Diabetologická ambulance
Hybešova 43, Brno

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Léčené nemoci

• diabetologie
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Diabetologická ambulance Jiný

Jsem pacientem paní doktorky již 14let.Jak jsem v dřívějším příspěvku uvedl,lidský přístup a snaha pomoci kompenzovat naší nemoc je zvláště v dnešní době příkladná. To platí i o sestřičce.Ještě jednou DÍKY!

C

K paní doktorce chodím už několik let a myslím,že k lepšímu diabetologovy jsem se dostat nemohl.Jde hlavně o lidský přístup,profesionalitu a empatii,paní doktorka neřeší jen nemoc ale také bere zřetel na psychyku a sociální problémy.Moc paní doktorce děkuji za vše co pro mne dělá a sestře také. Čech I.

Jsem moc ráda,že jsem se dostala do péče paní doktorky Pisarčíkové.Vážím si jejího přístupu k pacientovi - zájmu,ochoty a příjemného jednání. Pochvala patří i sestřičce, její přístup k pacientům je taktéž příkladný.

Od mého hodnocení uplynuly téměř 3 roky a já musím paní doktorce znovu poděkovat za její péči, ochotu a vstřícnost .

Dobrý den,ráda bych touto cestou poděkovala ambulanci mudr.Pisarčíkové a její sestřičce za skvělý odborný a hlavně lidský přístup.Díky jejich přístupu jsem se naučila s touto nemocí žít.
Děkuji
I.Rybníčková

Jsem pacientem diabetologické ambulance paní doktorky Pisarčíkové již několik let. A jsem rád, že se s diabetem a se související neuropatií léčím právě zde. Paní doktorka se svým lidským i profesním přístupem přispěla velkou ,měrou k tomu, že se mé onemocnění udržuje v dobrém stavu a nehorší se. Také sestřička ambulance pociťuje k pacientům vždy velkou empatií, radí a pomáhá jim i mě zvládat co nejlépe tuto současnou civilizační chorobu.
Vzhledem ke svému věku (75) jsem prošel jako pacient různými ambulantními pracovišti. A jen dvě bych ohodnotil tou nejvyšší známkou. A jednou z obou ambulancí je právě diabetologie paní doktorky Pisarčikové.

PhDr.Václav Svoboda

~

K paní doktorce jsem se přihlásila na základě pozitivních komentářů na této straně, ale jsem hodně zklamaná. Sestřička je velmi nepříjemná (několikrát jsem si na chodbě vyslechla rozhovory pacientů, které již týden před kontrolou bolí žaludek z toho, že s ní budou muset opět jednat, resp. poslouchat její monology). Paní doktorka je příjemná, umí vysvětlit dietu, nicméně pokud je třeba řešit nějaké problémy, neřeší je – na jiné vyšetření posílá pouze na pacientův návrh, zprávu pro jiného lékaře nepíše, problémem je i zaslání žádosti na navýšení proužků, na které má každý diabetik s DM1 nárok.

S paní Mudr.Pisarčíkovou jsem velice spokojen. Po diagnostice i přístupu k pacientům nemám řádné výhrady.

Paní doktorku Pisarčíkovou hodnotím jako lékaře diabetologa velmi kladně. Po neúspěšné předchozí anabázi, kdy s přibývajícícmi kvanty léků mně bylo neustále hůř a hůř, se v ordinaci paní doktorky můj stav rapidně zlepšil, a to jak v naměřených hodnotách, tak i v subjektivním stavu. Myslím, že se nejedná v tomto případě o žádný zázrak, ale profesionalitu.tohoto lélaře. V osobním přístupu je potom paní doktorka velmi milá a asertivní, což si cením v českém zdravotnictví dvojnásob. Totéž se týká její sestřičky, která jako dlouholetý odborník v oblasti klinické interny, umí při práci s pacienty příjemně a vtipně pohovořit a poskytnout spoustu cenných praktických rad. Apropos, doporučuji vřele všem, kvalitních diabetologů je jako šafránu!

paní doktorce jsem přestoupila a je velmi moudrá, laskavá milá obětavá vstřícná . předešlý lékař diab. nestál za nic! jsem ráda, že jsem byla doporučená k p. doktorce písarčíkové.
sarah celá

Můžete si vybrat podle Vašich představ například zde: http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/diabetolog