Miroslava Hendrychová, zubař Vysoké Mýto

Husova 191/IV, Vysoké Mýto
Sam.ord. PL - stomatologa

2.5

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa Emergency navsteva

Prijela jsem na prazdniny domu a rozbolel me zub. Protoze byl statni svatek, musela jsem navstivit jeji ordinaci, ktera zrovna mela sluzbu. Sestricka byla neprijemna uz od zacatku, nicmene pani doktorka pusobila velmi pratelsky. Po vyvrtani kazu mi nechala zub otevreny s tim, at si pozdeji zajdu na uzavreni zubu ke svemu zubari.
Kdyz jsem po vikendu prisla ke svemu zubari, zdesil se, jelikoz se pani doktorce podarilo stenu zubu provrtat malem skrz na skrz a kdyz se snazila dostat ke korenu zubu, nejspis se ji tam ustipnul kousek vrtacky. Pristi tyden me ceka 3 navsteva zubare, pri ktere se rozhodne, jestli je mozne mi nasadit na zbytek zubu korunku nebo jestli ho budou muset vytrhnout. Takze mozna uplne zbytecne, kvuli kazu a spatnemu prvnimu osetreni, prijdu o zub. A to nemluvim o tom, ze celkova cena osetreni zubu me ted prijde na skoro 50 000 vzhledem k tomu, ze ziju v zahranici a ceny tu jsou mnohem vyssi.

Ackoliv pani doktorka pusobi velmi prijemne, je mi to lito, ale jeji sluzby bych rozhodne nedoporucila.

S každým je hned vyřízena, je arogantní,za nekvalitně odvedenou práci nechce nést zodpovědnost, nedodržuje své ordinační hodiny. Její sestřička se chová stejně.

Nepříjemná, neochotná. Začala jsem tam chodit se školou a poté už u ní zustala z duvodu, že nikdo jiný volno neměl. Neumrtvuje u trhaní. Když mi měla trhat 3 zuby a já poprosila o umrtvení doktorka vybuchla a začala nadavat sprostě. Rozhodně moje nejhorší zkušenost se zubařem.

K paní doktorce jsem chodil snad deset let. Byl to můj první zubař a bohužel se jí podařilo u mně vypěstovat odpor a strach. Nikdy se s ničím nepárala a slovo umrtvení snad ani neznala. Když jsem si jednou řekl o umrtvení zubu, který mi vrtala asi po páté, dívala se na mě nevěřícíma očima, co to po ní vůbec chci!! Když jsem nedávno přešel k novému lékaři, strávil jsem několik hodin v ordinace opravováním jejích chyb a málem jsem o jeden zub přišel, protože ho nevyvrtala pořádně a kaz pod ním zůstal. Rozhodně nedoporučuji hlavně dětem! MV

k paní doktorce jsem chodila roky, nikdy mi při vrtání zub neumrtvila a v bolestech jsem to musela přežít. Než aby zub vyléčila, nebo udělala cokoliv jiného, jen vrtá a hraje si na zedníka.

Paní doktorka je opravu moc milá. Naše rodina k ní přešla v době, kdy naše lékařka odešla do důchodu. Preventivní prohlídka netrvá ani 2 minuty. Po zablombování zub bolel ještě celých 14 dní. Byli jsme u ní 1 rok. Poté co jsme si sehnali jiného specialistu jsme byli mile překvapeni, preventivní prohlídka trvala přes 1/2 hodiny (na osobu) a každému
nám našel po 2 kazech, proto nedoporučuji.