Miroslava Hendrychová, zubař Vysoké Mýto

Zubař

Husova 191/IV, Vysoké Mýto
Sam.ord. PL - stomatologa

2.5

Já i celá naše rodina si paní doktorku nemůžeme vynachválit. Ze svých předešlých zubařů jsem měla strach a téměř jsem k nim nechodila. K paní doktorce se chodit nebojím, je velmi hodná, ochotná, příjemná, vždy zub opíchne, aby to co nejméně bolelo. Nejlepší zubařka z těch, u který jsme kdy byli. :)

PANÍ DOKTORKA JE VELMI MILÁ A PŘÍJEMNÁ. VŽDY MI POMOHLA. JE TO ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ.

Paní Hendrychová je velice hodná, příjemná, šikovná a moc mi pomohla v době nepřítomnosti mé zubní lékařky. Mohu všem jen doporučit. Alena B.

nemám s touto doktorkou problémy

S paní zubařkou jsem velmi spokojena. Zažila jsem u ní již řadu zákroků, včetně broušení, a vše probíhalo naprosto bezbolestně. Navíc mě u ní těší i její lidský přístup, kdy během zákroku na pacienta mluví a klidným hlasem mu popisuje co mu právě provádí. V minulosti jsem chodila k jiné zubařce, která byla sice také dobrý stomatolog, ale jinak mi nevyhovovala (zcela ignorovala čas objednání, dlouhé čekání, zub léčila i déle než rok,...).

Já jsem nikdy neměl problém. A to jsem se zubama zažil dost problémů. Neznám bezbolestnou vrtačku nebo trhání zubů. TK