Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

2.5

S paní doktorkou jsem byl velmi spokojen. Byla velmi příjemná a ochotná, stejně tak sestra. U negativních názorů se spíš kloním k tomu, že pacienti byli u její kolegyně, která občas ordinuje ve stejné ordinaci. Návštěvu u paní doktorky mohu doporučit.

Paní dokotorka je moc fajnová a sestřička je vždy vstřícná. Když jsem přišla, čekala jsem chvilku, zkontrolovala všechno i to, co nebylo potřeba. Doporučila mi, co dál dělat. Ceny ohledně kosmetických zákroků mají dobré. Já jsem byla velice spokojená.

Paní doktorku Večeřovou jsem navštívila již několikrát v její ordinaci a pokaždé byla velmi milá, vstřícná a ochotná, taktéž i její sestřička. Co ale je nejvíc obdivuhodné, je její vynikající manuální zručnost. Myslím, že řada předchozích negativních ohlasů se týká druhé lékařky, která tam nyní pokud vím ale už nepracuje.

nejlepší

Paní doktorce Večeřové děkuji, u mé 10leté dcery zjistila nádor kůže. To co následovalo a s jakou rychlostí jsem si uvědomila až za dlouho.Co všechno zajistila a i mě podpořila. Paní doktorka ordinuje i u nás na Mělníku a v Motole na onkologii jí chválili. Ještě jednou děkuju Staňková

schopna,nepara se s tim, rychle a strucne poradi

Tak k téhle paní doktorce chodím rád. Nekomentuji občasné dlouhé čekání v čekárně, to je bolest v celé poliklinice na Čerňáku. Citlivý přístup, a pokud dojde k zákroku, velmi šikovné prstíky. Doporučuji.

Do této ordinace jsem volala, ale prý se neobjednává. Vydala jsem se tam v jednu středu odpoledne a naštěstí jsem natrefila na pí. doktorku Večeřovou. Byla naprosto vstřícná, milá, ochotná a ačkoliv jsem se na kožní malinko zdráhala jít, z návštěvy u ní mám naprosto skvělý pocit. Mohu vřele doporučit. Nechápu, jak s ní může být někdo nespokojen. (Nejde náhodou o záměnu s druhou paní doktokou, se kterou sdílí ordinaci?)

V ordinaci jsou dvě lékařky - MUDr. Večeřová - několikrát mi řezala znaménka a je výborná - velice příjemná a MUDr. Kyslíková - nedoporučuju, měla jsem pocit, že ji obtěžuju a bez nějakého jiného návrhu mi hned psala kortikoidy. S počtem lidí v čekárně a předčasným koncem ordinační doby souhlasím, ale bylo to vždy u MUDr. Kyslíkové (alespoň v mém případě).

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Byla vždy profesionální a pečlivá, přitom zároveň velmi milá a přívětivá. Souhlasím s tím, že sestřička by mohla být laskavější.