Ambulance Velká Vala

Gynekologicko-porodnická ambulance

Velká Vala, Nymburk

Ambulance Velká Vala

Léčené nemoci

• Gynekologická onemocnění, komplexní péče v těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Paní doktorka, opravdu léčí. Nedělá zbytečně vaginální vyšetření v těhotenství. Mam v ní plnou důvěru a jsem nadmíru spokojená.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka Sládková mi hodně pomohla v době kdy jsem už vzdala možnost otěhotnět. Ke každému problému se kterým jsem přišla přistupovala citlivě, vše vysvětlila a pomohla.
Její vyšetření jsou citlivá a rychlá což je u gynekologa až překvapující. Vše co jsem potřebovala mi pomohla zařídit a poradit a myslím si, že díky jejímu optimismu se nám podařilo otěhotnět. Pak, když manžel nestihl první sceening dovolila paní doktorka při další kontrole aby byl manžel přítomen u vyšetření a mohl se podívat se na utrazvuku poprvé na naše miminko. S takovým chováním jsem se u lékaře ještě nesetkala a moc mile mě to překvapilo. A všem vřele doporůčuji

Každému bych přála mít doktorku, ke které chodím já..Ještě nedávno jsem ji navštěvovala kvůli prevenci jednou za 14 dní, pak jednou za týden, poté ona jen tak přišla v nemocnici za mnou, aby se podívala, jak se mi vede.. Na každé setkání s ní jsem se těšila a bylo mi jedno,co mi dělá, protože to vždy proběhlo šetrně, odborně a s citem. Vždy jsem si u ní připadala jako na přátelském dýchánku. Když se mi na prohlídce po ukončeném šestinedělí zmínila, že se uvidíme za rok na prevenci, pokud nic nebudu potřebovat, koukala jsem na MUDr.Sládkovou překvapeně a trochu smutně..

Já jsem s touto paní doktorkou spokojena, je vždy milá a příjemná...doporučuji

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat v pondělí mám jít k zubaři na předělání plomby bude to týden co jsme s přítelem spolu spali nejsem si jistá zda nemohu být těhotná muze to vadit když si zub nechám umrtvit moc děkuji za odpověď

Umrtvení zubu je lokálně, na případné těhotenství to nemá žádný vliv, ani kdyby jste byla v pokročilém stavu těhotenství. Naopak sanace zubů v graviditě je žádoucí.

MUDr. Miroslava Sládková

Zdravím, po souloži mi partner vylil pivo na pohlavní orgán (v opilosti, ze srandy -_- ) , od té doby mám svědění, až pálení a silný tvarohovitý nažloutlý výtok z vagíny s nepříjemným zápachem, všimla jsem si toho asi až po 3 dnech mám podezření na bakteriální nebo kvasinkovou infekci. I partner pocítil příznaky, pořídil si mastičku v lékárně na kvasinky. Ani jeden jsme se nikdy předtím s tímto onemocněním nesetkali... co teď? Myslím si, že to způsobilo to pivo...měla jsem od té chvíle citlivější pochvu.
Děkuji za odpověď

Pravděpodobně máte kvasinkovou infekci. Kupte si v lékárně Canesten tbl. do pochvy nebo borax glycerinové globule a následně na doléčení si kupte laktobacily do pochvy nebo hydrofemin gel, ten má zklidňující účinky.
Po celou dobu léčby je potřeba dodržet sexabstinenci nebo si to budete mezi sebou předávat.

MUDr. Miroslava Sládková