Ortoped Více

primář ortopedického oddělení Kroměřížské nem. a.s. od 1.1.2017
od 2000-2017 ortopedicko-traumatologické odd. nemocnice Přerov
I. atesta...

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s Jiný

Těžkou operaci (TEK kyčelního kloubu) provedl pan doktor Rafi naprosto skvěle a díky tomu můžu bez bolesti fungovat. Děkuji. Výborný přístup i nemocnice.

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s Jiný

Děkuji panu Primáři Rafimu za jeho odborný přístup. Provedl mi dézu hlezna s fantastický výsledkem. Chodím, lyžuji, jezdím na kole. Jiní ortopédové neměli odvahu mě operovat, pouze pan primář se rozhodl ihned, i když mě upozornil, že se jedná o vážnou operaci, kterou nedělá často. Velmi si ho vážím a doporučuji.

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s Jiný

Děkuji p. primáři Mudr. Rafimu za skvěle odvedenou práci při TEP kolene. Velmi si ho vážím za vysokou profesionalitu, lidský a vstřícný přístup k pacientům, trpělivé vysvětlení, úsměv a klid. Oceňuji obětavou práci a milé chování všech lékařů, sestřiček a dalších zaměstnanců ortopedického oddělení. Děkuji Helena Přibylová.

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s Jiný

Vynikající lékař, k tomu úžasný člověk a toto spojení se v dnešní době jen ztěží najde !!! Přeji panu primáři nejen hodně spokojených pacientů, ke kterým patřím i já, ale aby mu zůstalo při výkonu jeho povolání i hodně času pro jeho blízké a k odpočinku.

Prim. MUDr. Moheb Rafi

děkuji za Vaše slova, moc si toho cením.

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s operace kolene

Dobrý den
Chtěla bych poděkovat panu přimáři Mohebu Rafimu (perfektní lékař se srdíčkem na dlani) a jeho skvělému operačnímu týmu. Jsem po operaci kolene, cítím se skvěle.
Chtěla bych poděkovat všem, kteří tam pracují, sestřičkám a pomocnému personálu. DĚKUJI L.Rokytová

Umístění: Poliklinika Agel a.s. artroskopie kyčle

Pan primář Rafi je odborník na svém místě. Velice příjemný s lidským přístupem. Do lepších rukou jsem se dostat nemohla. Díky!

Pán doktor má profesionální přístup a je velmi příjemný a usměvavý k pacientům,je odborník na pravém místě.

Dobrý den. Vynikají lékař-prodělal jsem osteotomie pravého kolene .:.chodím a cítím se velice dobře
Jeho přístup k lidem je velice pěkný a říkám ,, vynikající lékař. Moc a moc děkuji Nebl Leopold

Jeden z nejlepších v Přerově. Skvělý!
Po těžkém zranění kolene jsem prodělal dvě operace - obě u doktora Rafiho. 4 týdny po operaci plastiky vnitřního zkříženého vazu začínám pomalu chodit.
Děkuji moc pane doktore.

Bužek David

Vynikající ortoped a skvělý člověk,výměnu mého velmi poškozeného kolene po několika předchozích operacích vazů,(všech,včetne zadního křížoho)plastice předního,zničené čéšky pan doktor zvládl na jedničku s hvězdičkou,dnes osmý týden po operaci doma bez holí a bolestí...Moc děkuji pane doktore Rafi!!!

49 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, utrhl jsem si před pár týdny přední kolenní vazy, je možné bez nich normálně fungovat, aniž by se časem vyvinula v koleni artróza, například kdybych nosil permanentně ortézu?

Děkuji.

dobrý den, poranění vazů zanechá trvalý následek jako je nestabilita, nošení permanentní ortézy není řešením. I při běžné chůzi potřebujete vaz. s pozdravem Rafi

Mám plánovanou operaci kyčle, je mi 70 let
není to v současné době přílišné riziko? Děkuji

Dobrý den,věk není rozhodující!