Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Trocha empatie a vstřícnosti by ordinaci neuškodila..

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Nedoporučuji. Nezdvořilá, arogantní, nezájem o vyléčení pacienta. Sprostě okřikla dceru, která se se jí pak bála, paní doktorka rychle napsala recepty na léky dle své preference a vyhodila nás z ordinace, ať nezdržujeme. Nevěřila bych, že takoví lékaři existují...

Umístění: Poliklinika Černý Most

Nejhorší Lékař kterého jsem potkala. Totální nezájem o pacienta. Když jsem ji říkala svůj problém tak koukala všude možně okolo a o mast jsem si musela vysloveně říci, že to prostě bolí a paní doktorce to bylo upřímně řečeno úplně ukradené.

Umístění: Poliklinika Černý Most Alerická reakce

Naprosto příšerná zkušenost. Jsem těžký astmatik a dostal jsem těžkou alergickou reakci na jeden z léků, celé tělo mám zarudlé a potřeboval jsem akutní pomoc. Má praktická lékařka mne nahlásila a ihned mě poslala právě k paní Večeřové. Ta mi řekla, že když nejsem objednaný, že jsem bez šance a ať počkam 4 TÝDNY. Mluvila se mnou jako s totálním hlupákem a nakonec to ukončila tím, ať si zkusím počkat, že na mou akutní žádost MOŽNÁ dojde řada. Tomuhle člověku by měli okamžitě vzít licenci, protože si neváží své práce ani pacienta.

že jsem si nepřečetla recenzi dříve něž jsem se nechala vyšetřit, to byla chyba. Jako doktor a hlavně lidsky úplně neschopná. Kožní problém pacienta ji vůbec nezajímá, odškrtne pro pojišťovnu vyšetření a naschle. Dorazila jsem tam s velkými pigmentovými skvrnami, svědili a uvnitř se tvořila bulka. Ze dvou metrů vyhodnotila, že mě to svědit nemůže a nic se neděje, jedná se o pigmentovou skvrnku. Tak se přesvědčuji, že mě to nesvědí ale po 14 dnech, jedu na Karlák :(

Arogantní a neprofesionální! Mého ani ne ročního syna vykázala z ordinace, že prý jí bolí hlava a nemíní ho poslouchat. Namísto kožního problému, řešila jeho dlouhé řasy - to prý není fér, aby je kluk měl tak dlouhé.
Synův problém nevyléčila, ony totiž kortikoidy nejsou lék, ale to ví jen lékař, což tato paní rozhodně není. I přes tel. objednání jsme čekali téměř dvě hodiny, upozornili jsme sestřičku, že jsme objednaní a že spěcháme s dítětem na další vyšetření - absolutní nezájem, ať se prý rozhlédneme, jak je v čekárně plno.
Jediný, kdo by měl paní Večeřovou navštívit, je lékařská komora a odebrat jí okamžitě licenci!

Rozhodně nedoporučuji, neléčí, jen potlačuje příznaky choroby, vše bere na lehkou váhu, nic Vám nevysvětlí, jen Vám vnuti značkovou PŘEDRAŽENOU kosmetiku, která ale nemá žádný efekt. Byla jsem u ní dvakrát od 6. měsíce svého syna, který trpí atopakem. Obě návštěvy proběhly stejně, napsala nám masticku, kterou jsme měli 14 dní aplikovat na postižená místa, až později jsem zjistila, že se jedná o kortikoidy, což se mi neobtěžovala říci! Jen měla pokaždé řeči o tom, že syn je ještě v pohodě, že kdybych viděla ty, kteří mají postiženou kůži popraskanou, krvavou a zanicenou... To mě ale vůbec nezajímá, to jsem ji tedy měla obtěžovat až když bude srmtav mého syna alarmující? A že se chudinka nemohl v klidu vydpinkst, protože ho celé tělíčko svedilo, to jí vůbec nezajímalo, to prý holt už tak s atopakem bývá. Navíc nám řekla, že mu máme do koupele přidávat oleje, prý je jedno jaké, hlavně ať tam neco je, při té příležitosti mi hned vlepila do ruky vzorek prý úžasného oleje, který stál tisíc korun a byl absolutně na nic. Pořídili jsme levandulovy, tak nám ho odkyvala. Ze by nás poslala na alergologii, ji ani nenapadlo. Momentálně dochazime k jiné lekarce a synuv stav se konečně zlepšuje, kortikoidy jsme dostali jen na tři dny a k tomu spoustu jiných účinných kosmetických přípravků, léků a hlavně spoustu užitečných rad! Paní Večeřová není lékař, ale obyčejný šlendrián! Ponechat syna v její péči, tak by dnes už jeho kůže mokvala a byla zanicena. NEDOPORUČUJI s radim Vám, abyste se ji obloukem vyhnuli!

Před 6 roky jsem byl u paní doktorky s akné - měl jsem bouličku na levé tváři. paní "doktorka" řekla že není jiný způsob než mi tvář rozříznout a zašít a že jizva po 3 letech zmizí. ( boule nebyla skoro ani vidět ) 3x jsem zdůraznil že nechci mít doživotně znetvořený obličej...a že ji chci pouze zmenšit ( píchnout ) po 6 letech mám ve tváři 5 děr a jednu obří díru po zákroku.Vůbec tam nechoďte.

Na přístup k pacientovi bych si nestěžovala, ale co se týče ordinační doby, absolutně ji tady nerespektují. Přišla jsem v 15:00 s tím, že doktorka ordinuje do 17:00 a na dveřích byl lísteček "Příjem pacientů ukončen". Tak mám příště čekat od rána?

S paní doktorkou jsem byl velmi spokojen. Byla velmi příjemná a ochotná, stejně tak sestra. U negativních názorů se spíš kloním k tomu, že pacienti byli u její kolegyně, která občas ordinuje ve stejné ordinaci. Návštěvu u paní doktorky mohu doporučit.