Odborný lékař ušní, nosní, krční
Čs. armády 6a, Hlučín

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

S akutním zánětem,tedy bez objednání jsem s teplotou čekala tři hodiny. V ordinaci jsem se musela vyzout do ponožek,jiná alternativa,třeba návleky není. Na nic se neptal,jen si přečetl informaci od sestry a přistoupil k zákroku o kterém nic neřekl. Neempatický,nekomunikativní. Celou dobu byl zamaskován rouškou,i při mém příchodu a odchodu takže vůbec nevím,jak ten člověk vypadal. Velmi nepriřijemný totalitní zážitek.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Ano, potvrzuji delší čekací dobu pokud nejste objednáni, což ale nepovažuji za nic nestandardního. Pan doktor je odborník, věnoval se mi a hlavně mi pomohl, stejně tak i moji sestře a její dceři. Děkujeme a doporučujeme!

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Potvrzuji převažující názor ohledně dlouhého čekání na ošetření. Moje matka byla objednaná na 10 hodin. Délka vyšetření pacientů byla cca 30 minut. Nevím jaký je zde systém objednávek, ale přišla na řadu jako poslední, výplach ucha zabral 10 minut, ale čekaly jsme 4 hodiny. Bylo by asi užitečné problém objednávek řešit.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Názory zde mne vyděsily, ale naštěstí opak byl pravdou. Pan doktor byl hodný, vše mi vysvětlil a při čištění uší mi dával vědět, co bude dělat a když bude bolet, že mám říct. Takže můj názor je kladný. I když si matně vzpomínám, že když jsem byla malá, byla jsem u něj píchat uši jak já, tak můj bratr a nejlepší vzpomínky na to (na jeho přístup) ani jeden nemáme..

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Kontrola

Pokud jdete akutně nebo na kontrolu s dítětem, které bylo předtím na pohotovosti a nejde se už objednat, tak se připravte na čekání klidně i do konce ordinační doby, protože bere lidi podle objednávek a na to, že malé dítě čeká klidně i 3 hodiny nehledí. Je mu to úplně jedno. Může být pečlivý či odborník, ale to není všechno!!!!!!!

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Bolest ucha dcery.

Pan doktor dceři udělal výplach ucha, zjistil plíseň na bubínku. Předepsal mast a ať jí to 2x týdně někdo namaže vevnitř. Při kontrole u jiné lékařky jsem se dověděla, že ucho je "rozedrané" výplachem, mast se už dávno nedává a pan doktor jaksi zapomněl vzít stěry kvůli cílené léčbě. K tomuto lékaři opravdu nikdy ! Nedoporučuji !

Došla jsem do ambulance s akutní bolesti ucha o pul 12. Sestra mi řekla že jede podle objednávek a vezme mě na konci ordinacích hodin, ten den měli do pul 4. Nakonec jsem skončila na pohotovosti na Fifejdach. Nedoporučuji, v té ambulanci mě už nikdy neuvidí.

byla jsem u něho s 19.měsičním synem na kontrole a už nikdy více, 15 min. se mu hrabal v uších, přišlo mi že se v tom strašně vyžíva.. malý strašně plakal nemohla jsem ho ani udržet..:( takže za mně k panu doktorovi s dítětem už nikdy více a sama bych tam taky nešla!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Výborný doktor!!! Doporučuji

Pokud máte možnost zvolit jiného lékaře, tak to udělejte. Kdo se neobjedná, může čekat 4 hodiny i více a kdo objednaný je, ten taky čeká. Vybavení ordinace se mi zdá zastaralé. A konkrétně pan lékař je pro starší pacienty. Sem bych s menším dítětem nikdy nešla. Za sebe můžu říct, že k němu, už nikdy víc.