Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Anny Letenské 8, Praha 2, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod, Hotovost

Individuální psychoterapie • 600 Kč

Partnerská psychoterapie • 1 200 Kč

Psychosociální poradenství • 600 Kč +1 Více

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

monikadvorakovaa@gmail.com Centrum komunikace, z.s. Poskytuji systematickou psychoterapii a psychosociální poradenství dospělým a mladým dospívají...

• Úzkost

1 200 Kč

Psychosociální poradenství

Psychoterapie dětí a mladistvých

Umístění: Centrum komunikace z.s.

Doporučuji společnou práci na změně s paní doktorkou Dvořákovou. Umí vytvořit bezpečí, klid a zároveň pracuje na změně, která je v psychoterapii klíčová. Velmi příjemné prostředí, užitečné setkávání. Díky za takové služby, jsou lidské, profesionální a užitečné. Doporučuji.

Umístění: Centrum komunikace z.s. Úzkost

Paní doktorka je velmi empatická a příjemná osoba. Vystupuje velmi profesionálně, dokáže navodit důvěru a tudíž jsem neměl žádné zábrany se jí svěřit se svými velmi osobními záležitostmi. Vřele doporučuji.

Š
Umístění: Centrum komunikace z.s.

Paní doktorka je opravdu skvělá. Cítila jsem se bezpečně, nebála jsem se mluvit i o věcech, které byly pro mě opravdu těžké. Je velmi trpělivá, příjemná a moc mi pomohla. Určitě doporučuji!

Umístění: Centrum komunikace z.s.

Paní doktorka Dudová umí velmi dobře naslouchat a pracovat s lidmi. Chodím k ní už 3 měsíce a jsem velmi spokojený. Prostředí, ve kterém terapie probíhá je velmi příjemné a neformální, takže se tam člověk necítí jako u "doktora":) Děkuji za dosavadní pomoc a vřele doporučuji.

• Úzkost
  • Deprese