Umístění: Poliklinika Agel a.s. artroskopie kyčle

Pan primář Rafi je odborník na svém místě. Velice příjemný s lidským přístupem. Do lepších rukou jsem se dostat nemohla. Díky!

Havlíčkova 69, Kroměříž
Kroměřížská nemocnice a.s (mapa)

Jeremenkova, Olomouc
Poliklinika Agel a.s. (mapa)

primář ortopedického oddělení Kroměřížské nem. a.s. od 1.1.2017 od 2000-2017 ortopedicko-traumatologické odd. nemocnice Přerov I. atestace z oboru o...

Umístění: Poliklinika Agel a.s. artroskopie kyčle

Pán doktor má profesionální přístup a je velmi příjemný a usměvavý k pacientům,je odborník na pravém místě.

Dobrý den. Vynikají lékař-prodělal jsem osteotomie pravého kolene .:.chodím a cítím se velice dobře
Jeho přístup k lidem je velice pěkný a říkám ,, vynikající lékař. Moc a moc děkuji Nebl Leopold

Jeden z nejlepších v Přerově. Skvělý!
Po těžkém zranění kolene jsem prodělal dvě operace - obě u doktora Rafiho. 4 týdny po operaci plastiky vnitřního zkříženého vazu začínám pomalu chodit.
Děkuji moc pane doktore.

Bužek David

Vynikající ortoped a skvělý člověk,výměnu mého velmi poškozeného kolene po několika předchozích operacích vazů,(všech,včetne zadního křížoho)plastice předního,zničené čéšky pan doktor zvládl na jedničku s hvězdičkou,dnes osmý týden po operaci doma bez holí a bolestí...Moc děkuji pane doktore Rafi!!!

Výborný výsledek operace a rychlý návrat do práce.Maximální spokojenost.Díky tomuto zákroku -operace kolene-jsem schopen prakticky bez omezení pokračovat v mém zaměstnání a jezdit i nadále na montáže do zahraničí.

Názor přidán dne 16.12.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Poliklinika Agel a.s. artroskopie kyčle

Jeden z nejlepších v Přerově. Skvělý!
Děkuji moc pane doktore.

Bužek David

Názor přidán dne 16.12.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

36 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, po 3 letech bolesti v koleni jsem si nechala udelat magnetickou rezonaci ktera zjistila dve ruzne praskliny v menisku. Jedna hruba podelna v lateralnim a jedna mensi vertikalni v medialnim. Mam problemy jen kdyz jdu na turu a jdu pres 10 kilaku. Vylezu na jakoukoliv horu ale jit dolu je problem. Rekla bych ze jsem nadprumerne aktivni clovek, v dobre kondici - 40 let. Posledni 3 tydny mi koleno otece po jakekoliv sportovni aktivite. Podle poslednich studii mnoho fyzioterapu uprednostnuje posileni svalu radsi nez operaci. Hlavne kdyz jsou praskliny v bile neprokrvene zone, ktera se musi spise odriznout. Co doporucujete pro aktivniho cloveka? Myslite ze praskliny v menisku budou vzdy zpusobovat problemy pokud se nespravi? myslite ze je rozhodne lepsi zkusit posilit nohu spravne s fyzioterapeutem nebo si myslite ze se koleno vice a vice poskozuje?
    Cetla jsem statistiky ze jen 67% operaci menisku je uspesna tak aby koleno bylo uplne zdrave - a to jen kdyz byly praskliny v cervene zone. Jake mate zkusenosti vy? Moc dekuji za vase nazory a vas cas uprimne ocenuji.

Artroskopicky je to velice setrne, sutura menisku lze provest presne dle rozhodnuti operujiciho lekare

Prim. MUDr. Moheb Rafi

• Dobrý den, pred par dny jsem byla na chirurgii na rentgenu, jelikož mě od minulého víkendu bolí noha. Lyzovala jsem, ale nespadla jsem nic. Je možné ze to mam z lyžáků nějak otlacene.
    Ale na rentgenu nic nenašli a jen mi řekli at si to mazu a leduju. To dělám už několik dni a furt to bolí, ze nemůžu na tu nohu vůbec doslapnout. Mam to furt hodně natekly a bolí to. Za týden mam svůj maturitní ples a potřebuji dostat nohu do lodiček. Mam zajít na ortopedii nebo si koupit sama ortezu aby mi to do týdne splasklo a hlavně aby to nebolelo a mohla v pohodě chodit.
    Dekuju

dobrý de, když se vaše obtíže do pár týdnů po intenzivní terapii (lokální mazání, bandážú) nezlepšeí pak navštivte ortopéda. s pozdravem R

Prim. MUDr. Moheb Rafi

• klinická biochemie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)