Mojmír Sedláček, otorinolaryngolog Hlučín

MUDr. Mojmír Sedláček

Otorinolaryngolog

Čs. armády 6a, Hlučín
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Názory zde mne vyděsily, ale naštěstí opak byl pravdou. Pan doktor byl hodný, vše mi vysvětlil a při čištění uší mi dával vědět, co bude dělat a když bude bolet, že mám říct. Takže můj názor je kladný. I když si matně vzpomínám, že když jsem byla malá, byla jsem u něj píchat uši jak já, tak můj bratr a nejlepší vzpomínky na to (na jeho přístup) ani jeden nemáme..

Výborný doktor!!! Doporučuji

profesionál

Nemůžu s vámi dámy souhlasit, pan dr. byl na našeho malého (4roky) velmi příjemný, vše mu pečlivě vysvětlil, co a jak s ním bude dělat a za odměnu rozdává megalentilky a obrázky:-) Malý z něho žádné trauma nemá a nebojí se ho, což je to nejdůležitější.

K panu doktorovi chodím já a také má dcerka.Pan doktor s ní komunikoval velmi mile a i přes nepříjemné vyšetření zachoval klid.Doporučuji!

Zapomněla jsem tohoto výborného lékaře ohodnotit,takže chybu napravuji.Zdravím celý team a přeji hodně spokojených pacientů

Š

Velmi dobrý odborník v minulosti mi hodně pomohl.

Byla jsem u pana doktora s malými dětmi. Pan doktor podle mě nemá občas dost trpělivosti a děti na něho nemají ty nejlepší vzpomínky, ale jinak je to dobrý lékař.