vřele doporučuji.

Umístění: Centrum komunikace z.s.

Paní doktorka je opravdu skvělá. Cítila jsem se bezpečně, nebála jsem se mluvit i o věcech, které byly pro mě opravdu těžké. Je velmi trpělivá, příjemná a moc mi pomohla. Určitě doporučuji!

Umístění: Centrum komunikace z.s.

Paní doktorka Dudová umí velmi dobře naslouchat a pracovat s lidmi. Chodím k ní už 3 měsíce a jsem velmi spokojený. Prostředí, ve kterém terapie probíhá je velmi příjemné a neformální, takže se tam člověk necítí jako u "doktora":) Děkuji za dosavadní pomoc a vřele doporučuji.