Sam.ord. lékaře spec.-neurologie
Eimova 294, Polička

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

paní doktorka, které na lidech záléží, dotáhne vše až do konce.Dík patří také její sestřičce.

Dobrý den, podle mého názoru je paní doktorka ta nejlepší, protože ona jediná mi pomohla od věčného trápení s migrénami.Prošla jsem ordinacemi několika neurologů ale žádný mě nezbavil bolesti. Podávali mi léky pouze na tišení bolesti, pouze MUDr. Ludvíková se ujala mě léčit. Mohu říci, že po 15 letech boje s migrénou jsem zvítězila a cítím se zase perfektně a zdravá. Jsem jí velmi vděčná a děkuji jí i její skvělé sestřičce za skvělý přístup k pacientům.

Asi měla své dny, když jsem ji potřeboval, bohužel. Diagnózu absolutně netrefila a radši mě odstavila na psychofarmaka... Pro myasthenika nic horšího udělat nemohla.

moc hodná doktorka, ochotná pomáhat i nad rámec poviností, rovněž sestřička je moc hodná, takových by mělo být více

paní doktorka je pečlivá, svědomitá, ochotná pomoci každému, rovněž sestřička je hodná a ráda pomůže lidem, když může

panídoktorka je moc hodna, obětavá, spolu se sestřičkou dělají pro pacienty maximum , patří jim poděkování

tato doktorka je výborná diagnostička a má skvělý lidský přístup ke všem pacientům, patří jí dík

Je to lékřka,u které každý pacient je dokonale vyšetřen.Vysvětlila mě diagnozu a způsob léčby,který byl úspěšný.

Je to pohodová lékařka. Vždy se snaží pomoci. Nevýhodu je čekání okolo 1 hodiny. Nehledejte ale u ní alternativní léčbu jako Dornovu metodu apod.