Mojmír Sedláček, otorinolaryngolog Hlučín

MUDr. Mojmír Sedláček

Otorinolaryngolog

Čs. armády 6a, Hlučín
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Bolest ucha dcery.

Pan doktor dceři udělal výplach ucha, zjistil plíseň na bubínku. Předepsal mast a ať jí to 2x týdně někdo namaže vevnitř. Při kontrole u jiné lékařky jsem se dověděla, že ucho je "rozedrané" výplachem, mast se už dávno nedává a pan doktor jaksi zapomněl vzít stěry kvůli cílené léčbě. K tomuto lékaři opravdu nikdy ! Nedoporučuji !

Došla jsem do ambulance s akutní bolesti ucha o pul 12. Sestra mi řekla že jede podle objednávek a vezme mě na konci ordinacích hodin, ten den měli do pul 4. Nakonec jsem skončila na pohotovosti na Fifejdach. Nedoporučuji, v té ambulanci mě už nikdy neuvidí.

byla jsem u něho s 19.měsičním synem na kontrole a už nikdy více, 15 min. se mu hrabal v uších, přišlo mi že se v tom strašně vyžíva.. malý strašně plakal nemohla jsem ho ani udržet..:( takže za mně k panu doktorovi s dítětem už nikdy více a sama bych tam taky nešla!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud máte možnost zvolit jiného lékaře, tak to udělejte. Kdo se neobjedná, může čekat 4 hodiny i více a kdo objednaný je, ten taky čeká. Vybavení ordinace se mi zdá zastaralé. A konkrétně pan lékař je pro starší pacienty. Sem bych s menším dítětem nikdy nešla. Za sebe můžu říct, že k němu, už nikdy víc.